Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Game-over


Game-over
aktív tag

Na ná hogy a szülinapomon jelenik meg :C

(#2) zzola


zzola
félisten

Látom nem lustálkodtál! :))

(#3) AAAgold


AAAgold
senior tag

Xbox One X ??? ehh... kicsit sok lesz már a jóból :D

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#4) tybsen


tybsen
addikt

És akkor még mindig nincs végleges ár?

(#5) cyberkind


cyberkind
félisten

Jó béna lett a neve, olyan igazán M$-tos. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#6) rdt89


rdt89
addikt

A Scorpio jobban hangzott sokkal. Az árat is mondhatták volna igazán. :)

(#7) zzola válasza rdt89 (#6) üzenetére


zzola
félisten

Azt gondolom majd a végén fogják...

(#8) rdt89 válasza zzola (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Mondjuk ez is igaz lehet.

(#9) #41133696


#41133696
törölt tag

Most nyögte be az árát.

(#10) cyberkind válasza #41133696 (#9) üzenetére


cyberkind
félisten

A Sony-nak ismét nincs semmi dolga. :U

Paranormal Cocktivity

(#11) zzola válasza #41133696 (#9) üzenetére


zzola
félisten

499 dolcsi.

(#12) rdt89 válasza cyberkind (#10) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem meg még így is van félni valója a XOX miatt. Forza 7 4k/60fps eladatja a gépet sokaknak. :)

(#13) cyberkind válasza rdt89 (#12) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy játék a rengeteg és minőségi exkluzív ellen, én autóbuzi vagyok de eszembe se jutna boxot venni mert ez hót gyenge, én sokkal többet vártam minden téren de főként a játékoknál.

(#15) rdt89
Ez így van, de én az új konzolra értem ezt, mert ilyen játékok mellé a 6teraflop nem kell! :)
Sony meg árat csökkent ahogy kell és feleannyiért kaphatok egy olyat ha váltani akarnék a simáról, sehogy nem áll össze a kép.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#14) #41133696 válasza cyberkind (#13) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az elnevezés meg lehetne magyarul: XBOX One ráncfelvarrás 2 :D

(#15) rdt89 válasza cyberkind (#13) üzenetére


rdt89
addikt

A Forza jelenleg a legminőségibb autós cím a piacon és nem muszáj X-et venni, hogy élvezd, elég egy Fat Xbox, aminek az árát a XOX lenyomta szerintem vagy 30 ezerre használtba. :D
Nekem rengeteg ismerősöm csak a Forza miatt használ bos-ot semmi mással nem játszik a gépén.

[ Szerkesztve ]

(#16) Major_S


Major_S
csendes tag

xXx_BoX_One_xXx

:R

Justice!

(#17) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

esetleg, az ultrawide felbontás is elérhető lesz?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) Mister_X válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van ultrawide TV-d?

@cyberkind: le lett már írva sokszor, hogy rengeteg játékost nem érdeklik az exkluzív tartalmak (annyira), mint pl. engem sem. Nekik ideális választás lehet a One X, mert jobb teljesítményt fog kitolni magából, ráadásul maga a rendszer (dashboard, Live, Store) sokkal jobb, mint a Sony megoldása. Ha épp novemberben vennék konzolt, biztosan One X lenne, mert az én igényeimet jobban kielégíti.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) - = Zk = - válasza Mister_X (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

monitort tervezek, ugyanis az általam konzolon preferált játékok 88%-át billel és egérrel tolom. ( igen, átalakítóval ). szal a konzol FPS játékoknál az asztalomon van. egyéb esetben egy sima 50-es FHD Tv-é mellett :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) cyberkind válasza Mister_X (#18) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez szép és jó, de szerintem is egy konzolt az exkluzívjai adnak el és nem a multi platform címek, az ismét szép és jó, hogy itt minden natív 4k lesz amíg a Pro-n nem az, de lefogadom, hogy sokan vagy kb mindenki még nagyítóval se venné észre ha egymás mellé tennénk a két gép képét ugyanabból a játékból ami csak XoX-en natív 4K, a 60fps-t és a natív 4K-t meg megnézném egy Red Dead Redemption 2-n, de gyanítom ez álom marad, szóval ha a grafikai beállításokat nem dobják be csak az XoX miatt a multi játékokba akkor nem tudom miért is volt értelme ilyen felhozatallal kiadni ezt a konzolt.

