Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rhino666


Rhino666
őstag

Szuper, akkor itt is jöhet a szólásszabadság teljes elnyomása. :((

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#2) Thusor


Thusor
őstag

Főleg, hogy a kérdéses content gyártó esetében mindkét oldalt meghallgatja és meghívja a műsorában. Tehát éppenséggel a COVID kapcsán meghívta azon személyeket is akik a COVID mellett és ellene is voltak. Nem éppen a fake news vagy az emberek megvezetése a célja. Inkább arra törekszik, hogy mind a kontra mind az ellenvélemények követőit meghallgassa.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#3) arnyekxxx válasza Thusor (#2) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Hogy lehet valaki egy vírus ellen vagy mellett?

(#4) #72042496 válasza arnyekxxx (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Betegség.

***

Leveszik vajon a jó öreg Rózsaszín Pittbullt, Burzsoá Nyugdíjasokat és hasonlókat is?! Csak nem.

[ Szerkesztve ]

(#5) Thusor válasza arnyekxxx (#3) üzenetére


Thusor
őstag

Nem a vírus ellen. A vírus következtében kialakult válaszreakciók (intézkedések) ellen vagy mellett lévők.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#6) MAxxYD


MAxxYD
tag

Egy pillanatra megijedtem, hogy csökkenni fog a fake előadók száma Release Radar-omon..
Hiányolnám pl. Jean-Michel Jarre és Deathpack leújabb BRUTALISM REPRISE című, 1 oktávos szintin alkotott műremekét. :W :W :W

(#7) arnyekxxx válasza Thusor (#5) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Aha.

(#8) dabadab válasza Thusor (#2) üzenetére


dabadab
titán

Nézd, az, hogy veszélyes idiótákat egyenlő súllyal kezelünk, mint valódi szakembereket, az nem a "kiegyensúlyozott tájékoztatás", hanem valójában álhírterjesztés.

DRM is theft

(#9) Cefet válasza dabadab (#8) üzenetére


Cefet
aktív tag

+1 :K

(#10) Malachi


Malachi
addikt

inkább azt mondják meg, mikor vezetik be végre a hifit, amit lassan egy éve nagy csinnadrattával beharangoztak, aztán mára oda jutottunk, hogy csak a Spotifyon nincs, minden más zeneszolgáltató bevezette.

(#11) FattyDove válasza Rhino666 (#1) üzenetére


FattyDove
őstag

Mi a szólásszabadság elnyomása abban, hogy az idióta konteós barmokat tiltani fogják?

(#12) Thusor válasza FattyDove (#11) üzenetére


Thusor
őstag

Mondjuk régen a laposföld hívők (Katolikus Egyház) is konteósnak tartották azokat akik szerint a Föld gömbölyű és a Föld forgását is tagadták a Nap körül. Mintha lett is volna régen amolyan inkvizíció erre. Sajnos valahol meg kell húzni a határt, hogy mi számít a szólásszabadságon belüli konteós baromságok által terjesztett fake news-nak, vagy cenzúrának. De mint mondtam ez csak az én személyes véleményem, ami lehet hibás.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#13) Thusor válasza dabadab (#8) üzenetére


Thusor
őstag

Sajnos amit írsz ez hazánkban biztos nem valósult meg. Ezt úgy írva mint szakmabeli. Sajnos pont az volt a gond, hogy a sok "valódi szakember" politikai felkarolással kiálltak a TV-be és azokat a mondatokat kiabálták bele a médiába amit a politika akkori igénye megkövetelt. Pontosan jól látszik, hogy a politikai állásfoglalással változott a "valódi szakemberek" kijelentései a betegséggel kapcsolatban. Ez volt az ami hazánkban erőt adott a sok konteós baromságnak és teretnyert a fake news. Ha az elejétől fogva elhatárolódtak volna a politikától és tényleg tudományos alapokra helyezve mondták volna el a tényeket a köznyilvánosságnak, egységesen, akkor talán ez nem így alakult volna.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#14) dabadab válasza Thusor (#13) üzenetére


dabadab
titán

Nyilván nem nyunyóka nénire gondoltam meg a Mátyás-kirakóval szórakozó demens bácsira, hanem arra, ami a világ felvilágosultabb részén folyt.

