Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Amantius


Amantius
senior tag

Nem tudom milyen fizikumú az elkövető, de nekem ez ment balta nélkül is. Bár lehet, arra gondolt, hogy adjuk meg a módját.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#2) D1Rect válasza Amantius (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Beállított kép.

(#3) Márton


Márton
nagyúr

Húha, 1.800 Ft-os kár.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4) Armahun


Armahun
addikt

iDiot

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) Füleske válasza Márton (#3) üzenetére


Füleske
addikt

Lehet épp a billentyűzet amúgy is rossz volt.

(#6) Franklin


Franklin
addikt

Melyik játékra rágott be ennyire?

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Ki az, aki baltát tart az íróasztala közelében? Vagy ez 'Murica?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) atike


atike
nagyúr

"Jó" poén....

(#9) Szaki Bácsi


Szaki Bácsi
tag

A balta jó poén. Gondolom több órás Redstone bányászás után berobbant egy Creeper, survivor módban és ha már így benne volt akkor az jutott eszébe, hogy mekkora lenne életbe is kicsit minecraftozni. :DDD :DDD :C

Ne feledd az értékelést! Ha megfelelt az üzlet kérlek értékelj!! :) \"Az überbrutál SSD 8000, de a Bacsis okozta mosoly megfizethetetlen. Minden másra ott a lekvár."\

(#10) -Alvin-


-Alvin-
tag

ha már megrendezett dolgok ez is megér egy misét
[link]

(#11) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó hogy nem a fejébe vágta a fejszét! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Majnkraft pls...

Asszem mindenféleképpen!

(#13) apatyas


apatyas
Korrektor

Ha már itt tartunk, milyen balta ez? Díszpéldánynak néz ki, vagy vmi harci kopja?

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#14) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az angry german kid [link] ;] leült MC-t tolni, hátha itt több sikerélménye lesz. :)

Amúgy beállított kép szerintem is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15) Armahun válasza CPT.Pirk (#14) üzenetére


Armahun
addikt

cs-t akar jáccani. Ez egy erősen megvágott videó.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#16) ZooLLeR válasza CPT.Pirk (#14) üzenetére


ZooLLeR
tag

Ennek láttam az eredeti verzióját.
Ez csak sokadik feldolgozás,és hiányzik belőle egy rész,mikor keresi az esc-et a gyerek :D
Ez egy kicsit hosszabb és értelmesebb a felirat is.

[ Szerkesztve ]

Farhát eladó.

(#17) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Az nem balta, hanem egy csatabárd. Gondolom valami szerepjátékos kocka lehet a fickó, hogy egy csatabárd replika volt a szobájában. :)

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#18) CPT.Pirk válasza ZooLLeR (#16) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

ÉS Arni

A kánkán verzió a legjobb! :D [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19) tailor74 válasza apatyas (#13) üzenetére


tailor74
őstag

Ha jól sejtem, akkor ez egy tomahawk, melynek a hegyes vége a koponya belyukasztását volt hivatott elvégezni, a hosszú él pedig vágási, szeletelési, ill. hárítási feladatokban vett részt. :D

Amúgy elég jól beállított kép. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#20) ZooLLeR válasza CPT.Pirk (#18) üzenetére


ZooLLeR
tag

Neeeee,ezen besírtam :D

Farhát eladó.

(#21) Armahun


Armahun
addikt

[link]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#22) HAX


HAX
tag

Nekem BF4 közben szokott ilyen érzésem lenni. :DDD

(#23) draco31


draco31
veterán

Ez is kedves. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24) copass válasza D1Rect (#2) üzenetére


copass
veterán

+1 kamu. majd ha beleálltíja a monitorba is, akkor elhiszem hogy idegállapotba vót!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#25) #90933760


#90933760
törölt tag

Ilyen kevés XPvel, még cuccok sincsenek nála. Beállított kép. Meg nem is így nézne ki az asztal ha elkezdek csapkodni egy billentyűzetet baltával.
A játék meg pláne, az egyetlen ami nem úgy idegesíti fel az embert hogy csapkodni kezd hanem körberak 100 chunknyi területet nuclear bombbal és lerobbantja alapkőig.

(#26) copass válasza #90933760 (#25) üzenetére


copass
veterán

egy VVVVVV-nél már azért elhinném!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#27) Gainka


Gainka
őstag

Haver jutott eszembe sajnos nem olvas prohardvert. Jol smlekszem 3 vagy 5 billentyuzetet tört kette a terden mire kijatszotta a nfs most wantedet XD :DD

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

Még szerencse, hogy nálam nincs kéz közelben balta, lehet itt is úgy végezné pár cucc. :D

(#29) #90933760 válasza copass (#26) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jó ég, Cat Mario feeling.

