Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rii


rii
nagyúr

nem akarom bántani sem az apple-t sem isteníteni ... de nem ők találták ki ezt "a minék vékonyabb notebook"-ot az apple air-book-kal?

nekem személy szerint marhára nem szempont a dekázgatás, sem a centizgetés

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2) Black Dragon válasza rii (#1) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ők kezdtél el ezt a hiper vékony formatervet meglovagolni, de más gyártó is látott benne potenciált, amíg meg nem hasonlít rá, mit pl ez, meg a gigabyte ultrabook, addig nincs miért perelnie. De mondjuk egy Asus Zenbook-ot már lenne miért...

(#3) rii válasza Black Dragon (#2) üzenetére


rii
nagyúr

jaaa ... nem a per miatt ... csak a szellemi termék, az ötlet.
hybrid vagyok, egyik oldalon se állok, nálam PC-n fut az OSX

csak az elmúlt idők nagy apple-fikázásai után ötlött fel bennem, mintha ezt is ők kezdték volna ... csak az objetivitás miatt

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4) mghltm


mghltm
addikt

"A vékony kávájú kijelző szerencsére a szokásos 1366x768 pixeles felbontás helyett 1600x900-zal rendelkezik." - 13-as kijelzotol nem rossz

"Intel Core i7-3517U processzor és 256 GB-os SSD, vagy Core i5-3317U központi egység és 128 GB kapacitású SSD lapulhat a vékony házban" - eleg komoly a hardver is

(#1) rii elobb-utobb minden gyartonak lesz ultrabook-ja es akkor eljon "az enyem 3 mm-rel vekonyabb 8 grammal konnyebb mint a tied" dolog :(((

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#5) MongolZ válasza rii (#1) üzenetére


MongolZ
addikt

Ezeket a (bocsánat, de) p*ncitopokat valóban Almáék kezdték teríteni, bár addig is voltak könnyű laptopok, de ők csináltak belőle üzletet. Az Alma nevű cég meg mindent és mindenkit perel, a gáz az az, hogy sokszor nyernek is...

(#6) #56573440


#56573440
törölt tag

azért kíváncsi lennék arra a 8 órára. persze nem kérdőjelezném meg a marketingesek meg a mérnökök munkáját, de nekem kicsit soknak tűnik ilyen súlyhoz. :(

(#7) kromatika


kromatika
veterán

975 gramm :Y megdöbbentő

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ebben a kategóriában inkább a méret és a használhatóság a fontos (mármint, hogy a méret és anyaghasználat nem menjen a funkcionalitás rovására) Ha 1 kg körül marad egy 11-12 inches gép az már jó. Inkább legyen nehezebb és vastagabb, csak legyen jó.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) MongolZ válasza kromatika (#7) üzenetére


MongolZ
addikt

Mármint 875 ;)

(#10) .mf válasza kromatika (#7) üzenetére


.mf
veterán

S erre mit mondasz, hisz ez csak 875 gramm :))

Már megint ez a vékonyság- és könnyűség-hajszolás. Olyan vékony, hogy normális csatlakozó-kínálata sincs, s könnyűségéhez pedig vagy speciális anyagok kellenek, amitől drága lesz, vagy pedig marad gagyi, horpadozós, nem-tartós.

Várjunk csak, ha úgy nézzük NEC alkalmazott vagyok....

Ezzaz, még több ilyet! :DDD

Komolyra véve a szót, végre egy jó kijelző: nagyobb felbontás és keskeny káva, s a kép alapján még mattnak is tűnik. A RAM remélem csak a kínált konfigurációkban fix, s nem pedig oda van forrasztva, mert azért viszont kár lenne.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) Krix


Krix
őstag

Végre normális felbontás. A csatlakozók is rendesnek tűnnek első ránézésre. Üzemidő és a hardver is jónak néz ki. Alakul ez az ultrabook téma. :C Nekem tetszik.

If it is not broken then don't fix it!

