Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petya1992


petya1992
tag

Hát az MW3 kicsit elmarad tőle :C

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ütős videó:)Kíváncsi leszek a single/cop pályákra.

(#3) Beast007


Beast007
aktív tag

Na igen amikor a bétában egyszer úgy öltek meg, hogy szétlőtték fölöttem az épületet és a rám hulló törmelék megölt akkor én is azt mondtam , hogy azt a K**va. :Y
Csak jönne már !

(#4) wednesday


wednesday
őstag

Elég látványos. :)
Remélem azért nem 1 lövéstől fognak összedőlni itt a házak.

(#5) ZoZoˇˇ


ZoZoˇˇ
tag

már nemsokára itt végleges.

https://www.facebook.com/horvathphotography524/

(#6) LW válasza petya1992 (#1) üzenetére


LW
őstag

Már az első hsz is trollkodás? :DDD

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ezzel az a baj, hogy 99%-a single player jelenet volt, azaz előre programozott rombolhatóság volt, nem real-time. Tehát nemcsak hogy multiban nem lesz ilyen, de még a single nagy részében sem. Elég félrevezető.

Tehát nem olyan lesz, mint a Crysis, hogy egységesen bárhol a pályán bedobsz egy viskóba egy gránátot és akkor szétrobban az egész.

[ Szerkesztve ]

(#8) V8David válasza LW (#6) üzenetére


V8David
tag

De van benne igazság, nemde? :DDD

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#9) Zolás válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


Zolás
addikt

Ezt te honnan tudod? Ha már itt osztod az észt, akkor valamit arról is, honnan származik.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Komoly a cucc. :Y

(#11) LW válasza Zolás (#9) üzenetére


LW
őstag

Nem kell nekiesni a másiknak. :)

Az egy perces sűrítményben a látványosabbak valóban (láthatóan) szingliből valók, ám sok jelenetnél alul írja, hogy xy megölte z -t, az gyanítható, hogy multiplayeres. Így is, úgy is látványos mókának ígérkezik.

Igazából a kisfilmnek az a célja, mint minden traileré, reklám, megtévesztés.

@V8David:
Nekem Call of Duty és Battlefield nekem külön kategória és mindkettővel szívesen játszok. Battlefield multija sohasem lesz olyan pörgős mint CoDé, utóbbi hiába "egyszerűbb". Tévedni emberi dolog, csalódni reméljük, pozitívan csalódunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Balika23hun válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A Párizs-os és Caspianos jelenetek nagy része multi volt, először nézd végig a videót rendesen mielőtt hülyeségeket írsz.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#13) 7600 GS válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


7600 GS
addikt

Közel sem 99%. Körülbelül fifty-fifty arányban vannak az ingame footage-ok. Nem kell itt félni, már a bétában is lehetett azért szépen házfalakat lebontani, pedig azért az nem egy fullos verzió.

Azért látni lehet, hogy ahol például ki vannak irva a játékosnevek, az ugye multiplayer.

[ Szerkesztve ]

(#14) Jhonny06 válasza Balika23hun (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

Huh, akkor 95%, elnézést.

(#15) V8David válasza LW (#11) üzenetére


V8David
tag

Ebben viszont teljesen egyetértek! :R
A CoD2-re még mindig szívesen gondolok vissza például.

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#16) Gude


Gude
senior tag

Nemsokára hozza a postás bácsi ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) 7600 GS válasza Gude (#16) üzenetére


7600 GS
addikt

Én meg megyek érte, de még fránya 17 nap. :O

(#18) ProEvoFan válasza Gude (#16) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Odébb van az.Október 26:(

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

imádom. kipróbáltam a bétát, és eldöntöttem. MoHSP után áttérek BF3-ra. :C
cask ezt még közölni kell a videókártyámmal is:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) Mukorka válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


Mukorka
addikt

Abban igazad van hogy nem olyan lesz mint a crysisban mivel ha megfigyeled ott kartonból vannak a rombolható épületek ergo tárgyakként vannak összeillesztve így a fizika is hat rá. Ettől eltekintve semmi nem rombolható a Crysis-ban míg itt ténylegesen eltüntethetőek bizonyos tereptárgyak, fedezékek és épületek. Egyszóval ez az igazi rombolhatóság.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21) Scholes9 válasza Gude (#16) üzenetére


Scholes9
nagyúr

~2 hét :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22) freeapro


freeapro
senior tag

Vajon még hányszor vágják újra ugyanazt az adag videót?

