Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

Szerintem ez egy ordas nagy kamu, csak nagyobb reklámot akarnak csinálni a játéknak

BBevallom csak a fő- és alcímet olvastam, de szerintem ez egyértelműen csak a hype-ra megy

(#2) osztraksajt válasza rankesz (#1) üzenetére


osztraksajt
őstag

Maximálisan egyetértek, a bolt előtt kempingező fanokat csak űberelni kell valamivel. :DDD

(#3) hibavissza


hibavissza
veterán

szerintem valami más is lehetett azon a kamionon, amit meg akartak szerezni, mivel 6000 db dvd nem foglal el 32 euraklap helyet. kamu.

(#4) Sanya


Sanya
nagyúr

6000 dvd= 1 kamionnyi? elég kicsi lehetett az a kamion :D szerintem a kocsimba belefér ennyi dvd tokkal...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) rt06 válasza Sanya (#4) üzenetére


rt06
veterán

valoszinu nem papirtokos verziorol van szo
plusz jo lenne latni egy forrast is (amit meg mindig nem divat feltuntetni a hirekben), hogy mit is sikerult kamionnak leforditani

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6) Lenry válasza rt06 (#5) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem teherautót

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem bírták ki az egy napot a fanok, így inkább ellopták ;] Már biztos végig tolták :D

Viszont, nem értem, hogy hogyan bannolják? Ha tegyük fel szerdától kezdik el árulni az ellopott verziókat, akkor honnan szülik ki, hogy azok lopottak?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem nem megjelenés előtt fogják eladni.
Egyszerűen megjelenéskor picivel ár alatt.
Úgy se rossz pénz 400.000€.

Egyébként "good job":
- nagy érték
- védelem nélkül
- kb. senki nem számított rá, hogy megfújják
- azonnal és nyom nélkül pénzé tehető

MOD:
Ha valaki lusta számolni 400.000€ ~120MFt

Van amikor kevesebbet visznek el bankból, ahol fegyveres őr, széf, biztonsági rendszer és kamera is van...

[ Módosította: Pompi ]

(#9) FRENK1988 válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


FRENK1988
veterán

gondolom csak van jegyzék arról, hogy milyen kódu másolatok hagyták el a gyár kapuit

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Na ha ez igaz, akkor ez warez ám a javából. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) Lenry válasza D1Rect (#8) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem halvány lövésük se volt, hogy mit is visznek el, csak teherautó, benne valszeg áru, vigyük el

majd otthon nézi, hogy "te Jeauxzsi, ezt a cédét nem viszi a hifitornyom!"

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) rt06 válasza Lenry (#6) üzenetére


rt06
veterán

es meg csak nem is ez a leggazabb, hanem az, hogy a "luring a pair of distributor employees from their vehicle by staging a car accident" magyarul "belehajtott a játékot szállító teherautóba" lett

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13) zoli03


zoli03
őstag

Tudtommal kamionnak nem csak a nyergesvontatót nevezik, a tehergépkocsikat is szokták így hívni.

(#14) moli.hu


moli.hu
őstag

nem fognak kitiltani senkit, itt a hivatalos reagalas, ugyanis a jatek ido elott boltban(!) megveheto volt. ilyenkor, honnan tudna a szerver, hogy a peldany a kamionrol van, vagy a boltbol?
nyugodtan lehet jatszani.

@9: en ketlem

[ Szerkesztve ]

(#15) dajkopali válasza rt06 (#12) üzenetére


dajkopali
addikt

two people carrying video games in a van saw their car being hit by a car, the source said.

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#16) D1Rect válasza Lenry (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Alábecsülöd a bűnözőket. ;)

(#17) atike válasza D1Rect (#8) üzenetére


atike
nagyúr

Maximálisan egyetértek. Annyi a kiegészítés, hogy az egy dolog, hogy az értéke ennyi, de valahogy el is kell ám adni... :) És ez azért nagy tétel, szemet szúrhat.

(#18) deter válasza D1Rect (#8) üzenetére


deter
aktív tag

"Ha valaki lusta számolni 400.000€ ~12MFt"

Ha valaki nem tud számolni, akkor 120 000 000 Ft, azaz százhúszmillió forint. :P

atike:

Eladják valami orgazdának tized áron, aki kiviszi valami EU-n kívüli régióba, ahol van kellő potenciál egy ilyen játékra. Pl. Oroszország. Így egyébként helyes D1Rect számítása, hogy cca. 12 millió forintot, lehet a tényleges haszna a rablás elkövetőinek. Feltételezve, hogy nem ez volt már eleve a cél.

