Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Ezek a címek miért kellenek? olyan nem is tudom hogy mondjam, furcsa, nem illik az oldalhoz.

Számomra erről szól a hír:
"Az AMD friss driverében új profil jön a Wolfenstein: Youngblood játékhoz"
szerintem ezt is ugyanannyian megnyitnák.

Ha az volt a cél, hogy a cikk címekről kommenteljünk az pipa ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) Segal válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


Segal
veterán

Örülj neki hogy ennyivel megúsztuk.
Simán lehetett volna Abu-tól egy "Náci irtó csoda driver érkezett az AMD-tól" is. Természetesen pirossal kiemelve ;] :P
Viccet félretéve én sem értem mi szükség erre a bulvárosodásra de a célt elérték vele. Rákattintottál és még írtál is rá ami kattintás, az meg reklámbevétel...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Ł-IceRocK-Ł válasza Segal (#2) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szerintem láttunk már ettől rosszabbat is, ez még abszolút nem vészes :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#4) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Német nyelvi beállítások mellett instabil a rendszer? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5) Atocha


Atocha
senior tag

Annyi hirben olvasom most, annyira tudjatok szidni, szivni abu veret, hogy az hihetetlen.

Mivel o nem irhat ilyet hivatalosan az oldalon es a forumba igy en helyette irom: Minden fanyalgonak uzenem, hogy bekaphatja a retkes kis *a*z*m*t.
Es elmehettek a busba is akar...

Abu az egyik legregebbi prohardveres es oke, kedveli az amd-t, de szerintem ez mar inkabb sztereotipia, kifigurazas meg a magyar amugy is szereti valakin koszorulni a nyelvet.

Elnezest, de engem mar ez Abu helyett is idegesit. Igenyes cikkeket ir, nem ket szoban, osszecsapva.

Na mindegy...

Iszom egy kv-t es elszivok egy kepzeletbeli cigit... Mert amugy nem mergezem magam vele.

Mellesleg a cim meg poen. :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#6) Pötyi


Pötyi
őstag

Úgy látszik, ez kattintásvadász szó.

Tök mindegy, hogy dzsíforsz, vagy Ati/AMD, bele kell írni a hírbe...

QNX is cool!

(#7) andy19770128 válasza Pötyi (#6) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Te abu ... volna egy kérdésem: és most idézek: "Te vöröstengerész gyalogos vagy"?

(#8) keembo válasza Pötyi (#6) üzenetére


keembo
tag

Hogy kell ezt elképzelni? Felrakom a drivert és olyan propagandamédiát tol az arcomba popup formájában, hogy megutálom a nemzetemet?

Amúgy a rákért kell a Blikk/Bors színvonal(talanság)át követni, nem is értem.

#5: sokszor kiálltam Abu mellett (nem is néztem most, hogy ki írta a cikket), de ezt tényleg túltolja...

[ Szerkesztve ]

(#9) keembo


keembo
tag

Elképzeltem most Abut, ahogy olvassa a kommenteket és ez ugrott be:

(#10) Envo_ válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


Envo_
aktív tag

Miért, sérti a nemi identitásod? ;] ;]

(#11) Aethel


Aethel
aktív tag

Bocs, de ez a második cím amin fennakad a szemem. :U
-Szerintem- nem ide való az ilyesmi. Nem vicces, nem szellemes. Pláne nem #5 "poen".
Aztán hogy ez érdekel-e valakit, a ti dolgotok, de ilyen gagyizással csak a bulvár él. SZERINTEM.

[ Szerkesztve ]

(#12) dagonya


dagonya
aktív tag

az "online pc magazin" reklámoldal lett, most lassan cliickbait bulvár lesz

(#13) NomadND1 válasza Aethel (#11) üzenetére


NomadND1
senior tag

Tiéd is csak egy vélemény, ahogyan ez is:
A cím poénos, követi a trendeket.
Ha nem tetszik, ne olvasd.

