Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domi007


domi007
őstag

Király írás, nagyon jó!

Ettől majdnem áttörtem magam az alsó szomszédhoz :DD :DDD :DD:

Nem semmi bringa, hat literes motor, királykék kaszni, saját söfőr. Az egyetlen szépséghibája az oldalán az a jó nagy felirat: BKV. No mindegy, ez is megteszi.

Nagyon jellegzetesen bemutatod, milyen is ma a magyar valóság. Az öreg nénike: tipikus karakter.
Nem mellékes, hogy ismerem az adott végállomást is..;)

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#2) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Ez jo!

Apro real-life szosszenet. :))

(#3) 7


7
addikt

Tetszik nagyon. :K

Én az ilyen nénikre vigyorogva nyelvet öltök. Nem érdekel, hogy tiszteletlenség, ugyanis szerintem az ugyanúgy elítélendő a jókedv miatti morcos nézés is. Sőt, méginkább. :P

(#4) Ősember


Ősember
őstag

utálom az ilyen nénikéket. tele van velük a busz és minden ami él az ellenségük :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5) M0D


M0D
csendes tag

Nekem tetszik az írás, hétköznapi eseményeket emeltél ki és írásban örökítettél meg, ilyen elgondolkodó stílusban. :)

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Élet szagú. Tetszik. Gratula.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Mcray


Mcray
senior tag

Én is gratulálok. Az elején nem értettem hová akarsz eljutni, de nagyon jó ilyen titokzatosan, mert annál érdekesebb a történet vége. Nagyon jó! :DD :DD

"Majdnem áttörtem magam az alsó szomszédhoz", ez a hozzászólás is nagyon tetszett :))

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8) faevike29


faevike29
tag

Jó kis írás. Nagyon valóságos jellemekkel. Egyébként én is a kiskölykök pártján lettem volna. A savanyú nénike már úgy is ilyen marad...sajnos.
:C

(#9) Ptech


Ptech
őstag

Köszi a bíztatást.

A nénike igencsak jellegzetes, olyan, akit már ha először megpillantasz, egyszerűen látod rajta, hogy mogorva és mindenkit utál aki él. Talán ezért nem bírtam abbahagyni a vigyorgást, hátha egy kicsit fel tudom piszkálni. Amikor megállt a busz fellépőjén, és ott fejezte be a cigijét, akkor is elgondolkodtam, hogy elküldjem-e a fenébe vagy sem, de inkább hagytam, azt hiszem észérvekkel nem is mentem volna semmire, bedobott volna valami oltári nagy hülyeséget, amire nem lehet ép ésszel mit válaszolni. Az ilyenekből már csak viccet lehet csinálni :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Gubro


Gubro
senior tag

Tetszik, gratulálok! :-)

(#11) Ygg


Ygg
senior tag

Jóóóó

(#12) moma


moma
őstag

nekem is tetszett. :K

we all deserve a bit of luck.

(#13) EQMontoya


EQMontoya
veterán

tetszett, köszi :R

Same rules apply!

(#14) groth99


groth99
tag

Tök jó lett, grat :))

Metalt a népnek \m/

(#15) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nem szimpi a befásult néni. A történet viszont jó. :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#16) potyautas válasza JetiRulez (#15) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ellentmondanék JetiRuleznek. A történet jó? Milyen történet? Hiszen nem történt semmi. Mindennapos, jelentéktelen életkép amit olvashattunk. Viszont éppen ettől nagyszerű az írás. Világraszóló eseményről könnyű írni, de egy ilyen semmiséget elénk rakni úgy, hogy nagy átéléssel végigolvassuk...Gratulálok.

(#17) JetiRulez válasza potyautas (#16) üzenetére


JetiRulez
őstag

Akkor rosszul fejeztem ki magam. Álmos voltam. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#18) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Nagyon szépen megfogalmaztad a semmit ;) De tényleg, nagyon jó volt olvasni, a néni pedig sajnos tipikus eset. Akinek már semmi dolga nincs az ég világon, csak kötekedni, és minden szélhámosnak elmondani reggel az iskolásokat a buszon. Mert feltétlenük a 7 órási busszal kell menni a vásárcsarnokba. Nyilván arra kell felszállni ami televan az iskolába igyekvőkkel, mert az üres 8 órásin már csak ugyanaz az unalom van, mint otthon.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#19) ch003067


ch003067
addikt

Tetszett, szépen megfogalmaztad. :)

(#20) Sirpi válasza Ptech (#9) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ha nem titok, ez melyik busz? Én a 157-essel járok.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#21) Ptech válasza Sirpi (#20) üzenetére


Ptech
őstag

64/164 :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.