[ Szerkesztve ]

(#19) atike válasza deter (#18) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

Én sem számoltam át... :)

(#20) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Kamu de legalább mókás :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#21) rt06 válasza Brutális eb (#20) üzenetére


rt06
veterán

akarod mondani: kamu, megpedig azert mert [ide jon az indoklas, ami ilyen kamuzos hozzaszolasokban mindig elmarad], de legalabb mokas?

dajkopali: az ilyenek elkerulese vegett is lenne erdemes feltuntetni a forrast (amit most sem tettel meg, de erre mar legalabb dob valamit a google - mondjuk ott meg furgont (van) emlegetnek, ami meg kevesbe kamion, mint a truck)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22) D1Rect válasza deter (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Elszámoltam.
Így még mókásabb. :)

(#23) blackydan válasza D1Rect (#8) üzenetére


blackydan
senior tag

Hát gyanús, hogy csak hírverés...

Ha valaki lusta számolni 400.000€ ~12MFt

:C ;]

(#24) misx


misx
senior tag

Április elsejei tréfának beillene.
Amúgy sokkal jobb 5let mint lewarezolni: bár lopott, de eredeti! :DDD

(#25) Perillustris


Perillustris
senior tag

Kétlem, hogy össze-vissza utaztatnák. Most a fél bevándorló negyed multizik (már ha gépet is nyúltak hozzá). Egy darabig nyugodtan ülnek a fenekükön, s nem gyújtogatnak. :DD

A többit meg elaprózva eladják (Ebay, egyéb aukciós portálok, piac, apróhirdetések, stb.).

Amúgy pár hónapja annyi DIRT3 kupon kódot loptak el, hogy leállt az aktiválás, pajtásnak le kellett fényképeznie a kódot és beküldenie az ATI-nak, így kapott egy új kódot, amivel m ár ment a letöltés.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#26) ollie válasza D1Rect (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De a kulcsok nyilván vannak tartva, így a lopottakét kapásból le lehet tiltani.

***

(#27) rankesz válasza Perillustris (#25) üzenetére


rankesz
veterán

Ez a Dirt 3 aktiválás még mindig így van, kupont fényképeztetnek a mai napig.

(#28) Chaser válasza ollie (#26) üzenetére


Chaser
titán

Tegyük fel vmilyen hirdetési oldalon veszi meg az emberke jóhiszeműen. Akkor ő úgy járt?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) D1Rect válasza ollie (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt mire alapozod?

Onnantól, hogy be van dobozolva szerintem senki nem tudja melyik kulcs hova jut.
(nyilván régiónként biztos van valami a kulcskészítés közben, de egy "autónyi" kulcs szerintem nincs külön nyilvántartva)

[ Szerkesztve ]

(#30) ollie válasza D1Rect (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem simán nyilvántartják szállítmányonként akár.

***

(#31) Perillustris válasza ollie (#30) üzenetére


Perillustris
senior tag

Biztos, hogy nem. Másrészt a biztosító jó eséllyel kártalanítja a forgalmazót, vagy akié a szállítmány volt, tehát a közvetlen kár nem lesz jelentős.

Perillustris

(#32) D1Rect válasza ollie (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

Ennek ellentmond az, hogy akkor csak elég lenne az idejekorán aktivált játékokat megnézni a szerveren és rögtön kiderülne, hogy hol szivárogtatták ki.

(#33) Sanya


Sanya
nagyúr

mostmár gyanús lesz az "eredeti Call of Duty: Modern Warfare DVD lemezek olcsón! csak nálam 8000" hirdetések a pH-n :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#34) Polesz válasza Sanya (#33) üzenetére


Polesz
addikt

ÓÓÓÓÓÓÓÓ hogy dögölnél meg! :)) :D Most szedhetem le a hirdetést :W :DDD

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#35) Sanya válasza Polesz (#34) üzenetére


Sanya
nagyúr

:))

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#36) Gabor343


Gabor343
tag

Biztos cod függő volt a rablóbanda és már már nem bírták kivárni az új rész megjelenését. :D

(#37) Tomcat


Tomcat
őstag

Azért ennyire nem kellene egy játék rabjának lenni valakiknek. Vagy ennyire komolyan vették hogy idő előtt kipörgetik és a multiban majd minden újoncot jól ledurrantanak az első percben, vagy csak simán elpasszolják egytől-egyig a fekete piacon a példányokat. Ha az első akkor ötletem sincs hogy mit csinálnak a "felesleges" példányokkal mert nekik nem kell annyi, miért nem csak párat fújtak meg saját célra ezek a túlpörgetett fanboyok, ha viszont a második akkor mit csinál a rablóbanda hogy ha kiderül hogy minden egyes példányt hivatalosan letiltanak minden jelegű online tevékenységről, merthogy lista van az érintett kulcsokról az "hót ziher"! :)

Tomcat

(#38) nghost válasza D1Rect (#32) üzenetére


nghost
tag

nyugodtan elhiheted, hogy azok a kódok nyilván vannak tartva - épeszű cég legalábbis ezt megtenné..

