Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tengri


Tengri
senior tag

Erre nagyon kiváncsi leszek. :DD
Egy újabb pofon a samunak a tv fronton? :DDD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2) #72042496


#72042496
törölt tag

A "μ" betű magyarul nem "mu", hanem "mű". A "micro" is lehet nyugodtan "mikro", ezt így használják.

[ Szerkesztve ]

(#3) TeeJay


TeeJay
félisten

Vajon hány bőr lesz még lehúzva a LED szóval? MikroLED nanoLED fakeLED realLED wowLED satöbbi

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#4) MSI.Navi válasza TeeJay (#3) üzenetére


MSI.Navi
tag

Ebből eddig csak az LG OLED panelek vehetők komolyan a többi parasztvakítás, majd most meglátjuk a microLED -et.

[ Szerkesztve ]

(#5) Purple_46 válasza Tengri (#1) üzenetére


Purple_46
tag

Erre én kíváncsi leszek!
Főleg, hogy az LG-t jobban kedvelem!
Meglátjuk mivel fognak előrukkolni.
:))

(#6) kolopele


kolopele
nagyúr

Legközelebb is LG - t fogok venni amennyiben cserélnék, csak csináljanak megint valamilyen ívelt minimum 77" - ost. Vajon végérvényesen abbahagyták az ívelt OLED - et vagy van remény arra hogy majd még gyártanak? Sokakkal ellentétben nekem nagyon bejött.

(#7) #72042496 válasza kolopele (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az íveltet én gyakorlatilag kizárnak tartom, pár éven belül mindenképp. Szerintem a 3D előbb fog visszajönni.

Megnézed majd a HDR-t és a nagyképernyős 120 Hz-et, aztán nem fog hiányozni az ív. Ha mégis, majd kapsz eleget a fórumon. ;]

(Bocs, ne vedd rossz néven, de nem bírtam kihagyni.)

[ Szerkesztve ]

(#8) kolopele válasza #72042496 (#7) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ahhoz már hozzászoktam :D Mindegy, majd megbarátkozom újra valami hagyományosabbal ha odakerül a sor, vagy lesz helyette projektor. Szerencsére még nincs a sokak által emlegetett beégés probléma, HDR nélkül meg megvagyok.

[ Szerkesztve ]

(#9) QwErTy42 válasza kolopele (#6) üzenetére


QwErTy42
addikt

Erre simán feltettem volna egy nagyobb összeget, hogy megosztod a nagyérdeművel századjára is hogy mid van.
A gyerekeket általában erről le szokták szoktatni az oviban, általános iskola alsóban. Persze van, akiket nem lehet... :C

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#10) Dr. X válasza Tengri (#1) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Miért lenne újabb pofon? A Samsung már be is mutatta a sajátját The Wall néven, sőt már holland (?) mozi is létezik ilyen kijelzővel. Hamarabb lesz nekik megfizethető változatuk, mint az LG-nek, hiszen hamarabb kezdték, előnyben vannak.

(#11) Tengri válasza Dr. X (#10) üzenetére


Tengri
senior tag

"A Samsung már be is mutatta a sajátját The Wall néven, sőt már holland (?) mozi is létezik ilyen kijelzővel."
Akkor ha mikroLED-es TV-t akkarok nézni nincs más dolgom, csak elmegyek hollandiába egy moziba...
"Miért lenne újabb pofon?"
A médiahadjáratuk ellenére a prémiumkategória az OLED és nem a QLED-nek nevezett LCD.
Lehet, hogy hamarabb lesz mikroLED TV-je az LG-nek mint a samunak... ;]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#12) Duddi válasza TeeJay (#3) üzenetére


Duddi
aktív tag

Amíg az adott technológia Light Emitting Diode-okból áll (fényt kibocsátó diódák) legyenek azok bármekkorák vagy bármilyen anyagúak addig folyamatosan újra és újra le fognak húzni bőröket a LED szócskáról ...

amúgy a CIPŐ szóról is csomó bőrt húztak már le SportCIPŐ TornaCIPŐ BáliCIPŐ EdzőCIPŐ UtcaiCIPŐ OrtopédiásCIPŐ stb...