Egyébként a szakmai nyilatkozatok azon nagyjából Magyarországon is rendben voltak, csak hát azok ugye nem voltak nagyon kompatibilisek a politika által megálmodott alternatív valósággal, így kevés teret kaptak.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15) fatpingvin válasza dabadab (#8) üzenetére


fatpingvin
őstag

köszönöm hogy nem nekem kellett leírnom.

az ilyen "véleményütköztető" kontentnek ez a legnagyobb veszélye, hogy azt a téves illúziót kelti, hogy mindenkinek ugyanannyit nyom a latban az álláspontja.

ez két laikus esetében még azt mondanám hogy elfér (bár itt is csak az érvelés számítana...) de ezt egyszerűen nem lehet eljátszani egy szakember és egy laikus szembeállításával, főleg ha az utóbbi nyilvánvalóan nincsen képben az egyszerű materiális valósággal, csak egy attól drasztikusan különböző véleménye van.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#16) Thusor válasza fatpingvin (#15) üzenetére


Thusor
őstag

A legnagyobb baj, hogy nem mindig laikus áll szakemberrel szemben. Volt példa rá, akár magyar vonatkozásban is, hogy a tudományos szakma jeles képviselői estek egymásnak, mert nem egyezett a véleményük ugyanarról. Lásd példának a GMO vagy a COVID kérdését. Név nélkül, volt olyan magyar tudós aki külföldön professzorként meghamisított kutatási eredményeket csak azért, hogy azt a látszatot keltse, a GMO növények fogyasztása daganatos elváltozásokat okoznak patkányokban. Ez a személy már nem él, de haláláig az MTA rendes tagja volt. A cikkét visszavonták, mikor kiderült a hamisítás, a külföldi egyetemről eltávolították. A özvegye jelenleg a Debreceni Egyetem professzora, aki teljes erejével beleállt a COVID konteók támogatásába, sőt ebből MTA előadást is tartott videó felvétellel. Na ez a szomorú és akkor csak vihar a biliben ez a Spotify próbálkozás.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#17) fatpingvin válasza Thusor (#16) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez viszont meg már az akadémiai szféra töketlensége és szégyene. fáj ezt leírni elvégre nem véletlenül tettem fel az életemet erre, de az akadémiai belpolitika sajnos előfordul hogy ezeket az elemeket nem takarítja ki magából az elvárható azonnalisággal.

a ténylegesen szakmai vitáknak baromira nem az ilyen kibeszélő műsorokban van a helye hanem a konferenciákon, a folyóiratok lapjain, a kutatóintézetekben. ezt nem arra mondom hogy a laikusokat ki kéne zárni a tudományos élet mindennapjaiból, hanem az hogy az ilyen elbarmolt lehetőségek gyakran többet ártanak mint használnak.

egyébként a SARS-CoV-2 járvány kapcsán felszínre került még egy nagyon érdekes dololog, ami fényt vetett arra hogy az emberek jelentős részének mennyire fogalma sincs arról hogy hogyan működik a tudomány. gondolok itt ara, hogy amikor ez a nyavalya felütötte a fejét, gyakorlatilag a T=0 időpillanattól szinte minden próálkozásnak és eredménynek komoly sajtóvisszhangja volt, ami így nyilván a sikertelen projekteket is láthatóvá tette. egészen rémisztő volt látni hogy egy csomó mazsola ezt úgy értelmezte hogy töketlenkedés ment, annak ellenére, hogy a működő és használható oltóanyagok kifejlesztése tényleg rekordgyorsasággal sikerült (ebben egyébként hatalmas szerepe volt Dr. Karikó Katalin korábban méltatlanul mellőzött alapkutatásának). Mindezt pusztán azért, mert a kiélezett helyzetben nem csak a már tesztelt és igazolt produktum jelent meg a nyilvánosság számára, hanem az oda vezető út is, amely egyetlen gyakorló kutató számára se újdonság, a nagy plénum számára viszont jelek szerint az. név szerint az, hogy a kívánt eredményhez vezető úton ott van rengeteg lépcső, megtaláljuk azokat a megközelítéseket amik nem működnek, ami működik azon továbbhaladunk, etc. (ezeket gyakran és tévesen kudarcnak nevezik, pedig messzebb nem is állhatnak tőle: a tudásbázis gyarapításai ezek, jegyzetek magunknak és a többi kutatónak hogy az adott cél elérése végett mit NE ismételjenek meg feleslegesen.)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#18) g4mer


g4mer
senior tag

Imádom ezt az új világrendet :C

Sic Parvis Magna

(#19) g0dl


g0dl
addikt

Sok ostoba neomarxista bolsevik nem képes felismerni, hogy az 1984 figyelmeztetés, és nem kézikönyv.

