Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Hasznos újítás, főleg ha az alaplap hátoldalára szereli az ember. Gyerekvadász verzió. :DDD

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#2) Synthwave válasza ChRiS_RS (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ott szerintem sokat throttlingolna, mert alig van / nincs légáramlás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Tengri


Tengri
senior tag

Ezt a piaci rést is be kellett tömni. Hiányzott mint egy falat kenyér...

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#4) Carline


Carline
őstag

Ennek az egész RGB sz@rságnak (alaplap, ssd, hűtő, stb) egyébként mi haszna van?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#5) kutga válasza Carline (#4) üzenetére


kutga
nagyúr

Világít.

Let the Zone take me if I am.

(#6) Semplar válasza Carline (#4) üzenetére


Semplar
őstag

Ez a "legzöldebbek" válasza a klímaválságra némi profit ellenében.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#7) Synthwave válasza Carline (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ízléses beállítások mellett tud jól is mutatni, ha valakinek ez számít.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) GIJoe


GIJoe
addikt

tetszik nekem a "fogyasztás 0,33 W átlagosan," akkor ez laptopba tehető, v van ennél kevesebbet evő? (1TBs)

[ Szerkesztve ]

(#9) Synthwave válasza GIJoe (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Laptopba vaskos lehet az a 8 mm, ha meg leszeded róla a diffúzort, annyi erővel nézhetnél más, kevésbé melegedős darabot is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) creation válasza Carline (#4) üzenetére


creation
senior tag

Este nem kell villanyt kapcsolni a szobában. ;)
Minden gép kikapcsolásnál le kell nyomnom az elosztót, mert ami tetszik lap világítás, az kikapcsolt állapotban is világít :) ( <3 Asus, ASRock )

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#11) Warpig


Warpig
aktív tag

Összerakhatnátok és tesztelhetnétek egy full ilyen gépet. Minden komponens RGB ledes, videó róla stb.. :)

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#12) creation válasza Warpig (#11) üzenetére


creation
senior tag

Alaplap: LED-es (Asus rog strix b350-i gaming)
Ház: Zalman M1, két oldalt körbefutó LED szalag (sima RGB nem címezhető)
VGA: GB RX570 Fanstop Ledes felirattal
Memória: Nem Aura ready Hyperx RGB 2*8GB 3000 (tehát LED-es, de nem szabályozható)
Egér: Logitech G600 (LED-es sok gombos)

Ez így vastagon elég. A gyerekek szeretik :)

Beállítása szerint hang aktivált és vezérelt minden LED (kivéve RAM).

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#13) Graphics válasza Warpig (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Minek? Jön a karácsony, minden full RGB-s ott is :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) ChRiS_RS válasza creation (#12) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Jézus ereje! :DDD De, legalább leírtad a lényeget: A gyerekek szeretik

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#15) Csandi válasza Warpig (#11) üzenetére


Csandi
őstag

(#16) Tengri válasza Csandi (#15) üzenetére


Tengri
senior tag

:C
No offense! Csak egy-két kérdés:
Értelme van a fényorgiának? Nincs kompozíciói beállítva?
Vagy csak sima szobán belüli fényszennyezés.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#17) Create. válasza creation (#12) üzenetére


Create.
addikt

Ki lehet a biosban kapcsolni. Én szeretem ha megy a led kikapcsolt állapotban is, annyi fényt ad, hogy ne kelljen lámpát kapcsolni ha a szobából a nappaliba mennék kifele.

(#18) L4mie


L4mie
veterán

végre !! :D
Én még várom az RGB-s SATA kábelt, PCI-E, Alaplap, és CPU táp kábeleket.
Na és a Riser kábelt amin fut a fény az adattal!!!!