(#13) Kiskupak válasza QwErTy42 (#9) üzenetére


Kiskupak
csendes tag

Én ezekbe az OLED topicocba csak azért jövök be, hogy hányadik hozzászólás lesz, amiben kolopele beírja, hogy neki 77"-os OLED-je van :)

(#14) kolopele válasza QwErTy42 (#9) üzenetére


kolopele
nagyúr

Majd akkor gonoszkodj ha egy I3 - as processzor topicban írok egy OLED - ről, OLED topicban viseld el vagy ugord át.

[ Szerkesztve ]

(#15) FlashLed


FlashLed
senior tag

Miért kell még ezzel bohóckodni mindig...

The Mechanic

(#16) BBencK válasza Tengri (#11) üzenetére


BBencK
csendes tag

"Lehet, hogy hamarabb lesz mikroLED TV-je az LG-nek mint a samunak... ;]"

Hát elérhető áron biztosan előbb. :DDD

(#17) BBencK válasza kolopele (#14) üzenetére


BBencK
csendes tag

Úgy látom nem az a hír/topic, hogy "kolopele-nek 77"-os e-pénisze van". :P
Így nem is kell senkinek se elviselni, hogy az arcába lóbálod.

[ Szerkesztve ]

(#18) kolopele válasza BBencK (#17) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ezentúl jó magyarként majd minden OLED topicban sírni fogok hogy milyen jó is lesz ez az új fejlesztés, csak kár hogy nagyon drága és ezáltal megfizethetetlen.........

(#19) #72042496 válasza kolopele (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

A "túlárazott" a megfelelő szó. Amit nem tud/akar valaki adott áron megvenni, az túlárazott.

Valami Logout cikket viszönt tökre írhatnál arról a tévéről.

[ Szerkesztve ]

(#20) Tengri válasza BBencK (#16) üzenetére


Tengri
senior tag

A "méret" is fontos! Nem sok házban-lakásban van lehetőség 146"-os TV-t beilleszteni. Ha jól tudom kisebb méretben még nem sikerült megvalósítaniuk, így inkább közösségi, mint családi szórakozás a samu mikroLED "TV"-je. ;]
Persze csak akkor ha meg tudják fizetni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#21) kolopele válasza #72042496 (#19) üzenetére


kolopele
nagyúr

Még decemberben hozzákezdtem, úgy is maradt. Nem tudom lenne e értelme energiát és időt fektetnem bele, gondolom hasonló reakciók jönnének azoktól akiknek még egy I7 -e s proci megvásárlása is gondot jelent akciósan. Majd meglátom befejezem e.

(#22) Busterftw válasza kolopele (#21) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha Inteled van akkor csakis kőgazdag lehetsz vagy apádék vették.
Ez köztudott, hogy Magyarországon mindenki
3 műszakos teszkós árufeltöltő, másképp nem lehet!

(#23) QwErTy42 válasza kolopele (#18) üzenetére


QwErTy42
addikt

Mi ez a magyarozás itten kérem?!
Meg miért szitokszó?!

Az értelmes többség max. azt nehezményezi, hogy mekkora egy fellengzős sutyerák vagy.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#24) kolopele válasza QwErTy42 (#23) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tény, olykor nyersen fogalmazok, de ilyen ez, ha nekem esnek akkor sosem maradok adós.
Éppen ezért nem látom értelmét annak hogy cikket írjak, ilyen reakciókra nem vagyok kíváncsi.
Mondjuk az érdekes hogy mindig csak az a baj ha én írok arról amim van, másoknál ez nem jelent problémát :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Dr. X válasza Tengri (#11) üzenetére


Dr. X
aktív tag

A Samsung már ÁRULJA a saját valódi LED tévéjét, amit még csak most mutatott be az LG. Más kérdés, hogy az őrült ára miatt még csak vállalati felhasználásra való.

(#26) Tian66 válasza kolopele (#24) üzenetére


Tian66
senior tag

Mások nem úgy teszik, ahogy te. És továbbra sem arról van szó, hogy azok sérelmezik a fellengzést akiknek nincs annyi mint neked, hanem ezt így nem illik és kész.

