Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Integra


Integra
titán

rohanok ájfónt venni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) TheDragon007 válasza #24302336 (#1) üzenetére


TheDragon007
senior tag

aki ájfónnal csinál képeket az utazásáról ... hát ööö :N

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#5) Magnum_ válasza TheDragon007 (#3) üzenetére


Magnum_
nagyúr

engem nem igazán érdekel a kamera a telcsiben, de eddigi csucs a telefonos kamerák közül nekem iphone-ban volt :D

I humbly and respectfully decline™

(#6) Ijk válasza #71944192 (#4) üzenetére


Ijk
nagyúr

És szerinted hogy férne bele egy normális fényképező?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7) TheDragon007 válasza Magnum_ (#5) üzenetére


TheDragon007
senior tag

én úgy értettem h bármilyen kameratelefonnál jobb ha van nálad normális fényképezőgép és azzal örökíted meg a helyeket amiket valszeg többször már nem látsz... bár igaz ami igaz, a samu innovéjt elég jó...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#8) Magnum_ válasza TheDragon007 (#7) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jajja, persze, az tisztasor. nagyn ritkán is használom a telefonos kamerát. hétvégén nem volt nálam, de balatont nekiálltam fényképezni, hát borzasztó képek is lettek... :(

I humbly and respectfully decline™

(#9) Magnum_ válasza TheDragon007 (#7) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jajja, persze, az tisztasor. nagyn ritkán is használom a telefonos kamerát. hétvégén nem volt nálam, de balatont nekiálltam fényképezni, hát borzasztó képek is lettek... :(

I humbly and respectfully decline™

(#10) Egzee


Egzee
őstag

ahham... csinálok egy képet a házunkról azt tályolja be az iphone... na erre vagy brutál kíváncsi... EKKORA KAMUT!!!

(#11) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

"ám pletykák szerint az iPhoto 09 már arra is képes lesz, hogy utólag lásson el képeket földrajzi adatokkal"

Mikori ez a hír? Az iPhoto '09 már rég megjelent... :)
[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12) Karma válasza Egzee (#10) üzenetére


Karma
félisten

Azért, mert nem értesz hozzá, még nem lesz kamu. :U

Már van alkalmazás az App Store-ban, amivel meg lehet csinálni az utó-geotaggelést. A hír lényege igazából az lenne, hogy az iPhone és az iPhoto beépítve tudná ezt a funkcionalitást, persze ha van igazságalapja.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) vehement69 válasza Karma (#12) üzenetére


vehement69
senior tag

van. :)

Egzee: hidd el, meg tudja csinálni!

----

szerintem félig felesleges, de olykor hasznos feature. bár abban én is egyetértek, hogy fényképezni nem telefonnal kell (a csodálatos innovéjtet is beleértve), egy 25k-s gép 15x odaveri akármelyik több tíz(száz-?)ezres telefoncsodát. Mert itt is a méret a lényeg ;)

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#14) Karma válasza vehement69 (#13) üzenetére


Karma
félisten

Valós problémára megoldás ez, és pont arról van szó, hogy utazáskor inkább a dSLR-rel fényképezz, be az iPhone-nal. :U

Az egyik munkatársam nemrég mondta, hogy pont ezt szeretné megoldani az E90-ével. Azt nem tudom, hogy végül sikerült-e találnia valamit.

“All nothings are not equal.”

(#16) Karma válasza #71944192 (#15) üzenetére


Karma
félisten

Jaj, ne kezdd már Te is :W Persze hogy tudja a saját maga által készített fényképekre.

A Trails (és ez a pletyka) is arra vonatkozik, hogy digitális fényképezőgéppel készített fényképekbe lehet beletenni a geotageket az iPhone által összegyűjtött koordináták alapján.

“All nothings are not equal.”

(#17) Malory válasza Karma (#16) üzenetére


Malory
tag

Mi ebben a bonyolult?

ellövöd a fényképet a digitális gépeddel, miközben nálad van a telefon, amin a gps be van kapcsolva és logolja, hogy merre jártál. A fénykép exif adatai és a logolt tartózkodási hely alapján az ifotó okosan megkerei az adott időpontot és összeköti a két adatot. ez szerintem nem nagy szám.

márha így működik... azt nemigen hiszem, hogy bármi mást elemezhet a képen, képről :N

[ Szerkesztve ]

(#18) Karma válasza Malory (#17) üzenetére


Karma
félisten

Ezt most nekem mondod? :U

Az első pillanattól kezdve egyértelmű volt hogy így működik, ezért vernyogok a sok értelmetlenkedő/fikázó miatt.

“All nothings are not equal.”

(#19) Malory válasza Karma (#18) üzenetére


Malory
tag

mármint egyetértek veled :D és nem neked ment

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.