Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) m@xsys


m@xsys
senior tag

A kamera vajon ugyanoda fog esni mint az első generációsnál?

(#2) 1010


1010
őstag

hmm egy modell vajon hogy tudták pontosan elkészíteni?
én megvárnám az igazit aztán tenném mellé

(#3) dragontiger válasza m@xsys (#1) üzenetére


dragontiger
tag

az az egy biztos,h 2MPes lesz :((( viszont a videózási képességeiről nincs infó :O

(#4) Gazala válasza dragontiger (#3) üzenetére


Gazala
aktív tag

ugyanaz a kamera van benne, mint az elodben...

(#5) Peat;)


Peat;)
veterán

A zuhanyzóba bevinni nem ajánlatos, ennyire tökéletes szappanformát ritkán látni elektromos kütyük terén.

(#6) evone


evone
őstag

URISTEN, ez ma már az elso iphone hir!

:D :DD

Ésszel. Vagy a MOD gombbal.

[ Módosította: Pompi ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#7) Magnum_


Magnum_
nagyúr

tényleg nagyon szappan lett :F

I humbly and respectfully decline™

(#8) Gazala válasza Magnum_ (#7) üzenetére


Gazala
aktív tag

engadgenet szerint sokkal jobb a fogasa az uj kialakitas miatt, csak az asztalon egy picit billeg :)

(#9) sztyui2 válasza Magnum_ (#7) üzenetére


sztyui2
őstag

Sztem jót tett neki, bár az alap sem volt rossz. Én most is szappannal nyomulok az utcán(5700 :D )

(#10) joey04


joey04
titán

ez elég értelmetlen összehasonlítás szerintem... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) domi007


domi007
őstag

50 000 ért szinte ingyen lesz..

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#12) Adrián29 válasza domi007 (#11) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Bizony!
Be is nevezek majd egyre :K

(#13) <NewL> válasza domi007 (#11) üzenetére


<NewL>
addikt

nem is drága!
de miért,miért? T "de várhatóan csak az év vége felé." :F

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#14) Adrián29 válasza <NewL> (#13) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Szerintem 1-2 hónap múlva és leeht kapni.Legalábbis nagyon remélem!

(#15) Karma válasza domi007 (#11) üzenetére


Karma
félisten

Azért szerintem az elég húzós, hogy az USA-ban a 2 éves szerződés végére majdnem 2000 dolcsit fizetsz ezért a "300 dolláros" telefonért... :W

Gyanítom hogy nálunk se lesz ez másképp. :(

És nem értem, hogy a híroldalakon erről miért nem szólnak sose. Csak hype hype hype hogy milyen olcsó. Tisztelet a kivételnek.

“All nothings are not equal.”

(#16) Olasza válasza Karma (#15) üzenetére


Olasza
aktív tag

Azért, mert nem a telefonért fizetsz annyit, hanem a szolgáltatásokért. Korlátlan internet 30$ ~ 5000 Ft. Itt 5 gigát sem kapsz érte. Ha meg azt veszed figyelembe, hogy itt a legolcsóbb előfizu 2e, amiben van 1 óra lebeszélhetőség, persze egészperces elszámolással: naponta max 2 perc, vagy 2x max 1 perc, akkor nincs szükséged ilyen telefonra! Akkor vegyél pl. PSP-t egy gagyi telefon mellé. De ez nem csak az iPhone-ra vonatkozik, hanem minden drágább telefonra.

(#17) Karma válasza Olasza (#16) üzenetére


Karma
félisten

A bibi ott van a dologban, hogy iPhone 3G-t nem kapsz szolgáltatások nélkül.
Legalábbis amíg nem jailbreakelik, és csempészik ki valahogy őket az Apple orra alól :D

PSP-m van, meg "gagyi" E51-es Nokiám is :DDD, üzleti előfizetéssel, szóval az se para.
Az iPhone engem csak a multitouch miatt érdekelne - de emiatt nem kötelezném el magam a T-Mobile mellett.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18) Pero


Pero
senior tag

hi,
olvasgatom itt a forumokat, cikkeket, de nem igazán értem h a 3G-n kívül mik a lényegi, illeteve, úgy egyáltalán a különbségek, a sima iphnoe és az új 3G-s között, pl a bluetooth on változtattak, vagy még mindíg csak headsetre jó? ha valaki letudná írni nekem a különbségeket, azt megköszönném.

Előre is kösz a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.