(#27) kolopele válasza Dr. X (#25) üzenetére


kolopele
nagyúr

Keresgélem azt az "őrült" árat, de nem találom sehol, max. cikkeket a tévéről. Mennyi lenne az ára, te tudod? Mindenhol azt írják az árát még nem tudni.
Tian66: Ebben igazad van, mások körülírják, én meg a közepébe csapok :) Majd igyekszem másként fogalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#28) #72042496 válasza Dr. X (#25) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha a Wall-ra gondolsz, az tudtommal nem tévé. Az LG OLED-ek viszont azok, LED alapúak, és évek óta kaphatóak. Ráadásul már az áruk sem feltétlenül extrém.

Ebben a µLED-ben a LED anyaga más.

[ Szerkesztve ]

(#29) Tian66 válasza kolopele (#27) üzenetére


Tian66
senior tag

Peace :)

(#30) Duree


Duree
veterán

Nos az is lehet , hogy ebben a szegmensben is leelőzik a Samsungot ha sikerül egy olyan kicsi ledet fejleszteni ami 4k tud mondjuk 65"-on. Ez ugye se a Sonynak se a Samsungnak nem sikerült még ez idáig.

duree54

(#31) FlashLed


FlashLed
senior tag

Inkább az oledet kellene már emberi árszintre hozni. Ez az en sajat velemenyem. Es ami nem tokeletes rajta azon dolgozoni.

The Mechanic

(#32) kolopele válasza FlashLed (#31) üzenetére


kolopele
nagyúr

Kérdés mi az amin javítani kellene. A jelenlegi árával semmi baj szerintem, a feketéi nagyon szépek, az állandóan szajkózott beégésnek több mint egy év elteltével sincs semmi nyoma. Jelen pillanatban semmi olyat nem tudnék mondani ami a hátrányára utalhatna, persze ettől még biztosan van neki, általában mindenki talál hibát valamiben ha nagyon akar.

(#33) Tengri válasza Dr. X (#25) üzenetére


Tengri
senior tag

Ne haragudj, de én nem találtam meg a pontos árcímkéjét a "Wall"-nak. Segítenél egy linkkel? A 146"-os kijelző (és az ára) meg szerintem nem családi vagy inkább otthoni fogyasztásra szánt méret. Bár lehet, hogy ez a jövő...elképzelem, hogy a zuglói panelsoron ilyen tévék látszódnak ki a lakások ablakain, így már nem csak a Sugár oldalán lesz "mozgó reklámfelület". :DDD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#34) hardzsi2 válasza Duddi (#12) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

A legtöbb esetben két alaprétegről beszélünk (szűrőket stb. fel sem említve): a háttérvilágítás lehet CCFL vagy LED (utóbbi is kerülhet csak a szélekre vagy több csoportban szétterítve), illetve a megjelenítő is lehet LCD vagy LED, így ez a variancia a gyártóknak (legfőképp gondolom a marketing osztályaiknak) kiváló terep arra, hogy kavarjanak és mindenféle hangzatos BS elnevezést gyártsanak a termék eladhatóságát fokozandó.

Számomra egy termék csak akkor tekinthető LED-esnek, ha csak egy, saját fényt gerjesztő LED rétegből áll, tehát nincs szükség külön háttérvilágításra. Egyelőre az OLED ilyen és most e mellé csatlakozna be a mikroLED, amely elé nem lenne szükség a 'mikro' jelzőre, mert ez az "igazi" szervetlen LED, csak sajnos mostanra a LED szó önmagában annyira lejáratott, illetve félrevezető/hazug módon a A LED háttérmegvilágítású LCD-kre kezdték aggatni, hogy hogy ilyen névvel nem lehetne eladni.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#35) <Lacy85> válasza QwErTy42 (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én már inkább a másik véglet felé hajlok. Kisebbségi komplexus, és itt próbálja kiélni magát.
Adatlapra én is oda tudom írni, hogy van egy a 21 milliós Sony TV-ből. :D

(#36) bteebi válasza kolopele (#32) üzenetére


bteebi
veterán

"Kérdés mi az amin javítani kellene."

