Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Roxbury


Roxbury
őstag

Ez durva. Nekem MI A1 van, jó kis teló. Nem csodálom, hogy jól fogynak a Xiaomik.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

ja kérem a normális árazás és minőségi termékek,ennyi

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) bagkri01


bagkri01
őstag

Úgy látom az oppo kicsit népszerű lehet kínában. Biztosan kapható más országban is de kína a fő piac ha jól tudom. A xiaomin meg nem is csodálkozom, egész jó telefonokat csinálnak, normális áron. Ha jól tudom akkor még a meizu is terjeszkedni akar, lesz itt választási lehetőség rendesen.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#4) mizoli


mizoli
addikt

A Xiaominak is azt kellene csinálni, mint mondjuk a Huaweinek. Bemegyek a boltba, és leveszem a polcról.

(#5) Ricardo válasza mizoli (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Van olyan bolt ahol megveheted.

(#6) Graphics válasza bagkri01 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Meizu megjelent hivatalosan is idehaza, viszont ne feledjük, ők egy jóval kisebb gyártó, de nagyon frankó rendszert készítenek.

@mizoli: Hát elég régóta ott vannak pedig a boltok polcain... Sőt szolgáltatónál is van 1-2 modelljük.. Vagy mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) kiezTe90 válasza mizoli (#4) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Félő lenne ha belépne a nemzetközi piacra, 1-2 éven belül már "nemzetközi" árak lennének. Eleinte nagyon nagy marketinget kellene nekik nyomatni, hogy ismerjék őket.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#8) janeszgol válasza mizoli (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Egy csomó jó telefonjuk volt az elmúlt 3-4 évben, amiben lehet örömüket lelte volna sok ember, akik nem rendelnek Kínából (én se teszem), nem ismerik az Eustockot és egyáltalán nem rendelnek neten.
A múltkor a BBK-t BKK-nak írtam, most szeretném javítani.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Úgy látszik, bejött nekik a 18:9. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Csak nagy kár, hogy leállították (szerintem ideje korán) a Redmi 5 Plus gyártását.

Mindegy. On: gratula nekik! :)

[ Szerkesztve ]

(#11) #65577472


#65577472
törölt tag

A Realme úgyis letarolja a piacot, aztán majd pisloghat a Xiaomi. ;]

(#12) bagkri01 válasza mizoli (#4) üzenetére


bagkri01
őstag

Megteheted. Media markt, extreme digital, euronics, telenor (bár ott csak elvétve).

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#13) Graphics válasza cezarlacrone (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az R5Plus szerintem csak ideiglenesen volt, hogy amíg felfut az RN5 gyártása legyen valami új készülék is a piacon náluk.

Az R5Plus létezése kb értelmetlen. Mert ott az RN5 és az R5, a kettő közé kár lőni.

Jön még egy olcsó modell, a Redmi S2, ez kb egy butított R5 Plus

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) vicze


vicze
félisten

Hm... "Fake news!" :U

A BBK cégcsoport alá tartozik a Oppo a Vivo és a OnePlus, amik nincsenek benne a listában külön illetve az egyébbe sorolták őket, ez nem azt jelenti, hogy eltűntek egy nagy fekete lyukban, mivel a Vivo az egyik legerősebb brand Kínában kb. lehetelne, hogy ne érték volna el +4milliót, ehhez még jön a OnePlus 1milló körüli eladása.

Tehát globális viszonylatban kizárt, hogy a Xiaomi megelőzte volna a BBK csoportot. A hatásvadász cím helyett szerintem valami valóságot jobban tükröző nem ártana.

(#15) cezarlacrone válasza Graphics (#13) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Mondjuk a hátlapja bejön a Redmi 5 Plus-nak, olyan mint a Note 4, nekem ez a vertikális elrendezésű duplakamera nem jön be, esetleg ha úgy lenne mint Mi A1 estében, vagy szimplán középen.

