Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tuser


tuser
aktív tag

A személyes üfsz tényleg jó, főleg az SMS -es behívórendszer. :)

Telefonos meg ... ha már telefonon hívom őket, instant kapcsolat kell. :D

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#2) forrest85 válasza tuser (#1) üzenetére


forrest85
senior tag

Aláírom, tényleg elég jók.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#3) aram01 válasza forrest85 (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem is jók

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) moli.hu


moli.hu
őstag

a legrosszabb, amivel valaha talalkoztam, pedig en mindenkinek mindenert szolok (pl metron maradt utas).
van olyan ugyem, amit 2 eve nem tudnak megoldani, hetente ujrakulom az emailt, hetente ugyanazt a hibas valaszt kapom.

(#5) dBLOOD


dBLOOD
tag

Vicces hogy a leg zsugoribb, leg lehúzóbb banda kapja ezt a díjat. Nem gond, ettől még akinek esze van, nem köt velük üzletet, nem véletlenül a harmadikak.

Sok a birka, sokan szeretik a sz*rt.

(#6) aram01 válasza dBLOOD (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem jobb mint a tré

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) tuser válasza dBLOOD (#5) üzenetére


tuser
aktív tag

Most nem az volt a kérdés hogy zsugori é vagy sem, de a trénél nehezebb lenne lehúzósabbnak lenni. :D

Egyébként mi az ami ennyire kiváltotta az ellenszenved ? :)

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Telefonon szerintem a UPC a legjobb. Személyesen ők viszont egy katasztrófa.

(#9) Narxis válasza dBLOOD (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

Másodikok, nem?

Thanos was right.

(#10) aram01 válasza D1Rect (#8) üzenetére


aram01
nagyúr

hétfő este néztem egy filmet azt hiszem az universalon,olyan sz@r volt hogy úgy éreztem tartozom annyival a társadalomnak hogy legalább én feláldozom azt a 90 percet rá az életemből.Piránnyák készültek elpusztítani a világot.már akkorák voltak hogy kiugráltak a partra embereket enni,és pont amikor az egyik beleállt egy szálloda oldalába kb 4 emelet magasban(a hal akkorra volt mint egy szippantós kocsi) szóval abban a pillanatban elment az adás.Úgy aludtam el könnyek között,hogy a upc elárult,átvert,és kiszolgáltatott a régi szerelmemnek(akiben már egyszer csalódtam) a diginek :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) D1Rect válasza aram01 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Még 1 ok, hogy ne nézzek TV-t. :DDD

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Szerencsére régen kellett már őket felkeresnem, remélem ez így is marad, még ha ilyen jók is.

(#13) aram01 válasza D1Rect (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

így el sem várhatom tőled hogy,átérezd ezt a traumát :O

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) dedike válasza Narxis (#9) üzenetére


dedike
addikt

Harmadikok... ;)

Jó szerencsét!

(#15) llaszlo


llaszlo
veterán

Érdekes, hogy a legtöbb ügyfélpanasz a vodára van és mégis állítólag ők a legjobbak.
Bár lehet, hogy a telefonos vagy a személyes üf az övék a legjobb, de mint cég az ügyfél elégedettsége alapján a harmadik a három nagy szolgáltató közül.

Minden esetre a mai napig rájuk érkezik az egy ügyfélre jutó legtöbb panasz. És amikor ott dolgoztam akkor is rengeteg panaszos ügyfél volt. Lehet, hogy másfél év alatt ennyit változott?

[ Szerkesztve ]

(#16) Alexios válasza dedike (#14) üzenetére


Alexios
veterán

Azért 10% még elég jelentős különbség

(#17) Narxis válasza dedike (#14) üzenetére


Narxis
nagyúr

Oh, ez meglepett. :)

Thanos was right.

(#18) elistvan


elistvan
senior tag

Ismerősi körben többen is dolgoznak nekik. Eddig nem panaszkodtak. Helyi viszonylatban a fizujuk is jó, csak hát sokakhoz acélsodrony vastagságú idegzet kell, gondolom ezért égnek ki olyan sokan az ilyen jellegű melótól. (de nem ez az egyetlen ilyen munkahely.)