(#20) Yeffy válasza dabadab (#14) üzenetére


Yeffy
veterán

Mátyás-kirakó :DDD :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21) gyuribácsi88

Azért az, amikor valaki arról beszél, hogy az 5g tornyokkal irányítanak minket, úgy hogy a chip-et a covid oltással ültették belénk, és az ehhez hasonló baromságok, azt azért ne soroljuk már a szólásszabadság kategóriába. Az orosz propaganda szerint (amit az orosz nép butábbik fele simán elhisz) az ukránok támadták meg oroszországot, meg az amerikaiak, Ukrajnában egy titkos fegyvert fejlesztenek, ami a sláv genetikával rendelkező embereket írtja ki, akik ilyen baromságok beszélnek, azokat nem elhallgattatni kell, hanem börtönbe zárni. Sok szülő is oltás ellenes lett, aztán a gyerekek között kitörtek olyan járványok, amiket már 50-60 éve nem is láttunk. Milyen jó, hogy mindenki azt mondhat amit akar ...

A sok okos kütyünek hála, az átlag emberek olyan buták lettek, hogy egy csomó facebook csoport azzal van tele, hogy egy nyamvadt kandallóba nem tudnak begyújtani. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#22) arnyekxxx válasza gyuribácsi88 (#21) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Én a fűtősklímahirdetések alatt szórakoztatom magam azokkal akik szerint hőszivattyú nincs is, hiszen hidegből nem lehet meleget csinálni, ez csak a háziasszonyokat átverő hazugság :)

(#23) Diabolis


Diabolis
tag

Karády őrmester kedves nénikéje ejtene titeket teherbe, hogy minden hír alatt egymásnak tudtok esni. Húzzatok szobára.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#24) dabadab válasza g0dl (#19) üzenetére


dabadab
titán

Áh, látom megjött a kormányunk lelkes rajongója.
Kérlek, mesélj nekünk a szabadságról meg arról, hogy milyen utálatos dolog az elnyomás :DDD

DRM is theft

(#25) dabadab válasza gyuribácsi88 (#21) üzenetére


dabadab
titán

Egyébként érdemes megnézni, hogy azok a remek kis botnetek, amik az oltásellenességet tolták, február 24. után milyen zökkenésmentesen álltak át az ukrán biolaborokra.
Nyilván véletlenül sem azért, mert az oroszok vannak mögöttük.
És hát ez persze szólásszabadság kérdése, véletlenül sem kiberhadviselés.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#26) fatpingvin válasza dabadab (#25) üzenetére


fatpingvin
őstag

case in point. röhejes hogy pont ennek az oldalnak a hangadói tolják a "next actual thing" kezdetű szöveget, aztén mégis ezek azok akik a legdinamikusabban állnak át egyik konteós gumicsontról a másikra.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#27) shiftac válasza FattyDove (#11) üzenetére


shiftac
aktív tag

Az, hogy pl. bármire rá lehet húzni a gyűlöletbeszéd kifogást. Példának okáért, ha egy podcastben az egyik fél azt mondja, hogy szerinte (tehát szubjektív vélemény) az anya nő és az apa férfi, akkor az egy szoftver/Spotifyos vezető pozíciójú ember szerint gyűlöletbeszéd lehet és eltávolítja, mint nem kívánt tartalom. Ez a szólásszabadság elnyomása.

Konteós barmok tiltását természetesen támogatom, de ez nem fog itt megállni.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#28) fatpingvin válasza shiftac (#27) üzenetére


fatpingvin
őstag

meglepett hogy a másodiktól a 26. kommentig sikerült kibírni demagóg baromságok nélkül...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#29) FattyDove válasza shiftac (#27) üzenetére


FattyDove
őstag

Pont nem, mivel itt is jogilag van szabályozva, hogy mi az és mi nem az. A példád pont ezért baromság.

[ Szerkesztve ]

(#30) fatpingvin válasza FattyDove (#29) üzenetére


fatpingvin
őstag

a másik fele meg az a kérdésnek hogy tulajdonosnak miért kéne bármi ilyen címkét ragasztania valamire hogy eltávolíthasson tartalmat?

ha benne van az ÁSZF-ben hogy az üzemeltető indoklási kötelezettség nélkül eltávolíthat tartalmat amit nem megfelelőnek ítél, akkor innentől kezdve miről is beszélgetünk? és mi a bánat köze van ennek a szólásszabadsághoz?

azt kéne végre felérni ésszel, hogy ezek a platformok piaci cégek, nem pedig az állami közművesítés részei. Ezen raplizni kb ugyanaz a kaliber mint hisztizni azon, ha mondjuk a helyi napilapba beküldök valami nonszensz hülyeséget és a szerkesztőség úgy dönt hogy nem hozza le.

a Web2 nagyon nem tett jót az emberek ilyen irányú realitásérzékének.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#31) shiftac válasza fatpingvin (#30) üzenetére


shiftac
aktív tag

Én értem, hogy a Spotifyon való közzététellel egyidőben az ÁSZF is elfogadásra kerül. Itt viszont azt nem értem, miért akar valaki olyan platformra tartalmat feltölteni, ahol annak elérhetősége veszélybe kerülhet, csak mert valakinek a nézeteivel nem egyezik (eltekintve a pénztől és a nagy mennyiségű felhasználóbázistól)?