Mivel röpke fél év alatt két Redmi Note 4-et sikerült elhagynom :((( így most szüneteltetem a vásárlást, de a Redmi 5 Plus 4/64 bejön, csak hát naponta lesem az árukeresőt, hogy akad-e még 55-ért, de akad még, na meg persze fekete lenne az ideális. Kénytelen leszek beruházni minél hamarabb, mert elkopik a készlet. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) cezarlacrone válasza vicze (#14) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Feltűnt nekem is, hogy elég tetemes mennyiség lehet az az "others" :D

(#17) Graphics válasza vicze (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"A Xiaomi vezeti a világ második legnagyobb piacát, mellesleg már nemzetközileg is komoly tényező, konkrétan a negyedik helyen."

"a BBK márkacsoport viszont jelentős veszteségeket szenvedett, főleg a globális térben immár negyedik helyet elfoglaló Xiaomi miatt. Az Oppo az ötödik helyre szorult, a Vivo pedig kiesett az első ötből, míg a Xiaomi világpiaci részesedése 3,6%-ról 8,2%-ra nőtt."

Elvileg minden stimm. A Vivo azért nincs a listán, mert kiszorult az első 5-ből, azt nem írták, hogy eltűntek volna, csak nem adtak el annyit.

Amit írtál viszont jogos. Nem a BBK csoportot nyomta le, hanem az OPPO-t

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) vicze válasza Graphics (#17) üzenetére


vicze
félisten

Pusztán a fő címmel vitatkozok, a többibe nem kötöttem bele. Nyilván az Oppo-t megelőzte.

(#19) judas13 válasza Roxbury (#1) üzenetére


judas13
addikt

Nekem is😀

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) Millerchris


Millerchris
tag

Xiaomiba nagy potenciál van.

A holnap mèg messze van!

(#21) Landro


Landro
tag

Az Others 25 milliós csökkenése nagyon dúrva

(#22) Graphics válasza vicze (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) #72042496 válasza cezarlacrone (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

PureMobile-nál vettem ilyet, csak egy picit drágábban, 57 ezerért. Plusz talán még egy ezres volt a szállítás. Pár nap alatt át is vettem, tegnap üzemeltem be, tip-top készüléknek látszik. Nézz rá a honlapjukra, ha gondolod. (Galaxy S7-ről jövök ráadásul, mert tele lett a tököm azzal, amit a Cardif biztosító és a Media Markt kiterjesztett garancia címszóval megenged magának.)

[ Szerkesztve ]

(#24) joey04


joey04
titán

nem csoda, a bbk csoportba tartozó gyártók nem nagyon villantottak mostanában.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) gproject


gproject
aktív tag

Az oppo meg igy is nagyobb haszonra tehetett szert, mint xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#26) RRamstein válasza #72042496 (#23) üzenetére


RRamstein
tag

Mate10 lite kapcsán én is megismerkedtem a médiás plusz garit tulajdonképpen feldughatom ahova gondolom efektussal :(

(#27) judas13 válasza gproject (#25) üzenetére


judas13
addikt

Linkeltük párszor a minap megjelent Xiaomi -önkéntes - max 5%-os nyereség rátáját, így ne is csodálkozzunk semmin. De a teljes üzleti évet megvárnám a végelszámolás terén még.

..........

cezarlacrone

Két Note fél év alatt??😳😱😧😲😥 Ezt hogy sikerült?:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#28) St3ven válasza #72042496 (#23) üzenetére


St3ven
addikt

& RRamstein

Mire gondoltok? Nem javították a biztosítási szerződés ellenére?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29) belan


belan
addikt

Nem csodálom jól megy nekik mi mix 2 van most és nagyon jó telefon külsőleg belsőleg jól össze van rakva .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30) mikej95


mikej95
aktív tag

Jó lenne, ha megjelennének Európában. Eustock részben kielégíti a szlovák és a magyar keresletet. Persze biztos vagyok benne hogy más EU tagországban is vannak hasonló boltok, de azok se lehetnek nagyobbak. Sok jó készüléküket csak Kínából lehet beszerezni.
Másfelől éppen veszteségesek, nem lenne jó ha ez hosszú távon így maradna. Egy 5-10%-os áremelés mellett is korrektek lennének a telefonjaik.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#31) Graphics válasza mikej95 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tavaly volt egy kisebb emelés, de ebből sokat nem érzékeltünk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) mizoli válasza Graphics (#6) üzenetére


mizoli
addikt

Lehet, hogy Magyarországon van olyan bolt, de nálunk nincs, pedig nem kis ország (ny.eu). Még csak az itteni MediaMarkt/Saturn-ban sincs, pedig ha jól tudom, a Magyarországiban van/volt.