(#23) Mukorka válasza ProEvoFan (#18) üzenetére


Mukorka
addikt

Hivatalosan 28. Ha minden jól megy már 25-től lehet kapni de nem biztos hogy játszani is lehet vele eu-ban

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24) ProEvoFan válasza Mukorka (#23) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen jól mondod, Október 28.án lehet regelni.Viszont én a postás bácsira reagáltam, az október 26.án hozza:)

[ Szerkesztve ]

(#25) Gude válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


Gude
senior tag

Itt van az hamar.Emlészem rá tavasszal apró BF3 morzsáknak örömködtem most meg már a bétán is túl vagyok.Szóval itt van a megjelenés a "kertek alatt" (2hét) :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#26) Mukorka válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


Mukorka
addikt

Jaa , oké :)

Volt pletyka hogy fog menni már 25-én mivel Originen nincs régiózáras játék ezért elvileg ugyanazt a CD kulcs fajtát kapjuk mint az amcsik. Persze ha az eu szervereket csak 27-28 lövik be akkor addig jó lesz amcsi szerókon tolni...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#27) bAtt001


bAtt001
addikt

gondolom ez mind scriptelt, de akkor is nagyon jól néz ki hogy semmit se látsz tőlük olyan élethű (nem mintha tapasztaltam volna már ilyet) :D

(#28) M3Ny3'T válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Csak a te kedvedért utánaszámoltam. :)
Kb.15 jelenet, abból kb. 7 multi. :P
De azért közel voltál az igazsághoz azzal a hasra csapott számmal. :))

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#29) fasirTTT


fasirTTT
őstag

aveszóme ! :Y :C

(#30) Pöttön


Pöttön
őstag

Szerintem ilyen téren a Bad Company 2-nek sem kellett szégyenkeznie. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#31) Stauffenberg válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezek szerint nem játszottál a Bad Company 2-vel! :D A bádogviskó ott is ripityára robbant egy gránáttól, de a több szintes téglaépületeknek sem csak a falait lehetett szétrombolni, hanem egy idő után az egész épület összerogyott (és ha benne voltál akkor az szívás).

Amúgy meg a BF3 bétában is meg lehetett már csodálni a rombolhatóságot. Persze vannak elemek amik nem rombolhatók le teljesen, de az épületek falait (a BC2-höz hasonlóan) bármilyen körülmények között szétrobbanthatod. Nem lesz ezzel gond!

A BC2-ben pedig kis mértékben a talajban is kráterek keletkeztek, de a BF3 bétában erre pont nem figyeltem oda, de úgy rémlik ott is lehet hepehupásra robbantgatni az utakat.

(#32) Jhonny06 válasza Stauffenberg (#31) üzenetére


Jhonny06
veterán

Végül is csak több, mint fél évig multiztam. :) Azt azért nem nevezném nagy rombolhatóságnak, ami abba volt. BF 3 bétában sem.

(#33) Csabroncka válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Csabroncka
addikt

BF 3 = BC3 valahogy így kellet volna elnevezni, ha már ezzel veri a nyálát a Dice. A BF jelenleg vergődik a tömegtermékek szutykában :((( sajnos ezen a várva várt 3 sem változtat a béta és a beszámolók alapján.

"in medias res"

(#34) v!ct0y válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


v!ct0y
veterán

LOL És napszemcsibe nyomtad éjszaka vagy mi ?:DDD

(#35) Stauffenberg válasza Jhonny06 (#32) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én meg egy éve multizok, még manapság is.

Akkor meg végképp nem értem, hogy tudod a Crysis nem létező rombolhatóságát felhozni... ahogy előttem is írták, a bádogviskó csak összerakott elemekből áll amik még csak össze sincsenek "szögelve". Ha egy légy száll rá akkor is össze fog dőlni, mert a fizikai engine ezt megköveteli, de semmi több.

A BC2-ben pedig minden falfelület robbantható és egy bizonyos méretig minden épület össze tud dőlni ha elég mennyiségű robbanóanyag elpukkant már rajta.

Én a BF3-ban annyi előrelépést fedeztem fel, hogy míg a BC2-ben a szétrobbantott fal köddé vált, addig itt termetes darabok hullanak alá. Látványosabb, de épp csak annyira rombolható a környezet, mint a BC2-ben.

Amúgy meg felhozhatnál a Red Faction-ön kívül egy másik játékot amiben legalább ennyire, vagy még jobban rombolható a környezet! Csak, hogy lássuk mit értesz igazi rombolhatóság alatt.

(#36) Jhonny06 válasza Stauffenberg (#35) üzenetére


Jhonny06
veterán

"ahogy előttem is írták, a bádogviskó csak összerakott elemekből áll amik még csak össze sincsenek "szögelve". Ha egy légy száll rá akkor is össze fog dőlni"

És? Nem az a lényeg, hogy mitől, vagy hogy milyen könnyen dől össze, hanem hogy összedől. Ezt hívják rombolhatóságnak. A Crysis sem annyira jó ilyen szempontból, de jobb, mint a BC2, ez egyértelmű. És az eddig tapasztaltak alapján a BF3-nál is.

(#37) Csabroncka válasza Stauffenberg (#35) üzenetére


Csabroncka
addikt

Az igazi rombolhatóság eredménye
Abban kiegyezhetünk, hogy nem ez a játék legnagyobb problémája :N

Stauffenberg (#35)
Mindegyiket az EA adta ki, ebben legalább hasonlítanak egymásra!

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#38) -=Ghost=- válasza Csabroncka (#33) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

Csak szeretnéd... nem sok köze van a bc2-höz. (Hála istennek) Vannak normális méretű pályák, nem egy picsányi kis szaron rohangál 32-64 ember, nem 2 tank lesz / pálya, helikopterek, repülők... Nem egy kategória.
helikopter volt bc2ben is... igen...