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#39) Perillustris válasza nghost (#38) üzenetére


Perillustris
senior tag

Szállítmány-szinten biztos nincsenek.

Perillustris

(#40) D1Rect válasza nghost (#38) üzenetére


D1Rect
félisten

Én ilyen "hitetlen" vagyok. Mire alapozod, hogy nyilván van tartva?

(#41) djculture


djculture
félisten

Ja oszama binláden szelleme visszatért hogy elrabolja a kókány warfare 3 at.Gerillamarketing rulez.

[ Szerkesztve ]

(#42) echterion


echterion
nagyúr

A lopott példányokkal úgysem fognak tudni mit kezdeni, mert a nyilvántartás alapján visszakeresik, hogy melyek a lopott sorozatszámok, aztán csak szimplán letiltják őket. És mivel ezt minden bizonnyal a feketepiacon is tudják, ebből következően szinte biztos, hogy csak marketingduma az egész, valóságalapja nem sok van. Senki sem fog elrabolni egy olyan árut, amit később nem fog tudni értékesíteni.

**********

(#43) echterion válasza D1Rect (#40) üzenetére


echterion
nagyúr

Valószínűleg arra, hogy pl. minden egyes legyártott féknyergen (legalábbis, amit mi gyártottunk le az előző munkahelyemen) volt egy sorozatszám, ami alapján percre pontosan meg lehetett mondani, hogy mikor/hol/ki készítette (az autóüvegre is igaz ez, pl. a Mercis oldalüvegeken is rajta van ez az info, csak nem látni a karosszériától). Ezen az alapon csak egy adatbázist kell létrehozni, amit a kinyomtatott példányok elkészítésével egy időben tölt fel a számítógépes rendszer. Nincs ebben semmi nagy mutatvány. Én biztos csinálnék egy ilyet, ha már ekkora értékről van szó, ami ráadásul garantált sikertermék lesz.

**********

(#44) Sanya válasza echterion (#42) üzenetére


Sanya
nagyúr

mi alapján keresi vissza live-on a lopott terméket? csak akkor tudja, ha a játék online módja fizetős, azaz a mellékelt kódot beírva aktiválhatod a live-ot

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#45) Isee válasza echterion (#43) üzenetére


Isee
senior tag

Megelöztél, mind2 hsz-oddal :DDD

Kizárt dolognak tartom én is, hogy valaki olyan cuccokat lop el, amit késöbb dobhat a salátába...
Jó, elad belöle 10-20-30-40db-ot, kaszál egy kicsit.... Meg hogy belehajtanak egy kamionba, kés+spray, azt hello.... hagyjuk már :U
Hogyha a soföröket otthagyták és elhajtottak a teherautóval, akkor is be kell jelentkezniük, hogy miért kellett megállni....stb, és onnantól bukta.
Ha meg átpakolták azt a párezer játékot, biztosan nem 2percig tartott, és mivel egy ilyen kocsiban van GPS, meg minden tököm, azonnal riasztanak a hatóságoknak, hogy gyerekek mozogni kéne mert szoszi van :D
Szóval szerintem tiszta fake....
Ha meg semmilyen óvintézkedés nem volt (se a kódok nyílvántartása, se a teherautó figyelése....stb), és valóban lenyúltak ennyi példányt, akkor megérdemli a kiadó :K:K

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#46) ollie válasza Sanya (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Modern Warfare 3-hoz mindneképpen online aktiváció kell, ráadásul tudtommal Steamwork-ös.

***

(#47) D1Rect válasza echterion (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

Az autóalkatrész egy fizika termék, amire rá lehet írni, hogy ekkor és ekkor itt és itt gyártották, addig egy tucat karakterből álló kódra ez nem lehet igaz.

MOD: Mondjuk azt se tudom, hogy egy ilyen fizikai terméknél, mint a féknyereg, ami sorszámozva/dátumozva van mi lenne, ha megpattintanának egy teherautónyit?
(nem globális szállítmányozást)

ui.: egyébként online lehet kapni régiókód kijátszásával nagyságrendekkel olcsóbban eredeti kódokat a népszerű játékokhoz.
Ha nyilván lenne tartva minden egyes játék, ez nem lenne lehetséges. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) rankesz válasza D1Rect (#47) üzenetére


rankesz
veterán

Így van, pl. a Battlefield 3-as kódokat, amiket akár innen a fórumról is meg lehet venni 4k-ért nem hiszem hogy jó szemmel nézi az EA... :N
Ha tenni tudna ellene, tenne is.

(#49) D1Rect válasza rankesz (#48) üzenetére


D1Rect
félisten

4K?
Most jött ki, lehet veszek is egyet. ;] :D

(#50) Sanya válasza ollie (#46) üzenetére


Sanya
nagyúr

XBOX-os verzióhoz is? tuti?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.