;]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#19) Synthwave válasza L4mie (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

;)


SATA kábelből meg ott az UV-aktív.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) velizare válasza Carline (#4) üzenetére


velizare
nagyúr

ez volt a legolcsóbb módja annak, hogy a gyártó minimális költséggel némi egyediséget csomagoljon a termékébe.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#21) Malák


Malák
aktív tag

Csak én nem értem még mindig ezt az RGB LEDes őrületet :F

(#22) L4mie válasza Synthwave (#19) üzenetére


L4mie
veterán

huh, le vagyok maradva. :O

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#23) Csandi válasza Tengri (#16) üzenetére


Csandi
őstag

Hangulatfüggű, hogy hogyan állitom be, eddig full lila volt, azt meguntam, most fényorgia, de karácsonyra zöld-piros lesz :DD

[ Szerkesztve ]

(#24) warrior93 válasza creation (#10) üzenetére


warrior93
tag

Asuson kikapcsolható (PrimeB450plus)

Üdv. Woules

(#25) scyllafren


scyllafren
senior tag

En az RGB-s vlan kabelt varom, na az jol mutatna ;]

(#26) dementor


dementor
senior tag

Semmi gond nincs ezzel, megfelelő házban úgysem látszik belőle semmi :) , és igazából nem is képvisel nagy felárat a rettegett RGB. Respect az 5 év garanciának.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#27) Stormbird


Stormbird
tag

Nesztek rgb😂 tegnap fotóztam welszben. De úgy ámblokk egész uk tele van ilyen házakkal. Meg felfújt emberméretű mikukkal, hóemberrel. Cinicini kisegérrel..

[ Szerkesztve ]

(#28) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A leglényegesebb teszt maradt el sajnos.
Az RGB megjelenítés színhelyességéről nem volt szó.
Ha előfordulhat az, hogy 148,120,70 helyett 147,122,65 fényt jelenít meg, akkor ez semmit sem ér. :DDD :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#29) Duree


Duree
veterán

Na ezt is megértük, lassan már minden világít a pc-ben pedig nem kéne semmi haszna, zavaró, fogyaszt is.Most már csak a hdd van hátra az még nem világít.

duree54

(#30) VIC20


VIC20
őstag

Mint egy falat...

Ilyet vettem én is, de szigorúan nem RGB-set.

Sound Blaster Z hangkártyához most gyűjtöm az infót, hogy hogyan lehet kiforrasztani a letilthatatlan piros LED-jét.

Megfelelő házat meg alig találtam már, aminek NEM átlátszó üveg az oldala. (Más kérdés, hogy a BeQuiet DarkBase 900-asnak meg ragaszthatom le a HDD-visszajelző LED-jét fekete szigszalaggal, mert a fél szobát bevilágítja, pontosabban bevillogja, ha épp belenéz valaki, a szemét kiveri...)

A világ tényleg pusztulásra érett...

[ Szerkesztve ]

(#31) caprine válasza VIC20 (#30) üzenetére


caprine
aktív tag

A Sound Blaster Z -hez itt egy videó: [link] 6:28-nál lent látni a piros LED-et, egyik lábát elég leforrasztani és elhajlitani, de el is csipheted oldalcsipővel.

BeQuiet DarkBase 900-nál meg ha mégis kell a kis LED, akkor inkáb sorba kötnék vele egy kisebb ohm értékű ellenállást, vagy egy potmétert és azzal csökkenteném a feszt rajta.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#32) caprine


caprine
aktív tag

A multkor az utcán láttam egy gyereket, kb óvodás lehetett neki a cípő talpában volt körbe világitás, arra még azt mondom jópofa, persze nem nyerő bujocskánál :) Ezek a LED villogó cuccok idegesitenek, a fix fény még elmegy, amúgy meg energia és pénz pazarlás.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#33) velizare válasza caprine (#32) üzenetére


velizare
nagyúr

aha. nem. a nagyfiamnak is volt ilyenje. életem eddigi legjobb befektetése volt. addig a gyerek szétrúgta az összes csukáját, de erre úgy vigyázott, mint a szeme fényére. patika állapotban volt, amikor kinőtte.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#34) Cefet


Cefet
aktív tag

Bocs, ha láma a kérdés, de egy PCI-E X1 sínben, adapterrel, munkára lehet fogni egy ilyen meghajtót? :B

(#35) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Nálam mindössze az előlapi ventik világítanak szolid kék színben. A rácsok miatt kb. csak szemből látszik.
45fok+ szögből semmi. Ennyit vagyok hajlandó elviselni.
A csilli-villi fényorgiát meghagyom a gyerekeknek. :D

(#36) VIC20 válasza caprine (#31) üzenetére


VIC20
őstag

Köszi!