#36
Ha neked az, az "igazi" rombolhatóság, hogy egy pályán 3db "bádogviskó" összedől, ha beledobsz egy gránátot, az csak rólad bizonyít valamit...

[ Szerkesztve ]

(#39) Code: 47


Code: 47
tag

ööööööö....ez elég brutál! Hmmm...kíváncsi leszek! :)

(#40) Q.R.


Q.R.
csendes tag

az első olyan FPS, aminél single/multi-ban is le a kalappal...h, hogy úgy mondjam :R

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#41) cskamacska válasza -=Ghost=- (#38) üzenetére


cskamacska
addikt

Fölösleges személyeskedni, attól még nem lesz igazad. :U

Crysisban tényleg eléggé korlátozott volt a "rombolhatóság" inkább csak mutatóba rakták bele. De BC2/BF3 béta sem mutatott eddig semmi egetrengetőt, bizonyos épületek bizonyos részeit lehet lebontani, néha ezek össze is dőlnek(ha a fejlesztők is úgy gondolták), de pölö mikor BF3 bétában checkpoint-nál az elpusztíthatatlan őrfülke mögé bújt gyalogosok hangosan kiröhögték a tankot, vagy ameletti nagyobb épület elvesztette már a falait, de a teljesen épen maradt tetőben már harmadjára akadt el a helikopter rakétasorozata, akkor elkezdtem sírva röhögni a "rombolhatóságon". :P

Persze így is erősen a konkurencia elött jár e téren(konkrétan a legtöbb FPS-ben gyakorlatilag nincs, az üde kivétel Red Faction sorozatot viszont lehet nem is folytatják, a GEOMOD motorja meg kukázódik :O ), de azért ez még mindig nem az a szabad rombolósdi amire várnak egyesek. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#42) Gergosz2 válasza wednesday (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

Betaban nekivágtam a lőszeres ládát a kerítésnek ami kb 30 centi beton volt és 3 méteres szakasz kitört belőle. :D:D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#43) Jhonny06 válasza -=Ghost=- (#38) üzenetére


Jhonny06
veterán

"az csak rólad bizonyít valamit..."

Igen, azt, hogy még nem láttam jobbat, mivel nem volt jobb. Ha nem megy az érvelés, akkor inkább meg se szólalj.

(#44) Q.R.


Q.R.
csendes tag

hány szálat támogat a game? A CPU miatt vagyok erre kíváncsi fáncsi... :))
i5 2500
x2 6950

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#45) Gergosz2 válasza Csabroncka (#33) üzenetére


Gergosz2
veterán

a bad company csak egy mellék szál volt a bf történetében.

Jó mondjuk gondolom a 3 ott kezdődik mint amit mutatnak videót a bc2 végén hogy a ruszkik lerohanják európát meg amerikát.

Amúgy meg nem tudom mire érted ezt a nyálverést , ha igazi rétegjátékkal akasz játszani menjál ARMA2-zni .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#46) Csabroncka válasza Gergosz2 (#45) üzenetére


Csabroncka
addikt

A BF sohasem egy uncsi "COD" utánzat volt csak sajnos a 2142-óta nincs folytatás. Azzal pedig vitatkoznék, hogy mi a rétegjáték, bár véleményem szerint Battlefield részben az volt...

Logikusan gondold végig (mire értettem a nyálverést): nem az a cél, hogy egy maradandó játék legyen a kezünkben, hanem hogy minél több példány elkeljen minél hamarabb (üzlet), ebbe benne van az is, hogy a COD réteget átcsábítjuk, de elég az is ha megveszik és ott porosodik a polcon.

"in medias res"

(#47) Csabroncka válasza -=Ghost=- (#38) üzenetére


Csabroncka
addikt

Harvest Day, Heavy Metal, Nelson Bay.
Nem nevezném őket picsányi pályának, nem 2 tank/pálya

"nem sok köze van a bc2-höz. (Hála istennek)"
ezzel némiképp vitatkoznék!

Lassan már úgy tűnik, mintha mindenki játszott volna már minden új pályán az összes járművel.
Lehet én vagyok pesszimista, de nem ér meglepetésl

"in medias res"

(#48) Gergosz2 válasza Csabroncka (#46) üzenetére


Gergosz2
veterán

manapság mindenki ezt csinálja(sajnos)

Leakasztják rólad a pénzt a support meg alig jön utána .

"nem sok köze van a bc2-höz. (Hála istennek)"

szerintem a bc2 teljesen rendben volt .

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#49) Angel1981 válasza wednesday (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, igen....
És kicsit azért skripteltnek tűnik....

(#50) Csabroncka válasza Gergosz2 (#48) üzenetére


Csabroncka
addikt

Egyedül a hitbox-al volt probléma leszámítva egy-két bugot, nem volt tökéletes. Kicsit azért furcsa, hogy mindig az alapokról indulunk és állandóan belefutnak ugyan azokba a hibákba!

"in medias res"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.