Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kezdődik... Elég gusztustalan még olvasni is ezekről a dolgokról. :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Engem igazából a DOOM 64 érdekel... ugye az külön is megvásárolható lesz?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) oriic válasza AxBattler (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#4) Hopkins95 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ugyanez jutott eszembe. Minek egy ilyen játékba battle pass?? Ez nem egy multira kihegyezett battle royal játék... :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) Kanczy válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


Kanczy
veterán

Gondolom single player tartalom lesz fizetőssé téve, ami

1. Lehet gusztustalan, ha azt vesszük, hogy valószínűleg egy kész, adott játékból vettek ki részeket, hogy külön adhassák el őket.
2. Lehet teljesen rendben is, ha azt vesszük, hogy ez a kiegészítők egy új verziója.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) oriic válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz aszimmetrikus multi része.

Live-Die-Respawn

(#7) AxBattler válasza oriic (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Szuper! Előrendelném én, de igazából az előző epizódot sem toltam végig, szóval csak a bónusz miatt inkább nem.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Megerősíették hogy nem lesz mikrotranzakció, ami a képen van az ingame XP-vel feloldható, opcionális dolog. Mindent tartalmaz a játék teljes áron. [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#9) oriic válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És a boosterek?

Live-Die-Respawn

(#10) Hopkins95 válasza oriic (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ha végül is csak ilyen skinekre lesz ez ahogy wjbhbdux írja, akkor felőlem legyen. Nem tudom amúgy miért épp battle passnak hívják és nem valami premium passnak vagy valami deluxe editionnak...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) Segal válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


Segal
veterán

Mert így is vehetsz deluxe edition verziót ami tartalmazza a Year One Pass-t.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12) BabMester válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


BabMester
senior tag

:U

[ Szerkesztve ]

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Annyira vártuk már hogy legyen lehetőség 25x kiperkálni a játék árát ahelyett hogy csak 1x kéne... :D

(#14) Segal


Segal
veterán

Na most meg azt nyilatkozták le hogy az RTX támogatás sem lesz megjelenéskor hanem majd valamikor készítenek hozzá...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.