Na akkor kezdjük. Az átlag paraszt számára leginkább az árát. 4-5-600k egy TV-ért baromi sok pénz, akár belefér a keretbe, akár nem. Ez már nyugaton is tétel, itthon meg sok család évek alatt nem tudna ennyi pénzt összespórolni, és pláne nem TV-re költeni. Persze van, akinek ez kb. egy napi, vagy egy heti keresete is (gázszerelőknél ez talán fél óra, vagy még kevesebb idő alatt is megvan), nekik, nektek nem tétel.Egy ideje - sajnos nem nagyon rég óta - külföldön dolgozom, és bár "beleférne" egy OLED vásárlása, de egyelőre inkább nem szánom rá a pénzt...

Ezen kívül a mozgásmegjelenítése továbbra sem a legjobb, legalábbis az okosak szerint :) (nekem megfelelne a mostani is). A BFI (is) segíthetne ezen is, de aligha fogják megcsinálni.

A beégés veszélye meg igenis fennáll, még ha szerencsére teljesen átlagos, vagy inkább valamelyest odafigyelő használat mellett azért fennáll a veszélye. De még ha van is egy minimális beégés (image retention sokkal inkább, nem valós beégés), akkor sem feltétlenül észrevehető egy átlagos képkocka "inhomogenitása" miatt. Egy egyszínű háttéren, tesztábrán nyilván sokkal jobban kiütközhet a probléma.

Otthon egy 55"-os, kicsit régebbi 4K-s, edge LED-es háttérvilágítású LG-m van. Időnként nagyon látszik rajta a felhősödés (homogén, és/vagy nagyon sötét kép), de az esetek döntő többségében egyáltalán nem észrevehető...

"A jelenlegi árával semmi baj szerintem"

Szerinted. Sőt vannak, akik szerint jobb lenne, ha kétszer ennyibe kerülne. Ti vagytok erős kisebbségben...

"a feketéi nagyon szépek, az állandóan szajkózott beégésnek több mint egy év elteltével sincs semmi nyoma"

A feketéi tényleg nagyon szépek - nyilván -, de beégetni azért be lehet, még ha nem is nagyon rövid idő alatt, de nem kell direkt hajtani rá. Ha sokat TV-zel rajta, vagy esetleg monitornak (is) használnád, akkor azért elég hamar gond lenne belőle. Az a hozzáállás meg egy monitornál, hogy "hülye az, aki nem rejti el a tálcát", egy igen erős korlátozó tényező. Én például kifejezetten utálom a rejtett (és ugráló) tálcát.

Ettől függetlenül jelenleg, meg talán összességében is az OLED a legjobb képminőséget adó technológia (szerintem jobb a plazmánál), a Samu-féle QD OLED meg majd megint csak nagyon izgalmas lehet :). Szerintem jobb lesz majd az LG-knél, legalábbis bízom benne.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#37) kolopele válasza bteebi (#36) üzenetére


kolopele
nagyúr

Köszönöm a felvilágosítást, ennyire mélyen azért én nem megyek bele a dolgokba, ezért is kár lenne cikkeznem, mert én mint felhasználó használom a tévét, nem mint kritikus. Lennének olyan szakszavak amikről biztosan írnom kellene, de én csak annyit látok hogy számomra tökéletes a képe. Monitornak nincsen használva, max. konzol fut rajta gyakorta. Őszintén szólva én azért írtam ezt az ár témát, mert ha összehasonlítom a sajátomat meg a mostaniakat lényegesen olcsóbbak (vagy ez csak a képátló miatt van kizárólag)?
A beégést meg majd valóban eldönti az idő, még egy évig szerintem megmarad, gondolom két év távlatából már biztosabbat lehet tudni. Nem tudom hány éves vagy, de úgy gondolom ha az ember már elhagyta az ötvenet (sőt szerintem negyven éves korára az embernek már ki kell építenie egy bizonyos egzisztenciát), akkor nyugodtan beleférhetnek ezek a luxus termékek, 20 éves diákként természetesen csak ha apa és anya megveszi :)

(#38) #72042496 válasza kolopele (#37) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azért mennek le az árak, mert az LG agresszívan futtatja fel a termelést, itt írtak darabszámokról is. Az látszik, hogy lassan a 65" lesz az új 55". Ennek megfelelően a 77"-osak ára is elkezdett csökkenni, nyilván volt (van) nekik honnan.