(#14) dagonya válasza NomadND1 (#13) üzenetére


dagonya
aktív tag

meglehetősen releváns dolog a prohardver fórumán indítványozni a prohardver nemolvasást

(#15) Carlos Padre válasza NomadND1 (#13) üzenetére


Carlos Padre
veterán

(#16) Lord Myn válasza andy19770128 (#7) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ebből előbb-utóbb ban lesz... Én szóltam már az nV driver-nél is. :(

Abu, szerintem maradni kellene a sótlan, száraz, tényszerű címeknél. :U

"War does not determine who is right - only who is left."

(#17) zgospel válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


zgospel
őstag

Egyszerű ember vagyok. Erre én is rákattintottam, mert nem tudtam elképzelni hogy miről lehet szó. Ha friss driver javítás lett volna a cím akkor magasról lef.som, mert egy szoftver update ritkán hoz lázba :D
Egyszer egyszer szerintem belefér bőven az ilyen.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#18) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem hiszem, hogy nekem rémálmom lenne tőle, majd meglátjuk.....

(#19) --ka válasza Atocha (#5) üzenetére


--ka
senior tag

"Mellesleg a cim meg poen."

Nem, nem az.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#20) hajbel válasza zgospel (#17) üzenetére


hajbel
addikt

Én is rákattintottam, rögtön jöttem is komment szekcióba. Várom már, hogy mikor kezdődik a pride parádé.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#21) BiP válasza NomadND1 (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem meg nem vicces, hiába akart poén lenni.
És ha ezek a trendek, akkor sajnos én túl öreg vagyok hozzá.

Hiába tudtam, miről fog szólni, miért adták ezt a címet, (már elég jól dekódolom a clickbait bulvárszar címadást), és bár nem tetszik, amerre a ph tart, könnyen túlteszem a dolgokon magam, nem emeltem szót a fos címek ellen, de most ez nálam is kiakasztotta a bulvár'o'metert, amire csak annyit tudok, hogy :W

(#16) Lord Myn: Nem kell sótlannak se lenni. (miért kell mindig a ló túloldalára esni???) De ha vicces akar lenni, akkor legyen vicces, ne gagyi.

[ Szerkesztve ]

(#22) hajbel


hajbel
addikt

Jelentem, felraktam. Azóta valamiért csak az indexet és a 444-et engedi megnyitni a chrome. Segítsetek!

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#23) #10949376


#10949376
törölt tag

Aki ilyen címeken fennakad az egy maradi,kötekedő,rosszindulatú,savanyú ember ,egyszerűen szánalmas sztem:K

[ Szerkesztve ]

(#24) .mf válasza Atocha (#5) üzenetére


.mf
veterán

Nekem semmi bajom Abuval, nagyon nagy szakmai tudással rendelkezik, az AMD-szimpátiáját meg tudomásul kell venni és ilyen fényben olvasni a cikkeket; de az előző után megint egy ilyen, miért kell ez? ITcafén is eléggé zavartak DajkóPali bulváros, semmitmondó/félrevezető, kattintásvadász, Blikk/Bors-szintű címei. Értem, hogy száraz hír, hogy kijött egy n+1. driver, de azért egy szint alá ne menjünk már...

Polo493: elromlott a magyar szótárad, a szó, amit keresel: igényes. Menj csak nyugodtan vissza Borsot olvasni.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25) dagonya válasza Lord Myn (#16) üzenetére


dagonya
aktív tag

nem kell sótlanul írni. jól kell írni. objektíven, elfogulatlanul. a szakmaiságot tekinteni prioritásnak a bulvártrágyával szemben, még ha az állítólag trendi is ... vagy pont annak ellenére.

(#26) keembo válasza #10949376 (#23) üzenetére


keembo
tag

Kattintásvadász cikk alatt válaszvadász troll komment. Miért nem lepődök meg?