Európában bárhová megyek, szembekiabál velem, hogy Samsung, iPhone, Huawei (a sorrend lényegtelen). Ez kellene a Xiaominak is.

[ Szerkesztve ]

(#33) belan válasza mizoli (#32) üzenetére


belan
addikt

Én mi mix 2 vettem pár napja és miui nagyon jó letisztult nagyon gyors ,és telefon meg gyönyörű csak így tovább xiaomi . Huawei vagy Samsung vagy apple Magyarországon sajnos csak ezt ismeri legtöbb ember jó marketing ennyi . Ha mást márkát mondasz a magyarnak huzza a száját mert azt hiszi rossz telefon régen én is ilyen voltam .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#34) judas13 válasza mizoli (#32) üzenetére


judas13
addikt

"....Térjünk a lényegre. Mikor lesz Mi Store Magyarországon? A jelenlegi állás szerint idén (2017)biztos nem. Mivel a Xiaomi cég nem tervez még hivatalos megjelenést az országban, így addig csak arra számíthatunk, hogy egy magyar vállalkozó nyit üzletet valamelyik bevásárló központban. Az pedig eleve halálra van ítélve. Egy márkával nem lehet fenntartani egy ilyen kiadású üzletet, ha az anyacég nem támogatja....
....Magyarország még nem érett meg erre. Jövőre erre visszatérünk, ha még nagyobb tábora lesz a márkának és az új készülékek megjelenése olyan vásárlóerőt generál, ami miatt az offline értékesítésben lát majd valaki lehetőséget. Addig maradnak az online felületek."

helloxiaomi.hu

Remélem előbb lesz márkabolt mint gondolnák v gondolták volna tavaly.....

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#35) Graphics válasza judas13 (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Majd kiderül, lassan nyitni kell

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) judas13 válasza Graphics (#35) üzenetére


judas13
addikt

Az eladási számok után - feltételezvén nem gyengék - szerintem is igen.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#37) judas13 válasza mizoli (#32) üzenetére


judas13
addikt

"Az elkövetkező három évben további 2000 bolt megnyitását tervezik, és ennek a felét már Kínán kívül. Egyébként vannak már Mi-üzletek Oroszországban, Spanyolországban, a Fülöp-szigeteken, Olaszországban, és Indiában is van egy csomó Mi-bolt, az év végégig ezek száma is eléri majd a százat."

hvg.hu

Na csak jut majd egy belőle...a tempóról meg annyit ír a cikk, hogy 1-2 nap alatt vagy több mint 60(!) üzletet adnak át (igaz ezt most csak Kínában)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#38) mizoli válasza judas13 (#37) üzenetére


mizoli
addikt

Nem is kellene feltétlenül márkabolt.
Szerintem az is elég lenne, ha bemegy a vásárló egy boltba, ahol mobilokat (is) forgalmaznak, és a Xiaomi ugyanúgy ott van a polcon, mint a többi márka.
Mondjuk egész Európában :)

[ Szerkesztve ]

(#39) judas13 válasza mizoli (#38) üzenetére


judas13
addikt

Ígaz!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#40) cezarlacrone válasza judas13 (#27) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Az egyik kapós lett egy bárpulton (persze nem lett meg). A másik meg táskából landolt valamerre, be nem húzott hátitáska kissebb zsebéből.

Azóta nem hallottam felőlük. Nem is merek drágább telefont venni, ezek meg elég jók voltak kategóriájukban és sajnálom, hogy így alakult.

:((( :o ;)

(#41) judas13 válasza cezarlacrone (#40) üzenetére


judas13
addikt

Bakker!!!😱😥 Nem csodálom ha nem veszel 2-3 kilóért ezek után. Mégszerencse, h már kiló alatt is mennyi korrekt ajánlat van azért már........

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.