Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shteer


shteer
titán

még jó, hogy lehet kapni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#2) thomeef


thomeef
őstag

Ez már kezd egy kicsit röhejes lenni:)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#3) elefant válasza thomeef (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát nem is kicsi, szerintem.

(#4) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ők tudják.... :P

(#5) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Akinek milliós TV-je van annak ez sem gond. Más kérdés, hogy ahogyan a cikkben is van ennyiből lehet más féle jó rendszert is kihozni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6) MZperX75


MZperX75
addikt

750W? Én már nagyon le vagyok maradva,2x50W erősítővel hajtottam két Orion 100W-os ládát,óriásit Szólt.

(#7) adamssss


adamssss
veterán

Egy KEF Muon-hoz kepest meg mindig fillerek.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) HUfantom válasza MZperX75 (#6) üzenetére


HUfantom
őstag

Tudod jól hogy ez PMPO teljesítmény....
Önállóan azt a definiciót adtuk neki, hogy a cucc elégetésével előállítható maximális (hő)teljesítmény....

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#9) MZperX75 válasza HUfantom (#8) üzenetére


MZperX75
addikt

:DDD

(#10) xmaas


xmaas
őstag

Es lassan oda jutunk hogy ezekbol is X pont egyes kiszereles lesz a vegen habar nem annak indultak :D

(#11) thomeef válasza pulutodurumo (#5) üzenetére


thomeef
őstag

Mindig jön valaki ezzel a dumával hogy "akinek milliós tv-je van megteheti...". Kérdem én, kinek van milliós tv-je? 10000 emberből ha 1-nek, és akkor már sokat mondtam.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#12) #16939776 válasza xmaas (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1

Over and over and over again...

KEF: jó név, jó kis 2.0-ás kitteket lehetett venni tőlük "potom pénzért" 70'-80'-as években :))

[ Szerkesztve ]

(#13) MZperX75 válasza thomeef (#11) üzenetére


MZperX75
addikt

Szerintem nem kell ezt ennyie túlmisztifikálni,ezt nem az "átlagnak" szánják,el sem tudod képzelni milyen kereslet van az ilyenre,láttam már milliók a kerülő moziszobákat,itt Magyarországon.
Azért mert mi csak a nyálunkat csorgatjuk...no de mindegy.

(#14) MCGaiwer válasza MZperX75 (#13) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azért 800 font még nem vág hanyatt egy mekis dolgozót se...

persze ezért a pénzért létezik jobb alternatíva teljesítmény és kiszerelést tekintve, de nem mindenkinek azonosak a preferenciái. Ráadásul a sokpontegy egy kisebb szobában még szarabb élmény is mint egy sima sztereó.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#15) HUfantom válasza MCGaiwer (#14) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát koma a mekis dolgozók közül az igazgatót tényleg nem vágja haza.

Azt aki a pofádba-vigyorog a pultnál illetve hátul a felmosóvödörből kiveszi neked a húst, annak alig van 100 nettoja. Abból csak akkor lesz neki ilyen 300.000es csodahangfala, ha anyukájával él, és ő eteti meg mos rá így nem kell rezsire költenie. Ha esetleg albiban lakik és van egy barátnője is akkor sose lesz ilyenje...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#16) MCGaiwer válasza HUfantom (#15) üzenetére


MCGaiwer
addikt

bocs, elfelejtettem, hogy a KEF kizárólag a magyar piacra készíti termékeit.

#17 ha telik iphonera, ezt is össze tudja hozni. De most miért is a mekis dolgozó fizetésén van a fennakadás? A mekis fizetés még máshol is alacsonynak számít, és mégis meg tudná venni ha akarja és spórol rá egy kis ideig. És a dolgozók átlaga nem mekiben dolgozik...

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#17) Silentfrog válasza MCGaiwer (#14) üzenetére


Silentfrog
veterán

Óránként 7 fontot kereső mekis dolgozók szerintem nem költenek rá ennyit.