Most is lett volna esélyük megmutatni, hogy mit tud a 6teraflop, de ehelyett jött egy zártpályás 4k 60fps-sel, meg az Anthem ami ilyen látvánnyal jó ha meglesz 30fps, de szépek voltak ezek és ennyi, 2 cím, az AC se adta vissza még annyira azt az álleejtős grafikát, ami meglesz a Pro-n is könnyedén.

Azt se feledjük, hogy a multi címek a gyengébb géphez igazodnak ahogy eddig is volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#21) Mister_X válasza cyberkind (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aláírom, konzolt az exkluzívak adják el. A játékosbázis kétharmadának, talán. Mint írtam, sokaknál nagyon nem mindegy, hogy maga a rendszer, amin fut az egész, az milyen minőségben van tálalva: nap mint nap érdekesebbnél érdekesebb "megoldásokba" futok bele PS4-en és életemben elérték először, hogy idegességemben elhajítsam a kontrollert (az ágyamra, hogy azért baja ne legyen) - és ezt nem egy játék okozta. Szánalmas, konkrétan a frissen megvásárolt játékom nem tudtam, csak kerülőúton letölteni, jó adag idegesség árán.

Community is fontos, nekem például egyszer sem sikerült olyan jó party-kat tolni, mint One-on, ami hiányzik. Lehet, hogy több a PS4 felhasználó, csak épp nem látszik meg (tudom, biztos én mozgok rossz körökben).

Exkluzívak tehát érdekesek, tinilány módjára sikoltottam Last of Us: Part II és God of War bejelentésekkor, de... ennyi. Van 25 AAA játékom digitálisan, abból három exkluzív, kettőt el se indítottam.

És nem csak én vagyok ilyen. Multiplatform címeket jobban élvezem (GRW, R6S, GTAV, FH, BF1, TF2, TW3, OW), mint az exkluzívok többségét. Váltani már nem hinném, hogy fogok, mert már elért egy kritikus pontot a kollekcióm (One-on is van pár jóság, pontosabban ugyan azok a multiplatformok többségében).

A gyengébbik platformhoz igazítanak dolgot is jó elfelejteni: 360 és PS3 idején elég erősen meglátszott a multiplatform címek közötti különbség, ma már az azonos architektúra miatt kvázi csak a felbontás a különbség, vagy ha az nem, pár dolgot visszább vesznek. PS4 Pro és One X között se lesz egetrengető a különbség, de ami előbbin non-4k lesz, az utóbbin natív. Bizonyos képátló után már ez se mindegy.

@Zed: te vagy az 1%, akinek PC való, nem konzol - sad story, de nem rád fognak szabni egy platformot.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Ez a dizájn... Brick Box

(#23) tuki2200


tuki2200
senior tag

Oh de rohadt ronda istenem...

(#24) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ez aztán a fantáziadús elnevezés. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Semmi új ip.Exkluzív? Hol a vr?Mi használja ki ezt a brutális masinát?Multiplatform címek?....azok nem igazán fogják, most sem foglalkoznak azzal, hogy sokkal szebb legyen az egyiken, mint a másikon.Max megkapjuk natív 4kban xbox xen azt csá... Látáttok mennyi inde játékokat mutattak be?Értitek, lesz inde játék 4kban...igy kell eladni egy új konzolt...lol Kár, pedig a sonynak kellene egy erős konkurrencia.
Sony az idei játékfelhozatalával megeszi reggelire ezt a gépet. :(

[ Szerkesztve ]