(#27) #10949376 válasza keembo (#26) üzenetére


#10949376
törölt tag

Ez az én véleményem ennyi,remélem érted ;)

(#28) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

És a drivert használtátok-e? Wattman rendben van? Települ rendesen, vagy csoda rózsaszínes halált okoz néha mint az egyik nem régi driver?

(#29) #10949376 válasza .mf (#24) üzenetére


#10949376
törölt tag

Igényes,elit stb...emberek ,mégis az ilyenek is lopnak ,kizsákmányolnak más embereket akkor ez hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#30) lemusz


lemusz
addikt

[ Szerkesztve ]

(#31) dagonya válasza #10949376 (#29) üzenetére


dagonya
aktív tag

az igényes, elit emberek lopnak, kizsákmányolnak? azt hiszem a közelmúltban túl közel mentél egy fluxusgenerátorhoz. igyál sok vizet.

(#32) keembo válasza #10949376 (#27) üzenetére


keembo
tag

maradi,kötekedő,rosszindulatú,savanyú ember ,egyszerűen szánalmas sztem

Értem én, hogy van véleményed, csak gusztustalanul tálalod. A rendszeres olvasók 90+%-ának nem tetszik ez a fajta címadás és ez egy szakmai oldal, szóval imho jogosan. Többet ért volna a címben pl. egy verziószám. Személyeskedéssel senki nem támadta most Abut, te viszont ilyen vizekre eveztél azzal a hozzászólással. Ha trollkodsz és flamewar céljából írtad, akkor :popcorn on:, de ha komolyan gondoltad, akkor tekintsd semmisnek a válaszomat, úgy sincs értelme ez esetben.

(#33) #06658560


#06658560
törölt tag

Miért? Tele van Dávid csillaggal a kódja? Vagy Tóra szövegeket ír ki a képernyőre?

(#34) --ka válasza lemusz (#30) üzenetére


--ka
senior tag

Bocsánat, hogy megkérdezem, de mit akartál mondani a kép beillesztésével? :R

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#35) hajbel válasza #06658560 (#33) üzenetére


hajbel
addikt

Az is + a media player elkezdi lejátszani a Heti Hetest és nem lehet kikapcsolni :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#36) zgospel válasza hajbel (#22) üzenetére


zgospel
őstag

ezen felröhögtem :DDD

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#37) AlexiStukov


AlexiStukov
csendes tag

Erdekes mostansag ez a ph...barmilyen cikjet olvasok es utanna megnezem a kommenteket mindeni csak nyavjog meg fikazodik mindenre amit itt lat...akkor minek jarkaltok meg ide ha nem tetszik? Xd de kajak mar mindenbe belekottok. Ki a f*szt erdekel hogy milyen koritest ad a cikk cimenek? Igy legalabb van benne egy kis extra. Ja ha meg nincs mokas/jopofa cime akkor meg az a baj. Komolyan ti nagyon unatkozhattok sose jo semmi mar csak nevetni tudok az egeszen xd

(#38) Astroboy válasza AlexiStukov (#37) üzenetére


Astroboy
őstag

"akkor minek jarkaltok meg ide ha nem tetszik? Xd"

Helyesírástól mentes, gyerekes mondatszerkezetű ikszdéket olvasni értelmes hozzászólás helyett.

(#39) dagonya válasza AlexiStukov (#37) üzenetére


dagonya
aktív tag

"nyavjogni, meg fikazodni" járunk ide, vagy talán inkább azért hogy a megjelent írásokra reflektáljunk. lehet sokan nem tudják megugrani a "nekem tetszik, nekem nem teszik" minősítési szempontokat, de van élet azon túl is. egy cikknek ilyen címet adni önmagában minősíthetetlen, az meg egy egyszrű ok okozati összefüggés, hogy minél több nívótlan írás születik arra annál több kritikai észrevétel is érkezik az "akinek nem tetszik ne olvassa" böffentésen túl.

