Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

Mótván :DDD [link]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) sohajda90


sohajda90
tag

Inkább voltmán :DDD link

De egyébként hasonló concept design már volt a Motorola RAZR 2-höz is: link

[ Szerkesztve ]

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Mint anno a Nokia N90-em :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Én már 2 éve vártam, hogy legyen valami ilyesmi... Ha már hátulra bepakolnak egy rakat normális kamerát, fura volt, hogy eddig nem próbálták meg azt előre csalni. De valószínűleg azért, mert az előlapi kamera ára sokkal olcsóbb, mint a többi megoldásé.

[ Szerkesztve ]

(#5) Graphics válasza Victoryus94 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Asus Zenfone 6 [link]

Erre nem kellett 2 évet várni pedig :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) sohajda90 válasza Victoryus94 (#4) üzenetére


sohajda90
tag

Évek óta vannak ilyen megoldások (mármint olyanok ahol a hátlapi kamera set-up valahogy előrefordul), tavaly pl. Samsung Galaxy A80, Asus Zenfone 6, korábbról meg ott van az Oppo N3 (2015-ös modell)... mind a három modell relatív bukta volt, leginkább azért mert bár fő feature volt, hogy a hátlapi "erősebb" kamerákkal szelfizhetsz, egyik készülék fő kamerája sem ugrotta meg minőségben a saját korabeli flagshipek selfie minőségét :DD

De ennek kapcsán meg az örök vita, hogy megér-e az érintetlen széltől-szélig display plusz 1 komponenst ami elromolhat (főleg ha motorikus), plusz általában ezekkel a megoldásokkal párhuzamosan an ip ratingek ugranak is...mondjuk Foldable készülékek esetén egyelőre nem kell attól félni, hogy vármelyik is megugorja a ip ratingek kritériumait :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) Postas99


Postas99
senior tag

ebből sem lesz semmi :C

(#8) csorbajeno válasza Victoryus94 (#4) üzenetére


csorbajeno
veterán

Így hirtelen a Samsung A80 jut eszembe, mint ellenpélda :)

(#9) rigoberto


rigoberto
őstag

Rubik kockázni jó lesz ha épp lemerül.

(#10) bbattila92


bbattila92
csendes tag

Tizenéves koromban erős izgalmakat produkáltam a Nokia n93i irányultságába.
Ez a hír segített felismerni, hogy ez már elmúlt. :D

(#11) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

ELsőre nekem a Nokia N93i jutott az eszembe erről. [N93i] Érdekes elképzelés a Xiaomitól. Én várom.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#12) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Kevésbé ismert, de az LG is tudott hasonlót:

[ Szerkesztve ]

(#13) moleculez válasza Mr.Grincs (#11) üzenetére


moleculez
veterán

Régi szép idők, mikor a régi jó nokedli mindenféle nyakatekert designokkal jött, és tele volt fantáziával a mobil piac, sok egyéniség :O , erre ma, egy kijelző, azt kész.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) SL-27


SL-27
tag

Nekem ez minden szempontból az első, új kialakítású Motorola RAZR-ök formavilágát idézi, egy kis innovációval - kagylósítva, stb.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#15) Schuler888


Schuler888
senior tag

Samsungnak mar masfel evtizede is tucatnyi ilyen megoldasa volt a clamshell idoszakban :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#16) Graphics válasza Schuler888 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Melyek voltak azok?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Schuler888 válasza Graphics (#16) üzenetére


Schuler888
senior tag

Google a baratod, ez pedig a hasznalt varazsszo: "samsung clamshell rotating camera" :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) Graphics válasza Schuler888 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja jó, csak mert tucatnyi megoldást írtál, én meg max pár darabot ha találtam :)

Köszi a hasznos segítséget. 12 egy tucat.

Nem, amúgy nem ilyen megoldása volt a Samsung-nak. Szerintem nem úgy forog. De mindegy is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) forgonati


forgonati
őstag

Fidget spinner.

Keelah Se'lai!

(#20) Mr.Grincs válasza moleculez (#13) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ne is mond. Én is visszasírom azokat az időket. Akkor minden más volt. :B

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.