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#32) FattyDove válasza shiftac (#31) üzenetére


FattyDove
őstag

Még mindig jogilag van szabályozva az, hogy mi a gyűlöletbeszéd. Nem arról van szó, hogy "valakinek nem tetszik", bármennyire is ezen próbálsz lovagolni.

[ Szerkesztve ]

(#33) dolon75


dolon75
aktív tag

A cikk "káros tartalomról" ír.
Ez mit jelent? Kinek káros?
Pl. ez az eset Neil Young-gal: [link]

Ha jól értem, ez leginkább a spotify-nak káros, hiszen egy ismert zenész lépett le tőlük, amiatt, mert egy népszerű podcast (sok követővel, bevétellel), olyasmit mondott, ami Young-nak nem tetszett.
Biztos vagyok benne, hogy se Young követői, se "ellenzői" többsége nem járt utána, pontosan mi volt a JRE aktuális részében, milyen érveket hoztak fel a téma mellett, ellen, csak dobálták a sarat egymásra.
Maga a "botrány" a Spotífy-nak káros egyedül, mert előfizetőket veszít, az ellene történt rossz szubjektív(?) hír keltés miatt.

Hogy lehet ebből jól kijönni? Hogyan határozza meg, mi a káros, és kinek?
Mint cég, feltételezem, a saját érdekeiket nézik elsősorban.
És ha ez így van, máris ismét előjött a szokásos végeredmény: az erősebb (azaz akinek több a követője, több bevételt hoz) győz.

(Az meg egy másik szál, hogy most én, mint felhasználó mit tegyek? Nincs fent kedvelt számom emiatt, menjek másikhoz? melyikhez? hol nincs ilyen probléma? Vagy mi a biztosíték, hogy ott nem fogok ugyanígy járni? Úgy érzem, hogy mint zenekedvelő, én járok rosszul...)

[ Szerkesztve ]

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#34) fatpingvin válasza shiftac (#31) üzenetére


fatpingvin
őstag

na látod ezt én sem. ugyanezért nem töltök fel semmit YT-ra sem.

viszont vedd már észre hogy ez két külön téma.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#35) updog válasza dolon75 (#33) üzenetére


updog
senior tag

"Úgy érzem, hogy mint zenekedvelő, én járok rosszul..."

Ha valódi zenekedvelő vagy, akkor ne streamingen hallgass zenét, vagy akkor fogadd el a feltételeket.

Pont ezen gondolkozok már jó ideje, hogy sok-sok éve (mióta spoti előfizető vagyok) nyomtam egy shiftdel-t az mp3 folderemen (nyilván a saját vásárolt cd-imet grabbeltem fel ide) anno ez majdnem 100 giga volt. Azóta nincs ott a fájllista hogy "ezeket az előadókat hallgatom rendszeresen", így abszolút az algoritmusoknak vagyok kiszolgáltatva ha "csak úgy" hallgatnék zenét. Mondjuk az is igaz hogy sokkal nagyobb élmény amikor rátalálok egy régi kedvencre, de sokkal ritkábban is van ilyen. Cserébe sokkal nagyobb választékból találhatok egyszerűen új kedvenceket, ami viszont nagyon bejön.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#36) dolon75 válasza updog (#35) üzenetére


dolon75
aktív tag

igen, én is így vagyok az MP3akkal, mint te.

Elfogadom a feltételeket. Elolvasás nélkül, mert semmi értelme elolvasni. Biztos benne van, hogy a kínált tartalom bármikor változhat.

Nem ez a kérdés számomra, hanem az, hogy hogyan tudják definiálni, mi az a "káros" tartalom, és kinek a szempontjai fognak erősebben érvényesülni. Az enyémek, mint zenehallgato, vagy a spotify mint cég és bevétel szempontjai?

úgy érzem, ez az egész feloldhatatlan. Mindig lehet valaki, aki teljesen szubjektív dolgok miatt kapja fel a vizet, és lép le.

