Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Reggie0 #116 üzenetére

    Negyed év után? 120K körül megkaptad a DC2, Tri-X, amilyet akartál... Én megjelenés után fél évvel vettem boltban 94K-ért a Windforce3-asom. ;)
    A black screen hiba nem bug volt, hanem kompatibilitási gond bizonyos alaplapoknál. Nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem az érintett lapok voltak benne sárosak. Nálam a power savinggal se volt különösebb gond, teljesen jól működött, egyből visszavette magát a kártya, ha nem volt szükség a teljes erejére. Egyedül a multimonitor és DXVA fogyasztása gázos, de az nem bug, hanem sajnos az ilyen lett.

    (#120) RECSKA: Egy Seasonic Platinum Fanless 460W táp volt benne, tehát 90-93% hatásfok. Mint írtam, nem Youtube, hanem BF4 alatt, max grafikán FHD, és egy 64 fős tele szerveren. Ez volt a legdurvább terhelése a kártyának, mivel ez maxra hajtotta a GPU-t és eléggé megdolgoztatta a procit is és a ramot is.
    Egy Voltcraft Energy logger 4000 volt a mérő, cirka 15 000 forintos kütyü, a PH tesztekben is ezzel mérnek.

    Ha nem vettem vissza a 290 gyári állapotához képest 50Mhz-et és 20mv-ot, akkor volt 350W körül a fogyasztás ugyanígy, ami szvsz teljesen vállalható.

    (#121) Malibutomi: Igen, ez az a hatalmas energiamegtakarítás. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés