Hirdetés

2019. június 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) Pitterix

Pitterix
(őstag)

Szép, de nekem a Sonyk jobban tetszenek.....
Amúgy egészen mostanáig nem is hallottam HTC-ről, kivéve, mikor telót néztünk feleségemnek.
Amúgy ezek jó minőségű cuccok?

Jé, egyszer enyém az első hozzászólás..... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#2) kmisi99 válasza Pitterix (#1) üzenetére

kmisi99
(PH! kedvence)

A htc neve általában egyenlő volt a kiváló minőséggel csak az mostanság volt 1-2 fura telefon meg az árcédulát picit magasra helyezik de anyaghasználatban igen jók szerintem még mindig a telefonjaik. Belsőleg is nagyon jók főleg a HTC egyedi sense felülete.

Dell Precision M4600

(#3) Pitterix válasza kmisi99 (#2) üzenetére

Pitterix
(őstag)

Annyira nem drága, legalábbis szerintem egy telo 51000 jó magyar pízért.
Mondjuk a fent említett mobilnak nem néztem az árát...

(#4) BITBOYS válasza Pitterix (#1) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

HTC volt az első okostelefonom, de sajnos összetörtem. Amúgy minőségi cuccai vannak szerintem.
Valamiért a Sony nekem nem jön be, bár nem zárkózom el a márkától. :)

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#5) Dany007

Dany007
(PH! kedvence)

Nem rossz, csak kár, hogy 5 colos a kijelzője... Az nálam pont 0,7-1 inch-csel nagyobb mint a megengedett maximum.

(#6) Pitterix válasza BITBOYS (#4) üzenetére

Pitterix
(őstag)

Engem a rosseb megevett volna, ha összetöröm.
Pláne egy okostelót.
Sony nekem azóta jön be, mióta volt egy walkman mobilom, ami a valaha volt legjobb telefonom volt.

(#7) BITBOYS válasza Dany007 (#5) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Nekem pont ideális lenne. :)

(#6) Pitterix: Ráadásul én vertem be a kijelzőjét, mert felhúzott :D
Nem ébresztett, elaludtam miatta. Erre a nagy kapkodás közepette elkezd ébreszteni, de úgy, h közben kifagyott. Nem lehetett kikapcsolni, nem reagált az érintésre sem...megtettem. :D
Akkoriban 20K volt a kijelző cseréje.

[ Szerkesztve ]

Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek. Ugyanitt Crucial Ballistix Sport 2X8GB DDR4 2400MHz (16GB) eladó

(#8) hoffman_

hoffman_
(PH! nagyúr)

Az első kütyü eddig jó, nagyon, jöhet a többi! :D

Az én első HTC-m...

Tanulság #1: Ha annyira ramaty vagy, hogy úgy elalszol, hogy az első farmerzsebedből lopják ki a telefont, akkor ne hagyd ott a társaságod, és indulj haza egyedül.

Tanulság #2: A rendőrség az ilyen esetekben(meg sok másikban) lókakit sem ér.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) BITBOYS válasza hoffman_ (#8) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Fu basszus sajnálom az ügyet :(
Azért az kemény, hogy két lány rabol ki, ráadásul csitrik. Sajnos ezek a szituk nehezen védhetők ki, miután megtörtént könnyű okosnak lenni. Velem is megesett hasonló, felírtam az ördög számlájára.

Még szerencse, hogy nem erőszakoltak meg, vagy valami :D

(#10) hoffman_ válasza BITBOYS (#9) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Rég volt már, megtanultam a dolgot, én voltam a hülye :) Illetve elég jól mégsem, mert most is viszem magammal az okosat, és azóta volt 2 estém, ami nagyon szét volt esve. Múltkor láttam bruttó 3k-ért valami független Samsungot kb 1500 nap üzemidővel :D Be kéne nevezni rá.

Én a sajátomra írtam fel, elég drága játék volt, hiányzik az ára, meg kell hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dany007 válasza BITBOYS (#7) üzenetére

Dany007
(PH! kedvence)

miért mi vagy te medve? :P

(#12) BITBOYS válasza Dany007 (#11) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

A medvék nem szeretik az okostelefont, bármekkora is.:)
Máskülönben volt már Note-om, azért :P

(#13) Pitterix válasza BITBOYS (#7) üzenetére

Pitterix
(őstag)

Te kis agresszív!
Engem is elkap néha a hév, de szerencsére idejében kapcsolok.
Amit legutoljára szétvertem dühömben kalapáccsal, az max 500Ft volt.....

Most a T.-ben nekünk ismerős 40k-t mondott kijelzőcserére, 50k-s telónál kicsit sz*r lenne.....

(#14) BITBOYS válasza Pitterix (#13) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Mondjuk az az időszakom eléggé rossz volt.
Kínából kell berendelni ezeket, igazából Te magad is kicserélheted ha van némi kézügyességed.

(#15) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

A következő láncszem a lánc nélküli e-bike

(#16) hoffman_ válasza BITBOYS (#15) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Ilyet ugye nem akarsz venni soha, de soha? :( :D

(#17) BITBOYS válasza hoffman_ (#16) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

:D nem, de tetszik a megoldás

(#18) hoffman_ válasza BITBOYS (#17) üzenetére

hoffman_
(PH! nagyúr)

Lustáknak, meg hegynek felfele jó :D De az ilyen gépek 600 ezernél kezdődnek, horror. Mondjuk ez speckó, ilyet még nem láttam, nem tudom hogy van megoldva a hajtás.

mod:

Ja, elolvastam a cikket is :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Pitterix válasza BITBOYS (#15) üzenetére

Pitterix
(őstag)

Inkább maradok a jól bevált kék montimnál.
Attól legalább a combom is bedurran.

