Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

A szakemberek már Angliában mosogatnak...

¯\_(ツ)_/¯

(#2) #45185024 válasza Zsoleszhun (#1) üzenetére


#45185024
törölt tag

:))))
Ez egy csillagos ötös hozzászólás volt !

(#3) Stauffenberg válasza Zsoleszhun (#1) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem szakembert keresnek, már amennyiben valamilyen IT képesítéssel rendelkező munkavállalóra gondolsz.

(#4) Shing


Shing
őstag

Sajnálom, hogy ehhez is Pesten kell lakni. Ha máshol élsz, hatványozottan lejjebb kerülnek a lehetőségek minden téren.
Sok szerencsét a jelentkezőknek.

(#5) Boss81


Boss81
senior tag

Ezzel azt kell mondjam, hogy sajnos egyet értek :(

(#6) Egon


Egon
nagyúr

Csak nem lecserélitek Abut?!? ;] :))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Nekem meg az forog a fejemben, hogy mennyivel jobb egy Pest közelében élő újságíró, mint akár vidéki akár a világ túlfelén lévő ember. Simán van rá esély, hogy ugyan olyan vagy akár színvonalasabb, precízebb esetleg az átlag ember számára érthetőbben fogalmazva / fordítva írna cikkeket valahol a világban az ágyában fekve éjjel 3-kor egy olyan ember aki mondjuk nem pesti. Én mondjuk pont vidéki vagyok, és ezt sose tudtam megérteni, pláne ilyen jellegű munka esetén, hogy ahol kb. elég lenne virtuálisan ott lenni, ott miért nem mindegy hol laksz. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) Vikthor


Vikthor
nagyúr

LOL

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9) Graphics válasza Mr.Skynet (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Termektesztet elég nehéz néhány esetben vidéken vegezni.

És a személyes kapcsolattartás a kollégákkal ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Parci válasza Mr.Skynet (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

semmivel, de messziről hogyan jár be a szerkesztőségbe és a pesti cégekhez napi szinten? :U

a témát amúgy lezárom, véletlenül maradt nyitva. aki szeretne, jelentkezik, aki nem, az viszont úgy sem tud nekünk egy topikból "segíteni" :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.