Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.zoli25


sz.zoli25
aktív tag

42000 az kicsit soknak tünik :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#2) darkarthur válasza sz.zoli25 (#1) üzenetére


darkarthur
senior tag

Első hallásra mindenképp ;]

Samsung S23 Ultra 5G

(#3) Márton


Márton
nagyúr

azért 3d-s, mert olyan szépen kijön a tálca? :DDD
de komolyan, maga a hw. nem lehet 2d-s meg 3d-s.
max adnak hozzá player amivel lejátszható a 3dbd lemez?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4) zazahoho


zazahoho
őstag

3 tb hitachi-n sok minden elfér ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#5) DiVaD válasza zazahoho (#4) üzenetére


DiVaD
senior tag

és sok minden elszállhat.... :D

(#6) zazahoho válasza DiVaD (#5) üzenetére


zazahoho
őstag

ezt a negatív hozzá állást ..... ;] anno ezt mondták Quantum Fireball lct20-ra is :DDD

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) Angel1981 válasza zazahoho (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :D
Amikor anno megvettem a 40 GB-os Quantumomat 2001-ben, nagyon győzködtek, hogy particionáljam több részre, mert ez olyan óriási adatmennyiség, amit nem is érdemes egyben hagyni! :D

(#8) zazahoho válasza Angel1981 (#7) üzenetére


zazahoho
őstag

A dátumot nem tudom mikor vettem,de kb akkor amikor te,és 2 éve lett eladva bad sector mentessen!!!hibátlanul :Y
10 év alatt kb 20 db hdd-ből 1 db samsung 320 gb hdd pusztult el(az mondjuk nagyon rosszul érintett :O )
szóval nem kell félni,az emberek döntő többségének legfontosabb adatai elférnek 100 gb-n,videókat -fényképéket pedig archiválni illik.az a biztos

A cikknél maradva ,már a 3 tb kapacitásra is van megoldás,ezt csak azért írom mert számtech boltban megszoktam kérdezni az eladókat az újdonságokról ;] és elég bugyután szoktak nézni néha.Erre a kérdésemre is azt mondták ,hogy nagyon komoly alaplapot kell venni hozzá ,mert nem fogja kezelni,de az alaplap típusát nem tudták megmondani :(

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#9) g@bo válasza Angel1981 (#7) üzenetére


g@bo
nagyúr

40 GB-os Quantumomat 2001-ben

:U

wow, 9 éve volt 40 giga, kerestem is tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#10) bigga


bigga
aktív tag

Hát én se mostanság veszek bluray írót, a felsorolásból inkább választanám a vinyók közül valamelyiket - a 3Tb elég tetszetős, majd egyszer talán.. Ha lesz lapom ami kezeli..

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.