Jelzésértékű, hogy már a C sorozatban is megjelenet a 77"-os modell. Nem lepne meg, ha pár éven belül, vagy akár már jövőre indítanák a 85"-os osztályt is, mondjuk a Wallpaper vagy G sorozatban.

[ Szerkesztve ]

(#39) kolopele válasza #72042496 (#38) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tudod ebben a fejlődésben csak egy a baj: Én sem fiatalabb leszek már, negyven (pláne 50) felett egyébként is minden nap ajándék ;) Sok mindenről lemarad majd az ember, na de örüljünk annak ami van, a lényeg úgyis az hogy a gyerekeinknek jó legyen.

(#40) bteebi válasza kolopele (#37) üzenetére


bteebi
veterán

"ennyire mélyen azért én nem megyek bele a dolgokba"

Annyira mélyen azért én se, legalábbis a gyakorlatban nem - pl. pont leszarom, hogy az OLED-nek elvben rosszabb a mozgásmegjelenítése - valószínűleg nem is látnám a különbséget... Mivel viszonttermészettudományos végzettségem van (vegyész vagyok), ezért többnyire nagyon érdekelnek a tudományos/technikai dolgok :).

Nekem is bőven megfelel(ne) amúgy az OLED mostani tudása is, sőt én a legtöbb LCD-vel is így vagy úgy, de kibékülök. Szeretem látni a fától az erdőt, és nem akarok feleslegesen kritikus lenni. Nyilván mindenben a high end a legjobb, de attól még nem lesz per def szar az se - néhány hangosabb fórumozó általános hozzáállása ellenére sem -, amitől van jobb. Külföldön egy 40"-os CCFL-es :Y VA Samsungunk van (egy olyan van otthon is), a már említett otthoni, felhősödős edge LED-es 55"-os LG mellett. Alapvetően meg vagyok velük elégedve, pedig egyik sem csúcskategória - soha nem is volt -, de bőven megfelelőek, még "mozizáshoz", filmnézéshez is elégségesek. Nyilván jobb lenne egy 77"-os wallpaper OLED, akár a WC-ben is, de ha lenne is annyi pénzem, először akkor is másra költeném. Leginkább talán utazásra, pedig már nem kevés országban voltam.

Amúgy meg egy hónapon belül 34 leszek, sajnos :(. Tíz év múlva gondolom én is valamelyest máshogy fogok hozzáállni a pénzhez (így is sokat változtam már), de azért alapvetően próbálnék majd "higgadt" és racionális maradni. Így is rendkívül zavar az, hogy én is mennyi digitális és analóg szemetet termelek... :(

Egyébként már 30 felett is minden nap ajándék :DDD.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#41) kolopele válasza bteebi (#40) üzenetére


kolopele
nagyúr

A 77" - os wallpaper lesz helyette ha lecserélem :)

(#42) dezz válasza kolopele (#32) üzenetére


dezz
nagyúr

"az állandóan szajkózott beégésnek több mint egy év elteltével sincs semmi nyoma"

Ez a bő tartalékkal ellátott kompenzációnak köszönhető. Ez azt jelenti, hogy nem hajtják a szubpixeleket kapásból 100%-on, hanem ahogy idővel csökken a fénykibocsátás, növelik a gerjesztő feszültséget, így a 100%-os gerjesztés eléréséig nem csökken a fénykibocsátás. Utána viszont láthatóvá válik a csökkenés. Mindez szubpixelenként külön-külön történik, az addigi terhelés függvényében, így (egy ideig) kikompenzálódik az eltérő terhelés (degradálódás), nem romlik a homogenitás. Szóval, egy darabig nem látsz semmit, de utána vagy a homogenitás csökken, vagy a "fényerő", vagy mindkettő.