(#18) kaboska


kaboska
aktív tag

Hát én lehet hogy nem adnám oda érte a Logitech Z-5500-ömet ;)

"Fej vagy gyomor"

(#19) solaris17


solaris17
aktív tag

Már megint megy a népbutítás :))
Ódákat zengenek a fröccsentett hangfalrendszerekről.
Lehet, hogy a Technics hangfalaimat nem adnám oda érte :))

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#20) #72042496 válasza Silentfrog (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Meg más se biztos, lásd Loewe tévék. Ha tényleg versenyképtelen szerencsétlen jószág, akkor senki nem fogja megvenni csak azért, mert megtehetné.

Viszont újabban rizikós beírni, hogy adott cucc egy kicsit baromi drága: jobb esetben megkapod, hogy nem neked gyártották, rosszabb esetben hogy csóró vagy, még rosszabb esetben pedig hozzáteszik hogy még hülye is. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Találtam specifikációt:[link]

Ez alapján 300W (2x50 + 200) az összteljesítmény, de ehhez 103 és 111 dB(SPL) pillanatnyi maximális hangnyomás jár a soundbarból és mélynyomóból, ami alapján a soundbar érzékenysége valahova 80-85 dB környékére tehető maximálisan. Ez meglehetősen kakinak hangzik.

(#18) kaboska: No offense de annál a kategóriánál biztos szebben szól, ha a térhatást (5.1) és hangerőt nem vesszük figyelembe. Volt jó ideig Z-2300-am, igaz, az tényleg nagyon alja cucc (sok puffogó mély, más nincs).

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) MCGaiwer válasza #72042496 (#20) üzenetére


MCGaiwer
addikt

normál átlag tv ára: 600 font. De vegyél kicsit nagyobbat, meg szebbet. számolok 1000 fonttal.
loewe tv ára ugyan abban a kategóriában 3000+ különbség százalékban: 200%

normál átlag hangfalrendszer, ami nem a pityegős kategória ára: 300font. értelmes erősítő hozzá 200 font. (és itt mindent alálőttem árban és/vagy minőségben)
ez itt 800. különbség százalékban: 60%.

csodás összehasonlítást sikerült összehoznod.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23) kaboska válasza lezso6 (#21) üzenetére


kaboska
aktív tag

Lehet szebben szól mint a Z5500 de kb 4x annyiba kerül :K
És 4x szebben nem szól az biztos :)

"Fej vagy gyomor"

(#24) lezso6 válasza kaboska (#23) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, az árat kihagytam, az egy vicc, kb negyedét éri max, azt is a szolgáltatások miatt. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#25) erdoke válasza lezso6 (#24) üzenetére


erdoke
titán

Maradjunk annyiban, hogy ennyiért van jobb vétel soundbar fronton is. Néha nekem is eszembe jut, hogy jó lenne egy soundbar + sub kombináció, mert most se használom a háttérsugárzókat. Mindenesetre, amíg az erősítőm is kikever Audissey-vel valami hasonlót 3.1-ből, nem igazán erős a késztetés...

A legjobb aláírás a héten

(#26) djculture válasza MZperX75 (#6) üzenetére


djculture
félisten

Ez már ilyen lengyelpiaci teljesítmény sajnos. Megnézik hogy 10%-os harmonikus torzitás mellett mennyit lehet kipréselni a cuccból egy adott pillanatban és azt ráirják, de ezt ember el nem viselné...

[ Szerkesztve ]

(#27) lezso6 válasza erdoke (#25) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha most elfér nálad az 5.1 / 3.1, én nem vennék helyedben ilyen deszkalécet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#28) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A KEF szó láttán hirtelen nem ez ugrott be: KEF

Lehet kezd megártani a meló. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#29) erdoke válasza lezso6 (#27) üzenetére


erdoke
titán

Tulajdonképpen megoldott a hátsó dobozok kábelezése is, csak éppen nem ott landoltunk az ülés pozícióval, ahová eredetileg gondoltam. Így viszont ronda lenne +2*2 m kábel a nappali padlóján... Inkább használjuk 3.1 kiosztásban és ál 5.1-es hangzással.