(az megint mas téma, hogy konkrétan Young miért nem lép le a YouTuberol, hiszen azon még több a szenny)

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#37) nozs23 válasza dolon75 (#36) üzenetére


nozs23
addikt

Nem ez a kérdés számomra, hanem az, hogy hogyan tudják definiálni, mi az a "káros" tartalom, és kinek a szempontjai fognak erősebben érvényesülni. Az enyémek, mint zenehallgato, vagy a spotify mint cég és bevétel szempontjai?

Már jópár hónapja teljesen nyilvános információ, a cég oldalán el tudod olvasni. Ha ennyire zavar, miért nem nézed meg miről van szó? :F Tessék: [link]

Amúgy a felhozott példád azért is volt kiemelt esett, mert ott nem egy random podcastelőről volt szó, hanem Joe Roganről, aki nem csak platformként használja a Spotifyt, hanem kvázi "alkalmazott" egy 200 millió dolláros exkluzív deallel a háta mögött. Amúgy -szerződéstől függően- bármelyik előadó leléphet a platformokról, senki nem láncolja oda őket. Te, mint felhasználó is akkor mondod le, amikor akarod, vagy egy csomó másik streaming szolgálgató.

[ Szerkesztve ]

(#38) dolon75 válasza nozs23 (#37) üzenetére


dolon75
aktív tag

Köszönöm a linket!
(szerk: kerestem egyébként, de nem találtam. Most ismét megnéztem, hol lehet, és valószínűleg azért nem találtam meg, mert nincs kint fő linkként, hanem csak a felhasználói irányelvek oldalon, belső linkként találtam meg.)

Ne vedd, kérlek, kötözködésnek, vagy ilyesmi...
De ezek közül melyik lesz "káros"-nak minősítve, mind?
Akkor kizárják pl. a death-doom-dark metal zenék jó részét szövegük miatt?
Vagy bent maradhat valami miatt?

Biztos találunk sok olyan mainstream számot is, amelyek beleesnének a linken található valamelyik kategóriába.

Vagy csak a podcast-ok azok, amelyeknél az MI-t bevetik?

Amit írtál Rogan-nel kapcsolatban, az is (számomra) azt erősíti meg, hogy mennyire bonyolult ez az egész helyzet, és hogy a spoti saját érdeke (az a 200 milliós exkluzív szerződés) milyen nagy befolyással bír a "káros" tartalom megítélésében.

[ Szerkesztve ]

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#39) dabadab válasza dolon75 (#38) üzenetére


dabadab
titán

Vagy csak a podcast-ok azok, amelyeknél az MI-t bevetik?

Nagyon úgy néz ki.

DRM is theft

(#40) dolon75 válasza dabadab (#39) üzenetére


dolon75
aktív tag

Ohh...
Akkor elnézést kérek mindenkitől...

[ Szerkesztve ]

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#41) Corleone33 válasza Rhino666 (#1) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Az ugye megvan hogy MAGÁNPLATFORMON neked nincs szólássszabadságod?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#42) Rhino666 válasza FattyDove (#11) üzenetére


Rhino666
őstag

Az, hogy innentől kezdve mindenki idióta konteós baromnak minősül, aki nem az agymosó propagandát szajkózza bólogatós kutyaként.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#43) dabadab válasza Rhino666 (#42) üzenetére


dabadab
titán

Várjál, kitalálom: te is szabadonébredő vagy, aki simán leleplezi a háttérhatalmat :)

DRM is theft

(#44) Rhino666 válasza dabadab (#43) üzenetére


Rhino666
őstag

Nem vagyok idióta konteós barom, egyszerűen csak látom a tömeges médiamanipuláció veszélyét.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#45) Mr X válasza Rhino666 (#44) üzenetére


Mr X
veterán

Azt a veszélyt is látod, amit ezek a humbug-összehordó (lásd laposföld) kamubarmok idéznek elő a sok ostoba megvezetésével?

(#46) FattyDove válasza Rhino666 (#42) üzenetére


FattyDove
őstag

Milyen agymoso propagandara gondolsz, amit mindenki bologatos kutyakent szajkoz, de te tudod, hogy agymoso propaganda? Konkret peldat, peldakat kerek.

[ Szerkesztve ]

(#47) fatpingvin válasza Rhino666 (#42) üzenetére


fatpingvin
őstag

bár ott tartanánk már hogy ez okozza a legnagyobb problémát ezeken a platformokon... már persze ott ahol ez a kettő különbözik (az idióta konteós baromság és az agymosó propaganda)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.