Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kíváncsi leszek milyen XP-ket lehet majd összehozni mert az mókás lenne ha 2-3 óra arénázással lépne az ember 8-10szintet :D
Persze valószínűleg ez nem így lesz de nah :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Sontir Fel válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ez ingyenes lesz?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#3) Sirandrish válasza Sontir Fel (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha jól tudom akkor 10euro lesz.
Kivéve ha Limited Editiont vettél mert akkor ingyenes..

Szerk: jól tudom :)

Ime
"Akik akciós helyeken rendelték elő a játékot, vagy megvásárolták annak Limited Edition változatát, azok ingyenesen letölthetik a Bloodbath Arena DLC-t, míg akik ezt nem tették meg, azoknak 10 USD-t (Nálunk 10 EUR-t) kell majd fizetniük érte."

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) dorten válasza Sirandrish (#3) üzenetére


dorten
tag

Szóval ha a limited editiont választottad akkor lett Tied a teljes játék. Fasza. :(
Elég unalmas hogy ki sem jön a game, de már nyomják hozzá a DLC-t.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sirandrish válasza dorten (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

a DLC-kel én sem értek egyet..mármint azzal hogy egyre nagyobb divat..
Lassan ott tartunk hogy csak a demo-kat lehet megvenni..a játék többi részét majd DLC-kel kapod.

Viszont a Limitedet vásárlók ugye alapból többet perkáltak a játékért szóval mondhatjuk hogy megérdemlik..az más kérdés hogy ezt előre lehetett-e tudni..
Mert ha igen akkor szerintem tök korrekt az egész :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) LLKobe


LLKobe
veterán

Ez valami olyasmi lesz mint a Borderlands-nél a Mad Moxxi DLC? Mert akkor nemhogy 10, de 5 EUR-t sem ér...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) Sirandrish válasza LLKobe (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lesz 4 arena ahol majd fightolhatsz és exp-et is kapsz.
Ennyi :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Sontir Fel válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Thx. Ez esetnem asszem kimarad :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.