A legjobb aláírás a héten

(#30) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ez eléggé felejtős, ennyiért már van röhögve egy rendes belépőszintű valós 5.1, rendes dobozokkal és azért egy valós 5.1 sokkal jobb mint egy álsurround a projektorból... 800 font... LOL

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#31) lezso6 válasza erdoke (#29) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem nézni, hallgatni! ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#32) bteebi


bteebi
veterán

Ennyi pénzért már egész komoly hangfalakat lehet venni, de már 5.1-ben se lenne nagyon rossz.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#33) #72042496 válasza MCGaiwer (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha valakinek itt sikerült csodás összehasonlítást összehoznia, akkor az te vagy. Én annyit állítottam, hogy:
"Ha tényleg versenyképtelen szerencsétlen jószág, akkor senki nem fogja megvenni csak azért, mert megtehetné."

A Loewe erre volt egy jó példa, és 800 fontért ennél a hangprojektornál is rezeg a léc.

[ Szerkesztve ]

(#34) MCGaiwer válasza #72042496 (#33) üzenetére


MCGaiwer
addikt

#17 Óránként 7 fontot kereső mekis dolgozók szerintem nem költenek rá ennyit.

erre válaszoltad, hogy meg más se biztos, lásd Loewe tévék.

tehát a 7 fontos órabérhez hasonlítottad a Loewe tv árát, pedig az egyértelműen nem oda készült, míg az én érvem szerint a 800fontos soundbar még akár abban a fizetési kategóriában is találhat vevőre.

a versenyképtelenséget meg éppen miben állapítottad meg? talán a te saját preferenciáidon kívül más nem létezik?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#35) djculture válasza solaris17 (#19) üzenetére


djculture
félisten

Azt én se nagyon elég jó kis cuccod van. nekem egy ilyen van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#36) #72042496 válasza MCGaiwer (#34) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jól van, mindenben igazat adok.

(#37) Runner_fxr válasza HUfantom (#15) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát koma, szerintem nem a Magyar mekis dolgozóra gondolt. :)
Angliában mások ám a bérek mint Magyarországon, vagy beszélhetünk Ausztriáról, Németországról stb. Ezekben az országokban nagyjából 5-6 szor annyi a munkabér mint Magyarországon, gondolom most már érted.

[ Szerkesztve ]

(#38) vellerd válasza Runner_fxr (#37) üzenetére


vellerd
tag

Ez rendben is van igen.
De attól hogy annyit keresnek ,ezért a pénzért talán egy több hangszórós rendszer is kijönne. ;]
Hasonló, vagy talán jobb minőségben is.

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

(#39) MCGaiwer válasza vellerd (#38) üzenetére


MCGaiwer
addikt

de mi van, HA NEM AKAR több hangszórót, mondjuk mert kábelezni kell, vagy mert éppen csak kell egy alátét, amire rá tudja tenni a tvt?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#40) #16939776 válasza MCGaiwer (#39) üzenetére


#16939776
törölt tag

"éppen csak kell egy alátét, amire rá tudja tenni a tvt?"

Csak neki.:JBL Metregon

(#41) nubreed válasza adamssss (#7) üzenetére


nubreed
veterán

Pont a Muon jutott eszembe nekem is. Nem is tudom, létezik e annál drágább hangfal jelenleg a világon.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#42) ripla


ripla
őstag

egyik haveromnak kef hangfalai vannak, és volt szerencsém élőben megtapasztalni a tudását.
amikor már ott tartottunk, hogy hangzás alapján mintha egy koncerten lettünk volna, és szó szerint már majdnem lerepült a ház teteje a hangerőtől, akkor a hangfalak még mindig nem torzítottak, nem recsegtek, és elképesztően tisztán szóltak.
szóval akinek van rá pénze, annak csak bátran, ez a márka tényleg az igazi vájtfülűeknek való. :)

(#43) Toncsi válasza nubreed (#41) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

(#44) nubreed válasza Toncsi (#43) üzenetére


nubreed
veterán

Uhh... :Y
Erre nem számítottam. :DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#45) vellerd válasza MCGaiwer (#39) üzenetére


vellerd
tag

Akkor csak nyugodtan vegye meg ezt. :K
Vagy inkább egy másik hasonlót fele ennyiért! ;]

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.