Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem randa. :) :C

Live-Die-Respawn

(#2) akangels


akangels
tag

Egy baja van csak , mégpedig az , hogy Assassin's Creed :D de tény hogy tényleg nem csúnya :)

(#3) Shing


Shing
őstag

Nem látok olyat amire a mostani konzolok ne lennének elegendőek...

(#4) pkornel válasza oriic (#1) üzenetére


pkornel
aktív tag

De nem ám! :DD

(#5) oriic válasza Shing (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezzel azért vitatkoznék. Max az exkluzív címek ilyen szépek.

Live-Die-Respawn

(#6) Jeanne d'Arc

Szép, de emiatt nem fogok ps3-at venni, max ha majd lemegy az ára mint anno a ps3-nak. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) oriic válasza Jeanne d'Arc (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagyis ps4-et hölgyem ugye? :)

(#8) UnSkilleD

Tippre: 90%-ban exkluzív játékok döntenek egy konzol vásárlásánál.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) UnSkilleD válasza Jeanne d'Arc (#6) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ps4re gondoltál sztem, de amúgy én sem ezért fogok ps4et venni, hanem az exkluzív gamek miatt

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#9) Malachi


Malachi
addikt

vicc, vagy nem, én látom ezen, hogy konzol. :D nem mindenhol, de több helyen is. nem tudom, mitől tűnik másnak, de az. az biztos, hogy szebb, mint a mostani mosott textúrás játékok, de ez még nem PC minőségű grafika. mondjuk, ha minden igaz, van lehetőségük fejlődni a későbbiekben.

(#10) oriic válasza Malachi (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként ez az amit én is mondok. Premierkor tuti hogy nem fogják a játékok a hardvert maximálisan kihasználni.Kelleni fog egy kis idő míg csúcsgrafikát kapunk majd az újgenerációs konzolokon.

Live-Die-Respawn

(#11) UnSkilleD válasza oriic (#10) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

főleg hogy egy ideig a régi és az új konzolokra is jönni fognak a játékok ami azt jelenti hogy annyira sokkal nem lehet jobb a ps4es változat a ps3hoz képest, kb úgy mint ahogy ma a pcs verziókat visszafogja a konzol verzió

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#12) oriic válasza UnSkilleD (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért akkora különbség nem hiszem hogy lesz.

Live-Die-Respawn

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Tehát most összevágtak jeleneteket a régebbi videóból és csináltak belőle egy ps4 reklámot.

(#14) Zedz


Zedz
addikt

A PS4 kb egy mai jobb gép szintjét fogja hozni grafikában?

(#15) oriic válasza Zedz (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még mindig úgy vagyok vele, hogy keveset tudunk róla. Az a néhány játék amit demóztak bejelentéskor mind mind nagyon jól néznek ki, de ugye ez nem jelent semmit.

Live-Die-Respawn

(#16) Helmoras válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


Helmoras
őstag

Igen valami ilyesmi jutott eszembe nekem is, érdemi gameplayt mutassanak fullHDban vagy valami, ez igy nem sok.

(#17) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Csak nekem ugrott be az uncharted a játék trailerének első pár percében?

Ez tenyleg olyan mint egy közepes ps3 exkluzív cím. ..

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#18) wolfman


wolfman
veterán

Már csak azt kellene elérni, hogy ebben se legyen multi.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#19) Tankos5672 válasza oriic (#12) üzenetére


Tankos5672
tag

Ezzel teljesen egyetértek. A videó azért nem csúnya, játékos szemmel sem :) Jó lesz ez :) Kérdés, Box720-on milyen lesz. :)

Nekem dudálsz, kisautó?

(#20) velizare válasza oriic (#10) üzenetére


velizare
nagyúr

nem hát. volt is róla hír a prohardveren, hogy a kiadott devkitek csak korlátozottan tudják kiaknázni a konzolt.

itt is van: [link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#21) Blitz23


Blitz23
tag

Remélem a PS4-es verzsönből lesz a pc-s port. :K
Tetszett mikor azt magyarázta miért nem lehet hozzáadni még részletesebb grafikát a mostani konzol verzióhoz."100%ig kihasználjuk őket..és utána már..már nem lehet hozzáadni + dolgokat,mert ugye 100%-ig kihasználjuk őket és már nincs rá lehetőség".Nem szó szerint fordítottam,de a lényeg megvan :C

(#22) gianni85


gianni85
veterán

ok tudom, hogy ez még a kezdete az új generációnak, és szép is meg minden, de annyira nem estem hasra a látottaktól.

(#23) woros


woros
őstag

Ha veszek egy PS4-et akkor a PS3-ra megvásárolt PS Store-os játékok el fognak indulni ? (ingyen ofc)

(#24) Fecniii válasza Zedz (#14) üzenetére


Fecniii
tag

Mivel nincs benne API (DX11) ami korlátozza, ezért sokkal jobban lehet rá programozni, így nem hogy hozni fogja, de elvileg lesz 2-3 év előnye is. Persze minden akkor fog kiderülni ha megjelenik végre és jönnek rá a játékok.

(#25) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Szép lesz ez! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#26) velizare válasza woros (#23) üzenetére


velizare
nagyúr

igen, a ps4 a gaikai-t használja a legacy játékok futtatásához.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#27) zsigus válasza woros (#23) üzenetére


zsigus
őstag

Nem, nem lesznek átvihetőek a megvásárolt tartalmak.
Az egyik korábbi hírben benne is van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.