(#30) CPT.Pirk válasza #90933760 (#29) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Úúú az mekkora játék, most a héten néztem meg a végigjátszását. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#31) Freiherr


Freiherr
őstag

Nem adta a "hecsátot"?Venni kell normális csítet,aztán kisimulnak a ráncok.;)

XXX

(#32) menpee


menpee
aktív tag

Öcsém és a Counter Strike
Bárcsak beállítottan lenne szétfejelve ez is :W

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#33) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Van egy par billem ami igy vegezte. :DDD Mikor kozepsuliba osziszunet elso napjan l4d2 kozbe pont meghalt a billentyuzet nagyon orultem neki. :DDD

(#34) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Valaki fel tudna rakni egy ilyen képet egy laptoppal,aminek van sztorija is?Érdekelne :D

Farhát eladó.

(#35) Simi37 válasza CPT.Pirk (#18) üzenetére


Simi37
őstag

XD besírós XD :DDD :DD :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36) #56573440


#56573440
törölt tag

még ha hc szerver lenne ahol meghalsz és onnantól blacklistelve leszel, nem tudsz visszamenni soha többet, akkor még talán, de ott a respawn gomb, annyira azért nem tragédia ez így ;]

(#37) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Ehhez képest birkatürelmű vagyok, rólam egyszer készült kép billentyűzetrongálás közben, amikor az első és utolsó, kurzorgombok fölé süllyesztett kikapcsoló és alvás gombot rakó idióta dizájnú darab volt előttem. Miután sikeresen aktiváltam a kikapcsolást, kombinált fogóval mentem ezeknek a gomboknak. (Nem az én választásom volt az a billentyűzet, a beszerző olyat hozott épp az akkor már elég kis választékú amerikai kiosztásúakból, és akkoriban még azokat kerestem)

[ Szerkesztve ]

Quoth the Raven "Nevermore."

(#38) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

(#39) akoska07 válasza P.e.t.ya. (#38) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#40) Milgram1 válasza P.e.t.ya. (#38) üzenetére


Milgram1
aktív tag

Az egy jo kis laptop volt annak idejen. :D

(#41) scarabaeus válasza P.e.t.ya. (#38) üzenetére


scarabaeus
őstag

Korrekt. :)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#42) HaZse


HaZse
őstag

Ezeknek a - számomra - értelmetlen rongálásnak semmi értelme, mert egy játékot mindig az user játsza és az ő bénasága miatt viselkedik így.

Érdekes módon nekem egyszer sem sikerült annyira felbosszantanom magam egy játék miatt sem, ami ahhoz vezessen, hogy rongáljak.

Akik ilyeneket csinálnak, azok meg inkább menjenek ki és végezzenek olyan feladatot, amin a plusz energiájukat le tudja vezetni.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#43) MZperX75


MZperX75
addikt



[ Szerkesztve ]

(#44) ZooLLeR válasza P.e.t.ya. (#38) üzenetére


ZooLLeR
tag

Ez a csávó szerintem alapból agybeteg vagy nemtudom,de ez az összes videójában ezt csinálja.Ami vicces hogy :((( nézettség alapján elég sok ember rendelkezik olyan kicsi agykapacitással hogy végignézze,majd terjessze,és nyomjon egy like-ot.

Farhát eladó.

(#45) Döglött Róka válasza D1Rect (#2) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Juuuuuj, beállított kép, jaaaj...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#46) MZperX75 válasza P.e.t.ya. (#38) üzenetére


MZperX75
addikt

:DDD ezt a csávót......... saláta készítését már láttam ,de ez sem rossz

(#47) CPT.Pirk válasza HaZse (#42) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor játszd végig az itt már említett "cat mario" c. játékot. Utána megbeszéljük mit éltél át. :)

P.e.t.ya.: :C

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#48) scarabaeus válasza ZooLLeR (#44) üzenetére


scarabaeus
őstag

Honnan tudod, hogy az összes videójában ezt csinálja? :)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#49) HAX válasza scarabaeus (#48) üzenetére


HAX
tag

Nézd meg a csatornáját: [link]

(#50) tixem válasza MZperX75 (#46) üzenetére


tixem
addikt

akinek pedig esetleg a hűtéssel akadna gondja :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.