(#26) joey04 válasza ProEvoFan (#25) üzenetére


joey04
titán

Mi használja ki? Végre normális sebességgel futnak a jelenlegi játékok. Ez már indokolja az erősebb vasat. A többiben igazad van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Tikakukac


Tikakukac
titán

Gép az zsír, de a tartalom félelmetesen pöttömke.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#28) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Hát én továbbra is maradok a Horizon: Zero Dawn / Uncharted / Bloodborne és társainál, a MS meg szerencsétlenkedjen tovább. :D

(#29) tailor74


tailor74
őstag

Lehetne tripla-x is a neve. XXX. :DDD
A vas jó, dexkellenének a címek is hozzá.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#30) Zedz válasza Mister_X (#21) üzenetére


Zedz
addikt

En hogy jovok a kepbe? 😃😃

(#31) plejik


plejik
addikt

Szerintem teljesen rendben van, nekem bejön ez a szögletes dizájn, és azt kell mondjam baráti az ára is. Én személy szerint többre számítottam . Ha majd jövőre lesz fölös lovem talán veszek a One mellé . :K

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

500 dodo egy dobozért?
[link]

Itthon lesz 550 euro...

Hogy néz ki?..Kriptát a anappaliba?
Üveg fém indrusztrál dizájn jó lenne már 17 ben .Bár ez szubjektív..

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#33) plejik válasza kovaszoskeny (#32) üzenetére


plejik
addikt

Mért egy gömbölyű dobozért jobban megérné? :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#34) kovaszoskeny válasza plejik (#33) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

linket nézted?.ironia dekektort bekapcsoltad? :DD ;]

Abe due dembella

(#35) bunfi válasza - = Zk = - (#19) üzenetére


bunfi
őstag

Milyen átalakítót használsz?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#36) thunder6230


thunder6230
tag

Emlekeztek amikor a destiny 2vel kapcsolatban irtak, hogy a proci a korlatozo tenyezo? Ok vajon milyen procit hasznalnak?

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

(#37) hyggelig


hyggelig
senior tag

Maga a tény, hogy ez lett hivatalosan is a legerősebb konzol, túlzottan nem nagy dolog szerintem.
A kijövő új játékok nagy része játszható PC-n vagy PS-ön is (vagy mindkettőn).

Aki teheti, inkább PC-n játszik, vagy vesz egy Ps4 pro-t, ami sokkal olcsóbb és kb ugyanazt a teljesítményt hozza.
Az emberek 80-90%-a magasról tesz arra, hogy most 30 vagy 60fps-sel megy-e a játék vagy sem.

A Sony jövőre bejelenti a 2019-ben érkező PS5-öt, és onnantól megint bizonyíthat a Microsoft.

Ez a hajó nekik már elment.

(#38) zzola válasza hyggelig (#37) üzenetére


zzola
félisten

"Az emberek 80-90%-a magasról tesz arra, hogy most 30 vagy 60fps-sel megy-e a játék vagy sem."

Ezt honnan vetted? Csináltál felmérést?

Akik PC-ről jönnének át, azokat talán meg lehet fogni az FPS számmal-de nem biztos.
Egyre több ember menekül PC-ről...

Akit nem érdekel az exclusive cím, hanem a teljesítményre menne rá, az úgy is boxot fog venni. Az ár úgy is lejjebb megy-hamar.

[ Szerkesztve ]

(#39) hyggelig válasza zzola (#38) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ezt honnan vetted? Csináltál felmérést?

A játékosok nagy részét ez nem érdekli. Ez a fórum nem reprezentálja a többséget és hidd el, rengeteg ember azt sem tudja mit jelent.
Sokan csak Fifáznak.

(#40) zzola válasza hyggelig (#39) üzenetére


zzola
félisten

Akár igazad is lehet, na de majd az eladási adatok megmutatják úgy is...