(#20) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Hivatalosan is halott a MiniDisc :R
Pedig nagyon jó megoldás volt, szerettem.

(#21) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

kicsit off..de tetszik :D
Az új Maserati Quattroporte

(#22) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Na így már egész praktikus..

:D

(#23) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Greyp elektromos kerékpár

Ilyen a horvát elektro..

(#24) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

DSC-HX400 / HX400V
Szívesen bevállalnám

Működés közben

[ Szerkesztve ]

(#25) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Az új Merci: Mercedes-Benz TV: World premiere of the Mercedes-Benz F 015 Luxury in Motion research vehicle. :Y
Google autó, mi?! :D

[ Szerkesztve ]

(#26) Dany007 válasza BITBOYS (#25) üzenetére

Dany007
(PH! kedvence)

Ja, de legalább a Google autó nem csak egy nyamvadt cgi! ;]

(#27) BITBOYS válasza Dany007 (#26) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Ez tanulmány autó, nem cgi:)

(#28) BITBOYS válasza Dany007 (#26) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Szóval cgi, mi? :P CES:Future car landed on the strip of Las Vegas

(#29) Dany007 válasza BITBOYS (#28) üzenetére

Dany007
(PH! kedvence)

Gondoltam rád bakker, miközben olvastam! :D Nem csuklottál.
Okés, de ennek azért volt sofőrje :)
Ilyen szempontból továbbra is csak egy koncepció. Mert csináltak egy csilli-villi autót, telerakták érintőkijelzővel, majd a videóban bemutatták, mint milyen f...a önműködő autót, miközben az utasok vidáman szórakoznak meg tévéznek meg minden...

Na igenám csakhogy a "prototípusból" épp legnehezebb dolgot hagyták ki! :D A self-driving car-ból a self-driving részt hagyták ki szépen.

Egyébként tényleg szép darab és elismerés a designért. Meg hogy végre nem csak papíron / cgi-n / gyurmából összerakva létezik egy extrémebb koncepcióautó.

(#30) BITBOYS válasza Dany007 (#29) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Ennek sincs sofőrje, az első videó pont ezt példázza. A második vidi egy nagyvárosban "játszódik", így kénytelenek voltak sofőrrel bemutatni az autót. Különben a nagyobb autógyártók már mind rendelkeznek ezzel a technikával :)
Most gondolj bele, a Google autójából pl. kihagyták a világítást is ami nagy baromság volt, hiszen látni és látszani a vezetés, közlekedés egyik legfontosabb szabálya.
Viszont nem is ezen akadtam fenn, hanem azon, hogy cgi autót írtál és közel sem az volt, már elsőre sem :D

(#31) Dany007 válasza BITBOYS (#30) üzenetére

Dany007
(PH! kedvence)

"Viszont nem is ezen akadtam fenn, hanem azon, hogy cgi autót írtál és közel sem az volt, már elsőre sem"

Jóvanna. :D Elsőre csak egy idilli promó videót láttam az egészből. Az még igen cgi szagú volt. :D

(#32) BITBOYS válasza Dany007 (#31) üzenetére

BITBOYS
(PH! addikt)

Végül is az egész világ cgi :D

(#33) Dany007 válasza BITBOYS (#32) üzenetére

Dany007
(PH! kedvence)

Ehhe. :) Nincs erre megfelelő szmájli, amit most beszúrnék. :) De ja.

(#34) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Itt a legújabb fejlesztése a Parrot cégnek Saucer Drone

(#35) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Premiere am Wörthersee 2015: Audi TT clubsport turbo kütyü, mi? :D

(#36) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

PNY Elite Performance 64GB High Speed SDXC Class 10 UHS-I, U1 Up to 90MB/sec Flash Card - P-SDX64U1H-GE most 27 dollár!

(#37) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

3D Printed Bridge by Robots

(#38) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Spoileres Star Wars VII kosárlabda palánk, labdával: Star Wars Hangin' Hoops Basketball From New Star Wars Movie The Force Awakens megvásárolható

(#39) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Műanyag út Plastic roads may put asphalt to shame

(#40) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Slow-Mo 10 millió képkocka másodpercenként

(#41) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

DC SHOES: ROBBIE MADDISON'S "PIPE DREAM
Tengeren motorozás :Y

(#42) emiki6 válasza BITBOYS (#41) üzenetére

emiki6
(PH! addikt)

Véletlenül keveredtem ide, de emiatt a video miatt megérte! :Y

(#43) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

BB-8 App-Enabled Droid || Built by Sphero

(#44) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

SanDisk Extreme SDXC UHS-I/U3 256GB Memory Card Up To 90MB/s Read egész jó árban van

(#45) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Sony Alpha a7S II Mirrorless Digital Camera (Body Only) Nagyon barátságos, az ára viszont...

(#46) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Daft Punk cuccok

(#47) BITBOYS

BITBOYS
(PH! addikt)

Intel® Xeon® Processor E5-2699 v4 :D elképesztő

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.