(#40) gaborw


gaborw
tag

Komolyan mondom, ez egy vicc már. Folyton mindenbe beleköttök. Nektek semmi nem jó. :W

(#41) lemusz válasza --ka (#34) üzenetére


lemusz
addikt

Hogy Abu helyében nem tolnám túl ezt a címadást, ahogy a nőnek se kellett volna ennyire túltolni a képen. Vagy valami ilyesmi, igazából tökmind1, mostantól minden ilyen cím alá fogok valamit rakni, aztán takarítsanak a modik Abu után, ha ennyire ezt a támakört akarják idevegyíteni...

[ Szerkesztve ]

(#42) Yany


Yany
addikt

Ezt a régóta jelen lévő bugot mikor javítják vajon?
No FPS stats on Radeon Overlay. :U

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#43) --ka válasza lemusz (#41) üzenetére


--ka
senior tag

Köszönöm válaszod!
Így értem és egyetértek. :R

szerk.: ...sőt, így hatalmas metapoén! :D

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#44) Lord Myn válasza BiP (#21) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ezt (#25) dagonyanak is írom:

Természetesen 'objektív'-et értettem a 'sótlan' alatt, csak azt szerettem volna, hogy a plebs is értse... :B

(Ó, hogy visszasírom a régi, szép időket, amikor még csak párezren voltunk a PH!-n, többség igazi kocka, informatikus, nem is voltak ilyen jellegű problémák... De tudom, sajnos, abból nem lehet megélni)

Azért nem kellene ilyen jellegű 'clickbait' címeket adni, mert a plebs beindul és kezdődik a burkolt (vagy nem annyira burkolt) zsidózás, ezért lett takarítva az előző geforce driver alatti topic is, erre most megint... :W

"War does not determine who is right - only who is left."

(#45) Molyzsa


Molyzsa
aktív tag

Aki meg fogja vásárolni a Wolfenstein: Youngblood-ot, annak ez a cím tökéletes .
Vagy most diszkrimináljuk a rajongókat? :)

..o.O..

(#46) dsg012


dsg012
csendes tag

teljesen jó cím

(#47) szmörlock007 válasza dagonya (#39) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

" egy cikknek ilyen címet adni önmagában minősíthetetlen, az meg egy egyszrű ok okozati összefüggés, hogy minél több nívótlan írás születik arra annál több kritikai észrevétel is érkezik az "akinek nem tetszik ne olvassa" böffentésen túl."

Nívótlan írások? Mutass kérlek egy magyar IT oldalt ahol ilyen témákról minőségibb írások születnek.
De arra is kíváncsi lennék, miért is ilyen "szar" ez a cikk például.

(#48) andy19770128 válasza Lord Myn (#16) üzenetére


andy19770128
aktív tag

Ban?? miért is? Én csak idéztem egy filmből..... Brian élete. Ha idézetekért banolni lehet akkor az már a vég. de nem csak nekem

[ Szerkesztve ]

(#49) NandoXXL válasza dsg012 (#46) üzenetére


NandoXXL
senior tag

[link]

Na felraktam, a ctrl+shift+o nem működik, Vega 56, Windows 10 1903.

(#42) Yany

Soha, nézd meg a fórumban a felhasználókat, ők a cél csoport :(

[ Szerkesztve ]

(#50) dagonya válasza szmörlock007 (#47) üzenetére


dagonya
aktív tag

ennek a cikknek eddig a címadásáról beszéltünk. azért szar, mert gagyi bulvár clickbait. ha annak szánták, akkor annak jó, csak akkor ez a blikk, vagy a bors.

egyébként a cikkekben az elfogultság a bajom, a fizetett hirdetések "teszt"-ként tálalása és az ennek megfelelő ismételt részrehajlás, továbba az infantilis hangvételű írások, amik a szakmaisággal köszönőviszonyban sincsenek.

ezek önmagukban álló észrevételeim, szerintem ezek megítélésében teljesen irreleváns, hogy máshol jobb, vagy rosszabb írások jelennek-e meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.