Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mmx233


mmx233
csendes tag

Valaha vettem egy Acer alaplapot, akkor "futottak még" kategóriásnak számított. Ki hitte volna, hogy kb 2 évtizeddel később ilyen jópofa dolgokat gyártanak még ezen a néven...

(#2) hallador


hallador
addikt

Az Acernek mindig is voltak nagyvállalati termékei. Csak kevésbé voltak ismertek. Amióta megvették Texas Instruments notebook üzlet ágát. A Travelmate, Extensa nevek is innen jönnek. Magyarországon nem voltak ismertek mint annak idején a Fujitsu Siemens LifeBookok sem.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) zetor2000 válasza mmx233 (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt sem kell elfelejteni, hogy minden cégnek vannak belépő, közép és felsőkategóriás termékei.
Te anno vélhetően belépő, vagy alsó-középkategóriát fogtál ki.
Régen (10éve+) én is vettem valami MSI alaplapot, amiről a felét lehagyták, mert valami LE volt a terméknév végén, és ez az alsó szegmensbe volt elég. Ugyanez, csak Pro vagy Ultra névvel jelentette azt, hogy a hiányzó két marék alkatrész ott van a lapon. Azóta tanultam a dologból, és csak a felső-vagy a felső középkategóriát preferálom, alapos körbenézéssel. Meg általában másik márka, de volt azóta is MSI lapom.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#4) pengwin


pengwin
addikt

ez a notebook egy masszív, vaskos darab, szintén [...] 1,6 kg-os tömeggel

jót nevettem :C

Én nem látom, hogy annyira komoly üzleti gép lenne, azzal a tapipaddal eléggé konzumeres a kinézete.
Viszont jár a jutalomfalat a portválasztékért, bár az USB-C-re elfért volna a Thunderbolt3 kompatibilitás is.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#5) hallador válasza pengwin (#4) üzenetére


hallador
addikt

Nem láttam meg élőben de ha ez a TravelMate 600/6000 utódja akkor ez az Elitebook, TP, Latitude sima ellenfele. Persze lehet, hogy csak a tm400 ellenfele akkor igazad van.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) pengwin válasza hallador (#5) üzenetére


pengwin
addikt

Nem a minőséget akartam kritizálni, tisztában vagyok vele, hogy tud az Acer jó laptopot gyártani, csak a vaskos 1,6 kg-on röhögtem egy jót.

A kinézetről meg annyit, hogy nekem fura, mennyire mekbukosodik még az ilyen üzleti kategóriás gépek kinézete is (és ezt főleg a beviteli eszközökre értem).

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.