(#37) gabesz199


gabesz199
csendes tag

Addig csapkodnám a gépet amíg ki nem alszik ennek a hitvány.....nak a fénye. Mire jó hogy villog vibrál mint fizetős nénike egy hoszabb nap után UV lámpa alatt? Speciel az én gépem full fekete, mindene, kívül bellül.Ha villog akkor jobban rángatóznak epilepszia miatt és adja a "hödshátot" :"D?

Mosoly :)

(#38) Vesa válasza gabesz199 (#37) üzenetére


Vesa
veterán

Urak, értsük már meg, hogy bár semmi értelme nincsen, de van akinek ez tetszik! Az meg ne zavarjon már más embereket, hogy ki, mit szeretne nézegetni otthon. Az RGB fétisben szenvedőt sem érdekli, hogy neked, vagy nekem full fekete, vagy full hupilila cucc muzsikál.

Napi szinten használ mindenki olyasmit, aminek az ég világon semmi értelme nincs azon túl, hogy az illető egyén valamiért szereti. Nincs ez másként az RGB-vel sem.

A tudomány a valóság költészete!

(#39) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ha már 8 mm vastag, akkor azt felhasználhatták volna valami normális hűtésre, de mit értek én ehhez.

(#40) kenwood válasza Duree (#29) üzenetére


kenwood
veterán

Total egyetertek veled!
Kellene egy olyan miniszterium, ami az ilyen devians alakokra figyel.
Ledes a pcd ? Kimegyunk,es bezuzzuk.

Nem izlik a pacal ? Viszunk atnevelotaborba.!
Tul nagy a szabadsag, meg kellene mar regulazni ezt az izlesficamos libsi csurhet :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#41) Graphics válasza kenwood (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

KGB után lenne RGB? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) gabesz199 válasza kenwood (#40) üzenetére


gabesz199
csendes tag

Na csak kipróbálnám ezt a módszert :D

Mosoly :)

(#43) borob


borob
tag

egy észrevétel a cikk írójának:
a hőmérsékletek nem 5 percenként változnak, csak az a hard disk sentinel alapértéke a mintavételezésre. ;)
teszteléshez én lejjebb venném, pl 10 mp-re vagy max 1 percre.

(#44) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Ez már nagyon hiányzott a palettáról

(#45) Synthwave válasza borob (#43) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Emlékeim szerint 10 másodperces mintavételezés van beállítva.

Legközelebb bent járok, megnézem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy vettem egy ilyet és a műanyag hűtőnek nevezett bordát mennyire nehéz levenni illetve okozhatok e kárt a levétel során ugyanis az én alaplapomhoz van rendes hűtőborda és fel és le irányba azért valamennyi RBG szin kiszökhet még úgy is ha azt feltenném, de hűtésben biztos jobb lenne, valaki szedett szét már ilyet?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#47) R3laX


R3laX
addikt

Sztem az ilyen RGB gyűlölők már most köregedtek. Jó lesz, ha vesznek be egy kis vérnyomáscsökkentőt, majd kiporszívózzák a 40 éves penészes szőnyeget és lefekszenek aludni a jó kis lúd tollas dunyhába kialudni mindezt :D . El kell fogadni... egyszer kénytelenek lesztek modernebb autót is venni, mert a régiek elrohadnak.
Gondolom páran meg várják a Cyberpunk-ot, miközben félnek a fénytől :D.

(#48) R3laX válasza R3laX (#47) üzenetére


R3laX
addikt

Sztem a legjobb a hamvasztás :D, az tuti fekete.

Már az ősi Egyiptomban is használták a színterápiát PL, vagy az újszülöttkori sárgaság gyógyításának egyik módja a kékfény-kezelés. stbstb... :). Uncsik már az RGB rinyák...

Hangulat bakker, hangulat :D: [link]

[ Szerkesztve ]

(#49) Vig Zsolt


Vig Zsolt
tag

Már lassan minden rgb-s :D
De egyébként jól néz ki. Az rgb-s kábeleket én is várom. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.