(#41) _drk válasza zzola (#40) üzenetére


_drk
őstag

Fogják venni ezt is! De hogy ellenfele lenne a sony-nak? Exlúlívok nélkül semmi esélye.
Mindenki legalább egy vonzóbb címet remélt, még ha meg vett volna legalább egy nem is nagy nevet de azt felhúzza úgy hogy megmutatja a 6tflops-ot.
De 4k-ra még ez a gép is kevés lesz szerintem.

(#42) Jhonny06


Jhonny06
veterán

És ez bárkit lázba hoz? A platform attól még szar marad, hogy kihoznak egy erősebb gépet. A hardverrel eddig sem volt baj, nem azért vesz mindenki PS4-et, mert az Xbox gyenge. Nem tudom, hogy mire számít az MS.. minimálisan persze fel fogja tornázni az eladásokat eleinte, de kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#43) Mister_X válasza Jhonny06 (#42) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Le lett írva: vannak jó sokan, akiket lázba hoz a teljesítmény miatt (multiplatform címeket részesítik előnyben), mások a community miatt tartanak Xboxot a TV alatt, nekik is csábító a hardveres szintlépés, megint mások pedig egyéb preferenciák miatt nem PS-en játszanak - mert a platform nem szar, csak nézőpont kérdése (rengeteg szempontból köröket ver a Sony-ra, épp exkluzívokban nem, ami csak egy tényező a sok közül).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44) #52588800 válasza Jhonny06 (#42) üzenetére


#52588800
törölt tag

Persze. USA + UK.

(#45) zzola válasza Mister_X (#43) üzenetére


zzola
félisten

Én azon kevesek közé tartozom, akiket nem érdekel az exclusive tartam! Viszont maga az eszköz nagyon brutál ennyi pénzér! 4k monitorom mellé csak a VGA lenne ennyi, itt meg egy komplett terméket kapok minimal méretben! :))

(#46) Szakiii válasza zzola (#45) üzenetére


Szakiii
addikt

Hát azért ennyiért jobb vga-t kapsz :D de tény hogy ahhoz képest nem drága. Bár számomra még mindig inkább pc ha már ennyi pénzt ráköltök. ps4-et én 60ért vettem... de tény hogy ez használt ár, de 70kért lett véve uk-ban.

Én továbbra is azt mondom hogy nem új konzol kellett volna hanem vagy 4-5 AAA cím. Továbbra sem látok semmi vonzót a box-ban. Akkor se ha még 2x erősebb lenne. Egyszerűen egy konzolnál szerintem nem ez a mérvadó. Ps4 pró-ra se látom értelmét egyelőre. Abból a plusz árból amibe kerülne inkább veszek még jó pár AAA címet.. és ismét le vagyok kötve pár hónapra.

[ Szerkesztve ]

(#47) zzola válasza Szakiii (#46) üzenetére


zzola
félisten

De az csak VGA, ez meg egy komplett termék. Csak összekötöd a monitorral6TV-vel és működik...:)
Én is szívesen játszanék PC-n 4k-ban, de nincsen 300k-m vga-ra...

[ Szerkesztve ]

(#48) bunfi válasza zzola (#47) üzenetére


bunfi
őstag

Kicsit túl van lihegve ez a 4K. Főleg konzolon. Plusz a 1070 már elég 4K ready, az pedig csak 100-150k.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#49) zzola válasza bunfi (#48) üzenetére


zzola
félisten

Mi benne a túllihegés? Azt hiszed csak PC-n lehet 4k-ban játszani?
A 1070 inkább közelebb van árban a 150-hez mint a 100-hoz...

[ Szerkesztve ]

(#50) Szakiii válasza zzola (#49) üzenetére


Szakiii
addikt

Én azért kíváncsi leszek erre a 4k-ra meddig képes majd tényleg nativ 4k-ban futatni a játékokat.

Már ha lesz rá egyáltalán játék amit futtathat ;]

Szerintem erre a tényleges 4k-ra még várni kell egy gent. Ez kb az lesz mint a 360nál a full hd... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.