Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Eastman válasza Dany007 (#14) üzenetére


Eastman
őstag

:K ...ezért is 10/10 szerintem.

Crystalheart ...kicsit csalódtam benned. Tudtam, hogy megérkezel a filmes témára, de;
1.) Nem nézted végig, pedig csak 8,5 perc,
2.) így nem láthattad és nem is értékelted, hogy ez a film pusztán egy snitt, egy beállítással, kvázi vágás nélkül. Szerintem zseniális.

Amit ma "fake"-nek hívtok srácok, azt anno filmművészetnek neveztük. '76-ban nem voltak ennyire informáltak a hétköznapi emberek. Nem láthatták, hallhatták a különbséget. Beültek a moziba és szórakoztak. Mondhatjuk, hogy "elhitték", de inkább feloldódtak a látványban. Működött az illúzió. Manapság a b@szott sok vágással elvész a lényeg szerintem. Csupán csak a szem és az agy van stimulálva, engem spec. nem szórakoztat. Ez a film csupa finomság. Vetted, hogy harangszóra, pontosan ért oda a főhős? Nyilván "fake" a harang alávágott hangja, de nem a valóság a lényeg, hanem, hogy rohant a szerelméhez, a lányhoz aki a nyakába ugrott, mivel pont akkor ért oda ő is a lépcső tetejére, mikorra megbeszélték a randit. Nem öncélú rohanás a film, hanem színtiszta romantika. Gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.