Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garada


Garada
őstag

Panasonic számomra egy nagypn jó márka amióta a fejemet tudom ilyen TV készülékeim vannak, nagyon megbízom bennük :)

(#2) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Erre kíváncsi leszek bővíti-e ezt a bérgyártást az Intel, lehet megérjük, hogy az AMD gyártat valamit itt is.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Érdekes lenne az amd procik esetében a szokásos reklámszöveg: Intel inside...:)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) TOM-202


TOM-202
senior tag

Vajon miért nem mondjuk a GF, miért éppen az Intelt választották? Nem hiszem hogy ők lennének a legolcsóbbak... :F

(#5) MaUser válasza TOM-202 (#4) üzenetére


MaUser
addikt

14nm elég meggyőző lehet sok szempontból (méret, hőterhelés és hőtermelés, stb.) ráadásul, mint első fecske, lehet a Pana elég jó árat kapott. :)

Szerk: Egyébként van kismillió 90 és picit lefelé bárgyártó, szóval valami oka biztos van, hogy a 14nm-t erőlteti a Pana. Lehet, hogy pl. jó pár generációra tervezik a chip-et és nem akarnak új technológiára áttérni közben vagy ki tudja.

[ Szerkesztve ]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#6) TOM-202 válasza MaUser (#5) üzenetére


TOM-202
senior tag

OK, de azért szívből remélem hogy nem lesz Intel Inside logo a Pana TVken... :U

(#7) MaUser válasza TOM-202 (#6) üzenetére


MaUser
addikt

Miért lenne? A többi bérgyártó logója sincs rajta most sem. :)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#8) pakriksz válasza TOM-202 (#4) üzenetére


pakriksz
őstag

hát ha az intel szokásaiból indulok ki, lehet hogy a pana kapott egy jelentős kedvezményt, vagy egy vastag borítékot adott egy döntéshozó zsebébe ;]

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#9) tatararpad


tatararpad
őstag

Miért olyan nehéz elhinni, hogy valakinek az Intelnél a legoptimálisabb gyártani teljesítmény és költség szempontból, pláne ha náluk van a legfeljettebb gyártástechnológia? De persze mindenki egyből bundára gyanakszik, mert nem a "jófiúknál" megy a gyártás...

[ Szerkesztve ]

(#10) pakriksz válasza tatararpad (#9) üzenetére


pakriksz
őstag

azért gyanakszik bundára, mert az intel történelme tele van bundázásokkal ;)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#11) tatararpad válasza pakriksz (#10) üzenetére


tatararpad
őstag

Mint kb. az üzleti élet 99,9%-a. Csak ugye csak azok a bűnözők akik lebuknak. De egy Igazgatótanács sem bólintana rá egy üzletre ha az nem lenne jó a társaságnak, következésképp ez az üzlet is jó nekik.

(#12) tibaimp válasza tatararpad (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy van. Meg amúgy is kipengetett kb 2 milliárd dollárt az amd-nek meg az usa-ban valami kormányzati szarnak. Ha mindenkinek ő fizet, akkor miből lenne a tetemes bevétele, amiből pl ezt a 14nm-es technológiát is kifejlesztette.
Nem azért, de ha az amd megléphette volna, meg is tette volna azt, amit az intel is, egyik kutya másik eb...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) pakriksz válasza tibaimp (#12) üzenetére


pakriksz
őstag

há persze... a magyar politika és a választói gondolkodás is erre épül, azért tartunk ott ahol...

Az amit kifizetett, semmi az okozott kárhoz képest, mellesleg nem csak az az eset volt, sőt azóta is ezt csinálják.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#14) ƬΛЯΛ válasza Garada (#1) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Nekem első kazettás videókamerám volt panasonic és a mai napig teszi a dolgát :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.