(#37): "beleférhetnek ezek a luxus termékek"

Én azokat a dolgokat nevezném luxusterméknek, amik hozzájárulnak a kényelemhez, életminőség további javításához, de nem feltétlen szükségesek egy amúgy minőségi élethez. A "normálisnak" nevezhető minőségű képet produkáló tévét én nem feltétlen sorolnám ide. Nem az OLED az überszuper, hanem az LCD a gyenge. Azért lehet ma még luxustermék az OLED, mert felfuttatás alatt álló új, emiatt egyelőre költséges technológia, ami valóban jobb a korábbinál, amiért egyesek hajlandóak mélyebben a zsebükbe nyúlni (ami persze nem szégyen, mindenki maga dönti el, mire költi a pénzét, és vannak ennél haszontalanabb dolgok is), de amíg egy luxusautó mindig drága lesz, egy idő után az OLED ára jelentősen le fog csökkenni. A plazmához és néhány másik dologhoz hasonlóan tehát időleges(en) luxustermék. Más szóval, a hamarabbi hozzájutást kell megfizetni. Egy fiatal mondjuk jobban ráér...

[ Szerkesztve ]

(#43) kolopele válasza dezz (#42) üzenetére


kolopele
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

(#44) kolopele válasza dezz (#42) üzenetére


kolopele
nagyúr

A luxust nem is úgy értettem hogy tévéhez kötött, ahogyan az autó sem az, hidd el én sem vennék meg ilyen dolgokat ha másra nem jutna miatta. Szerencsére a felesleges pénzemet tudom költeni mindezekre, és így más az egész mintha a családtól venném el. Én úgy gondolom aki megszállottan minőség párti és van egy-két hobbija az költsön nyugodtan rá ha nem a család kárára megy, ill. nem kell hitelbe vernie magát. Az meg hogy a kor mennyire játszik ebben szerepet.............Több mint 10-15 évvel ezelőtt is megvettem mindent amit akartam, amit úgy véltem nekem a legjobban megfelel, de az tény hogy ki tudja már 50 felett mit érek meg az életben :) A gyerekeim a legfontosabbak, őket akarom még elindítani a saját útjukon, és mindent megteszek azért amíg élek hogy csak tanulniuk kelljen és mással ne kelljen foglalkozniuk.

(#45) FlashLed válasza kolopele (#32) üzenetére


FlashLed
senior tag

Igen nyilvan ez igy van. En ettol fuggetlen leginkabb a beegestol felek. Az tuti, hogy a fekete atom jo, csak a felsz. Anno mivol kijelzonel megettem mar a beegest nem hianyzik megegyszer az eletembol. :(

The Mechanic

(#46) kolopele válasza FlashLed (#45) üzenetére


kolopele
nagyúr

Oké, de ennyi erővel sose vegyél semmit mert lehet annak meg más baja jöhet elő :)

(#47) Squirrel válasza QwErTy42 (#9) üzenetére


Squirrel
őstag

Komolyan mondom en is ezt neztem, mikor kozli ismetelten a forumtagokkal, hogy milye van. Hagyjad, vannak emberek, akikkel nem erdekes meg nevelo celzattal se vitaba szallni, mert ugyse hasznal. Egyebkent valahol a kozepso csoportban kezdik leszoktatni errol a gyerekeket.

(#48) kolopele válasza Squirrel (#47) üzenetére


kolopele
nagyúr

Amennyiben gondod van velem nekem írjál, ne másnak. Ezt is tanítják már kiscsoportban.

(#49) troviko


troviko
senior tag

True MűLED... hahahahaha...

https://www.oldtech.hu/

(#50) kokobe válasza kolopele (#6) üzenetére


kokobe
senior tag

Semmikép csak Panasonicot most is sokkal jobb képminőséget hoz ki lg oled panellel jobb video processing ,jobb felskálázás jobb motion a szintér lefedettség majdnem 100%-ról nem is beszélve.Ki is néztem magamnak az fz800-ast mert minek nekem Technics soundbar ha van jó hangrendszer itthon ! :DD

<---AMD___ATi--->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.