Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Köszi guga ez is isteni lett!!!

(#2) Pukkancs


Pukkancs
tag

Király buli lehetett :D a stílusod miatt picit érezni a hangulatát a monitor előtt is.

(#3) guga


guga
Közösségépítő

maxi thx. :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Engem már kerülgetett a röhögés, csak még nem tudtam, hogy pontosan min szeretnék röhögni..."
Én sokszor vagyok így, és még pia, vagy drog se kell hozzá. :K

Lyó vót, köszi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Lajkó


Lajkó
őstag

Én nem szoktam ilyen hosszú irományokat végigolvasni, de ez most megfogott!
Valóban átjön, ahogy tálalod! :K
:R

(#6) .mf


.mf
veterán

Ez kemény, egyszer megnéznék egy ilyen rendezvényt :))

"itt sokkal óvatosabbak, annak ellenére, hogy ittasan vezetnek. Szerinte sokkal jobban észnél vannak, mint az átlag bambuló sofőr. Nem kifejezetten azért jönnek ide, hogy ittasan vezessenek, nem a lerészegedés a cél, s közúton sohasem szokott inni senki. "

Helyesen teszik, ha közúton nem gyakorolnak eme eseményre. Sajnos tényleg sok figyelmetlen sofőr van, aki józanon sem veszi észre, hogy ott vagyok mellette, vagy nem néz tükörbe, hogy jövök, s rámhúzza a kormányt...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) dfdfdf válasza .mf (#6) üzenetére


dfdfdf
őstag

A motor más világ egy jobb világ !

(#8) 7


7
addikt

Noha kistacskóként nagyon megragadott a hedonizmus eszméje, a legszimpatikusabb karakter a szerelő volt, mint a józan lét képviselője. Sok volna nekem egy ilyen rendezvény, pedig még mindig nem éltem szinte semmit. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) dave666


dave666
aktív tag

Köszi guga :R
Ez is tetszett :)

Dave666

(#10) rainmen


rainmen
aktív tag

Ez jó lett, kell is innom valami töményet... :D

(#11) Varoz


Varoz
őstag

Hatalmas.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

"Miféle pipa? Kínaiak használnak ilyen gyűszűnyi szipkát, amibe egy tömet kecskeszar fér, és azzal elbájolognak egész nap a szájukban, miközben a nádból készült kenut vezetik."

ez beszarás... ilyen beszólást...

jó kis cucc volt ez a DRINK DRIVE iromány... gratula :))

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#13) guga


guga
Közösségépítő

Maxi thx. mindenkinek :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) danih


danih
addikt

Ez is jó volt Gugesszor úr

(#15) Kiskokó válasza guga (#13) üzenetére


Kiskokó
veterán

Üdv
Ez most akkor mi volt meg hol volt? Privátban sem lehet infót elárulni róla ?
üdv

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#16) Depression


Depression
veterán

Olvasva nagyobb élmény volt, mintha részt vettem volna. Max respect!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) Bunken


Bunken
tag

Hatalmas élmény volt olvasni ezt a cikket (és az előzőeket is).

Nagyon tetszik a stílusod ahogy előadod (leírod) a sztorikat. Minden cikkedet ol fogom olvasni ha megtartod e jó szokásodat.

Grat a cikkhez.

(#18) chatran


chatran
őstag

Shyla Stylez is ott volt?

(#19) guga


guga
Közösségépítő

bocs gyerekek, ágyba döntött a gerincsérv :DDD nézni sem nagyon bírok, majd jelentkezem :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#20) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ritkán olvasom mostanság a Logoutot, de ezt nem tudtam abbahagyni.
Néha úgy tünt, hogy az egész rendezvény egy anarchia, és pont ettől volt hiteles. Érződött belőle, hogy valóban ittas állapotban zongoráztad le a látogatást. Nagyon átjött. Közben sokszor megéheztem, és meg is szomjaztam. Pálinka hívő vagyok, és szeretem a zsíros, hagyományos magyar ételeket, sülteket, finomságokat. Éppen ezért szeretem az ilyen rendezvényeket. Nagy vásárok, kiállítások, versenyek, majálisok amiken igazán ki tudok kapcsolódni.

Köszi a cikket. :R

(#21) Elmör


Elmör
senior tag

Jókat vidultam a történeten (maxi respect avagy lájkolom), mégha közben kicsit irigykedtem is, hogy a fene egye meg, szépen süt a nap, lehetne most is egy ilyen Drink Drive nap ahol én is szeretnék ott lenni és gugával inni egy pálinkát, megnézni, átélni ezeket a príma dolgokat, helyette ugye melónap van, melózni kell. Ráadásul ahogy írtad nem derült ki, hogy ez hol is van, bár gondolom gugli a barátom. :DD

Örülök neki, hogy vannak még ilyen rendezvények és olyan emberek akik ezt megszervezik és ilyen szeretettel veszik körbe a másikat, mégha téged azért ismertek is valamennyire. :R

Az egyedüli érdekesség, hogy az olvasás közben úgy éreztem, mintha 2 külön esemény lenne, van ugye a derbi pálya és a domb másik oldalán meg a majális, de ez csak gondolom rosszul elképzelt fantáziámban van így. Az idő múlását soknak érzékeltem, legalábbis amiket leírtál, hogy mit megettél, megittál, hát nekem az legalább 2 nap tevékenysége. :DDD

Nagyon tetszett, remélem egyszer kijutok egy ilyen helyre egy jót mulatni. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#22) ArchElf


ArchElf
addikt

Király volt :)
Egy hasonló bulit (hasonló felállásban) nyomtam mostanában ~ egy héten keresztül - de ilyet írni nemigen tudnék róla - bár kedvet azért adtál hozzá :D

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#23) guga


guga
Közösségépítő

maxi thx. :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.