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#19) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem a voda ügyfsz.sajna nem tetszik.Egyszer csúcsidőben 47 percet hallgattam zenét hogy megtudjam a dolgot csak személyesen lehet elintézni hiába van meg minden dolog az ügyintézéshez... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#20) ceia


ceia
őstag

Nem tudom, milyen a Vodafone szolgáltatása, mindig Pannonos voltam. Velük máig teljesen elégedett vagyok.

        it's more fun to compute

(#21) Benőke


Benőke
őstag

Gondolom nem kevés pénzükbe került a Vodásoknak mire ezt a piackutatást megrendelték. Legalább a GfK nak lett belőle pénze. Pocsék az ügyfélszolgálatuk. Amit ezek össze tudnak szenvedi egy csip-csupp ügyön is. Arról nem beszélve hogy telefonon is mindig megtalálnak hogy legyek már előfizetőjük, mondjam meg milyen szolgáltatásokat kapok és mennyiért és alámennek. Már bocs de nyasgem. :U

(#22) moli.hu válasza Benőke (#21) üzenetére


moli.hu
őstag

az a legjobb, mikor kuldesz nekik egy emailt, erre visszahivnak telefonon.
b.meg, hat epp azert kuldtem az emailt, mert 1) azt akarom, hogy az informacio irasban legyen rogzitve 2) nem erek ra beszelgetni, epp nem tudok beszelni.

[ Módosította: KrAt ]

(#23) Youri


Youri
veterán

Na ez a legnagyobb marhaság... számomra pont a Voda IVR a legrosszabb, mindenféle hátsó kapukon kell keresztül menni, hogy beszélhessek valakivel, a vodafone rendelő nevezetű cucc pedig dode működik, de azt csak akkor jelenti be, amikor beadtam neki mit akarok, és bepötyögtem a számokat. Számomra pl a T-Home felhívása jelenti a legkevesebb problémát, átlátható, rögtön az elején azonosít.
Mielőtt valaki jönne azzal, hogy a té szolgáltatásai ilyenek, meg olyanok, most nem arról van szó. Sajnos én sem más okokból szoktam őket hívni, minthogy panaszkodjak :(

RTX ON

(#24) aram01 válasza Youri (#23) üzenetére


aram01
nagyúr

nagyon titokzatos vagy :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) Youri válasza aram01 (#24) üzenetére


Youri
veterán

? :F

RTX ON

(#26) aram01 válasza Youri (#25) üzenetére


aram01
nagyúr

Mielőtt valaki jönne azzal, hogy a té szolgáltatásai ilyenek, meg olyanok, most nem arról van szó. Sajnos én sem más okokból szoktam őket hívni, minthogy panaszkodjak

ez vonta magára a figyelmem :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) Youri válasza aram01 (#26) üzenetére


Youri
veterán

ha jó lenne az, amit árulnak, nem kellett volna megtapasztalnom, milyen is az a hely, ahol hibákat lehet jelenteni :)

RTX ON

(#28) aram01 válasza Youri (#27) üzenetére


aram01
nagyúr

kb másfél éve vagyok a "csapat tagja" eddig semmi bajom nem volt velük,mondjuk lehet azért mert flottás vagyok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#29) Youri válasza aram01 (#28) üzenetére


Youri
veterán

hát, én a hómra, azon belül is a kábelnetre gondolok :) elég csak annyi, hogy féléves könyörgés után történt meg a hőn áhított modem csere

RTX ON

(#30) aram01 válasza Youri (#29) üzenetére


aram01
nagyúr

látod azt nemtudom :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#31) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Biztos mondták az összes call-centeresnek hogy most legyetek gyorsak, kedvesek, mert épp felmérnek bennünket :DDD

essexboy

(#32) mukibuci válasza essexboy (#31) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

biztos.. amúgy most épp nem gyorsak szegények :( amúgy tényleg nagyon el van dugva az ügyfélszolgálatos kapcsolása, talán még 3 gombot is meg kell nyomni és ebből 1 a nyelv választása ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.