Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Gyepálják kínában is a Google-t. És meg sem lepődnék rajta, ha államilag tiltott lenne a Droid. :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) Maxentius


Maxentius
addikt

Úgy tűnik, nem lesz vicc ez a szétforkolás... :U (ha legalább abszolút saját fejlesztés lenne, de így ez no comment.)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) Blyan válasza Maxentius (#2) üzenetére


Blyan
félisten

De miért kéne saját fejlesztés, amikor teljesen open source a cucc? Ráadásul a használata nem kötelez senkit a Google szolgáltatások használatára.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Maxentius válasza Blyan (#3) üzenetére


Maxentius
addikt

Jó ezeket tudni... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) amanoba


amanoba
őstag

nekem tetszik, emlékeztet a meizu felületére itt-ott.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) Graphics válasza Blyan (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Open Source ez tény ,csak a szabadalmak ,amiket a Google nem nagyon fizetett azok illetékeseinek :D ,azok érdekesek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Kíváncsi leszek mekkora pofon ez az Androidnak.
A pereskedés itt nem fog működni.

valami

(#8) Blyan válasza Quasi_modo (#7) üzenetére


Blyan
félisten

De miért kellene pereskedni? Min, milyen indokkal? Hogy dögölj meg, amiért nem használod a Google Services-t?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) Overcome85


Overcome85
tag

Kínaiak nagyon rágyúrtak mostanában!Sorra jönnek ki az új dolgokkal.Fel kell kötnie a gatyát mindenkinek mert az ultra olcsó munkaerő és technikai felkészültség miatt hamar előretörhetnek.

(#10) Blyan válasza Overcome85 (#9) üzenetére


Blyan
félisten

Hát ja... már előretörtek, gyakorlatilag a világ uzsorásai jelenleg.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Baromi nagy piac Kína ezt el kell ismerni.Kíváncsi vagyok h a többi nagy gyártó mikor eszmél fel h bizony oda egy ilyen OS-el hamarabb betudnak kerülni.

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#12) guni válasza Blyan (#8) üzenetére


guni
tag

Ez elég vicces lenne, ugyanis a Google cuccai nem szabadon felhasználhatóak, vagyis inkább pont azért járna csúnyán nézés, ha az OHA engedélye nélkül felhasználnák. Az opensource részek használatáért meg megint csak fura lenne perelni. Mondjuk amíg csak Kínában forgalmazzák a cuccokat úgy sok értelme nem is lenne, egy kínai bíróságon.

Guni

(#13) gaborbp válasza guni (#12) üzenetére


gaborbp
tag

Mégis mennyi esélye lenne egy amerikai cégnek a kínai bíróságon?
Kb annyi mint a Samsungnak az amerikai bíróságon :)

Tudom nehéz megemészteni az amcsiknak, hogy van olyan hely a világon ahol nem ők dirigálnak :D

(#14) Eddie141


Eddie141
senior tag

Szerintem iszonyatosan hasonlít a MIUI-ra :) Azt használtam. Imádom :) Nagyon jók a srácok, a romok is! Hihetetlen mennyi munka lehet ebben.

(#15) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Nemrég olvastam, hogy a Yahoo is fog telót készíteni Androidra. Yahoo mailel...

azon röhögnék MS is kicsit rágyúrna Bingel, meg minden szolgáltatásával... sikeres lenne osztán google kezdhetne nézelődni, hogy most mi a f* van fejleszt vmit ahol a profit másokhoz vándorol. lol

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#16) Dare2Live válasza gaborbp (#13) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Samsung már elég sok pert nyert meg ami bíróságokon.

Ha tetszik, egyes fiam leülhetsz.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#17) gaborbp válasza Dare2Live (#16) üzenetére


gaborbp
tag

Ha tetszik, egyes fiam leülhetsz.

Valami hiányzik a mondatodból ... na szaladj neki még egyszer :)

(#18) matyi012345


matyi012345
őstag

hát ez valami nagyon gagyi szar. és ez ellenfél lenne az Androidnak? :C

(#19) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

mivel kínában kivan tiltva a google, ezért baidu vette át a helyét, szerintem érthető volt ez a lépés.

(#20) Samus


Samus
addikt

Kicsit GO Launcher beütése van...egyébiránt pedig nagyon csicsás (zenelejátszó). Nem tudom, a kínaiak csak azt szeretik, ami csicsás?

Először azt hittem Bada koppintás lesz (a név...), de nem. Végülis, ha nekik ettől jobb.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) blex válasza Samus (#20) üzenetére


blex
senior tag

igen, csak azt... nem is tudom, hogy mit akar az ms ott a wp7-tel... :D

(#22) Probber


Probber
őstag

Kínai belpiacos Android. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23) otoaak


otoaak
tag

Nincs ezzel baj szerintem, a gugli ha akar valamit akkor fejlesszen es csinaljon jobbat minel tobb platform van vagy akar ugyan azta platformot tobb iranyba fejlesztik az csak nekunk a felhasznaloknak jo. En konkretan egyik ceget se sajnalom ha azert megy tonkre mert nem birja a versenyt. Nem erdekel mi van a cuccra irva amit hasznalok addig amig az elvarasaimnak megfeleloen mukodik.

SG Note Pro P900

(#24) #16820480 válasza RandomGosu (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

nincs tiltva Kínában a google, legalábbis nem kollektíven. egyes szolgáltatások igen (youtube, docs, g+, blogspot), de nem azért nincsenek jelen az országban hivatalosan, mert tiltva lettek, hanem mert nem voltak hajlandóak a helyi törvényeknek megfelelni, mivel a cég vezetése szerint azok nem egyeznek az érdekeikkel.

(#25) Dare2Live válasza #16820480 (#24) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Milyen Kínai vezetés seggnyalósan fogalmaztad meg... ;)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#26) Dare2Live válasza gaborbp (#17) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

azért így picit helytelenül sikerült értelmezni?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27) RandomGosu válasza Dare2Live (#25) üzenetére


RandomGosu
senior tag

úgy mondanám, hogy: "diplomatikus válasz" :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.