(#12) TESCO-Zsömle válasza #56573440 (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

LiFePo akksi?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) lujó55


lujó55
őstag

13", 1600x900 :C :C

(#14) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Szép meg jó is, de ez már olyan könnyű, hogy folyton a hátitatyómhoz kapnék, hogy nem-e hagytam ott valahol... ;]

(#6) blackrulz A 8 óra üzemidő, valószínű alapjáraton van számolva, rendes használatnál az inkább "csak" 5-6 óra lehet.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#15) raper


raper
senior tag

Bejövős. ( S végre emeltek a kijelző felbontásán. )

(#16) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Ami a telefonoknál a mm, a notebookoknál a gramm....

YNWA

(#17) micimacko válasza .mf (#10) üzenetére


micimacko
aktív tag

Egy a baj ezzel a notival...ha NEC "alkalmazott" vagy, akkor tudhatod, hogy a NEC brutálisan drága...mondhatnám azt is, hogy eléggé túlárazott. Évekig NEC monitorokat vásároltunk, mivel a korábbi (már elég régen volt) egyetlen (most már van 4) Mo-i disztributorral kifejezetten jó viszonyban voltunk, ennek köszönhetően rendkívül jó árakat kaptunk, de az utóbbi 1 évben kénytelenek voltunk más márkát választani, mert ugyanazt a "tudást" jóval kedvezőbb áron kínálta..ez pedig a Dell.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#18) TESCO-Zsömle válasza micimacko (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

EIZO-val kellett volna összemelegedni... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) #56573440 válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


#56573440
törölt tag

nah azok se alkudozzák túl magukat ;] legalábbis orvosi monitorok terén :DDD

(#20) TESCO-Zsömle válasza #56573440 (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még mindig jobb, mint a kövekkel körberakott TN-paneles luxusmoncsi ugyanannyiért...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) #56573440 válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


#56573440
törölt tag

jó.. annál egy aranyozott palatábla is jobb megoldás ;]

(#22) micimacko válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


micimacko
aktív tag

Az, hogy most már ők is árulnak TN paneles monitorokat nem jelenti azt, hogy kövekkel körberakott luxuscucc...Kb. 2 évvel ezelőtt kezdtek el árulni TN paneles monitorokat...előtte ők is csak jó minőségű IPS panelekkel szerelték a monitorjaikat.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#23) .mf válasza micimacko (#17) üzenetére


.mf
veterán

Teljesen más részlegen dolgozok, szoftverfejlesztésnél, csak vicceltem evvel a hsz-szel :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#24) TESCO-Zsömle válasza micimacko (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Őőőő... Ezt most nem igazán értem...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) micimacko válasza TESCO-Zsömle (#24) üzenetére


micimacko
aktív tag

Úgy tűnt, mintha a NEC-re értetted volna a kövekkel körberakott luxusmoncsit. Mert egyébként a NEC nagyon jó monitorokat gyárt, csak az utóbbi időben ők is nyitottak a kisebb pénztárcájú vevők felé, ami TN paneles monitorokat jelent.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#26) TESCO-Zsömle válasza micimacko (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

EIZO-ról volt szó, meg hogy a 2-3 millás orvosi monitoraik mennyivel többet érnek, mint egy drágakövekkel körberakott TN-paneles luxustrágya.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27) micimacko válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


micimacko
aktív tag

Sry...a 19-es hozzászólás kimaradt :D Csak azt láttam, amikor az én NEC-es hozzászólásomra reagáltál, meg a 20-as drágaköves hozzászólásod.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#28) TESCO-Zsömle válasza micimacko (#27) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A mákos bab egy étel, ami úgy készül, hogy kettőt lapozunk a szakácskönyvben.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29) #56573440 válasza TESCO-Zsömle (#28) üzenetére


#56573440
törölt tag

na kiderült már hogy az én anyámat vagy sem? kezdek már izgulni, nem bírja a vesém ezt a feszültséget.

(#30) Orton96


Orton96
aktív tag

Fontos volt :Y :C

(#31) micimacko válasza TESCO-Zsömle (#28) üzenetére


micimacko
aktív tag

És milyen finom :D

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.