Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

nem akarok megsérteni senkit, de ez szerintem irtógagyi lesz... :S már pusztán az alapötlet is szerintem hülyeség... majd csomó superman/batman/spiderman mindenféle színösszeállításban küzd egymás ellen ebben a meseszerű világban? :( nem tartom jó ötletnek... batman egy "átlagos" ember kitűnő harctudással és technikával felszerelve... spiderman pedig szintén majdnem átlag embernek mondható pluszképességekkel... superman helyből megölhetné akár őket, mert messze ő az egyik legtáposabb szuperhős... és itt kell majd vele "töketlenkedni"? vagy nem értem... annyira nem követtem ezt az egészet... pár szuperhős csak npc lesz benne... de akkor is rossz ötletnek tartom az egészet... úgy jár szerintem ez is, mint a matrix mmo... azzal mi is lett? nagyon sokat beszéltek róla régen, de azóta feledésbe merült... vagy csak itthon nem lett kultusza?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Gomez86 válasza mephi666 (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Nem vagyok nagy tudora a témának, de úgy tudom hogy ők nem játszható karakterek, csak segítenek a történet előrehaladtában. De javítsatok ki ha tévedek

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) Wolverine válasza mephi666 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A DC saját hősei NPC-k lesznek, Pókember meg eleve a konkurenciánál van :P és nyilván le lesz tiltva, hogy megcsinálhasd.
Hasonló szuperhősös MMORPG már 5 éve működik, a neve City of Heroes/Villains. Stabil párszázezres előfizetői tábora van. (a Matrix Online még létezik, max. százezer játékossal) A DCU Online előnye az, hogy PS3-ra is el fog készülni (a Sony kiadása ennyit jelent), így nem csak a PC-sek játszhatnak vele; és PS3-ra a Final Fantasy sorozaton kívül nem igazán vannak MMO-k.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) mephi666 válasza Wolverine (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah tényleg... utánanéztem picit... a nagyobb dc-s karakterek npc-k lesznek... mindenkinek saját szuperhőst kell csinálni... :) nem mintha esélyesnek érezném hogy belekezdek->1élet is elég sok... nem bírnék egy 2nd life-ban is helyt állni... :)

amúgy volt egy szuperhős, asszem ő volt a videóban is: villám vagy mi volt a neve... valami rohadtgyors lett a fickó egy baleset következtében... ő is dc-s karakter? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Wolverine válasza mephi666 (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Naná :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) mephi666 válasza Wolverine (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja... mindig néztem a sorozatot, amiben bennevolt :) asszem német adókon nyomták régen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.