Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

De hogy tud a Nokia tudta nélkül prototípust szerezni?

Asszem mindenféleképpen!

(#2) AS


AS
félisten

Nem szeretem Eldart... mert alfa készülékeket tesztel és sok ember azt hiszi videókból ilyen lesz végleges is , pedig ezek a készülékek nagyon lassúak és szaggat a menüjük is....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Zolesz007 válasza EczkE (#1) üzenetére


Zolesz007
őstag

Vannak olyan emberek, akik keveslik a fizetésüket, ugyanakkor munkájuk során találkoznak prototípusokkal...

Innen már lehet következtetni...

Fold 5

(#4) Alexios


Alexios
veterán

Szerintem itt érthető a nokia álláspontja, nem ugyanaz mint amit az apple csinált. Megkérték, hogy adja vissza a telefont, majd 2 hónap múlva tettek csak feljelentést, volt ideje bőven..

(#5) Karma válasza Alexios (#4) üzenetére


Karma
félisten

Eldar meg azt mondja, hogy a Nokiától semmit nem kapott, csak uszították a rendőrséget és most csinálják neki a lejárató hadjáratot. Én a kettőből az ő verzióját hamarabb elhiszem.

“All nothings are not equal.”

(#6) plus44


plus44
veterán

Sokszor tényleg jobb lenne már előbb olvasni tesztet, mint ahogy az lehetséges/értelmes lenne, de ha jobban belegondolunk, pont így nincs semmi értelme, hogy egy olyan képet kapunk a telefonról, amilyen nem is valójában. (néha pont ez alól kivétel a Nokia)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) k.


k.
őstag

Emlékszem még amikor a mobilaréna is ilyeneket tesztelt.Az egyik ami megmaradt, a Samsung d900 amit ti olyan színben tetszteltetek, amiben a végén meg sem jelent. Jó dolog volt, hogy volt itt egy teszt, de aztán amikor a mobilporton szereplő tesztben meg odairták, hogy x dolog ami nektek nem volt jó az ott hibátlan, akkor az ember elgondolkodott, hogy jó-e ez így. Dehát mostmár máshogy van:)

(#8) (An)Dante válasza Karma (#5) üzenetére


(An)Dante
őstag

A lejárató hadjáratot egyelőre Eldar saját magának csinálja. Nemrég egy videóinterjú során azt mondta, hogy nincs és nem volt nála Nokia prototípus, pedig korábban épp ennek ellenkezőjét állította. Ha valóban csak bentről kiszivárogtatott képek alapján készültek a tesztjei az azért eléggé gáz. Mondjuk ez alapján érthető lenne, hogy miért írta azt eredetileg, hogy a telefon kamerája olyan mint a Vivazé. Egy telefonokkal foglalkozó ember csak felismer egy négyszeres felületű szenzort és az előtte lévő optikát..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#9) bullseye


bullseye
addikt

utolsó mondatnál kezdett érdekes lenni a cikk... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10) amanoba válasza bullseye (#9) üzenetére


amanoba
őstag

igen!

valahol magyarázza a nokia szenvedését is, ill. a samu és lg térnyerését is, ez a fajta hozzáállás.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) pető bá'


pető bá'
őstag

szerintem a Nokia egyszerűen kicsit fenn hordja az orrát, néz a magas lóról is, de csak felfelé! azt hiszik hogy az ő márkájuk mindenképpen fogy, nem kell ahhoz a sajtó, meg média. (hirdetések) egyszer majd koppanak...

"... and I hope you have a great day!"

(#12) madstunt válasza EczkE (#1) üzenetére


madstunt
addikt

én úgy tudom hogy az egyik szituáció az mikor már a prototípusokat nem kézzel szerelik és gyártósoron,nade az nem képes 50 darabot letolni amennyi kell ha már beállítják töbszörösét a kellőnek legyártják és a felesleg szivárog el a kapcsolatokon keresztül. meg a bétatesztelés időszakábvan szivárognak még elfele...

(An)Dante nekem az volt a fura mikor a vivaz előzetesben magát a kamera részt elég középszernek és szokványosnak nevezte,ami abban az esetben hááááát az még hagyján hogy középszer de szokványosnak nem a legszokványosabb azért a folyamatos autofókusz miatt ami kompaktoknál se a leggyakoribb nem hogy telóknál

[ Szerkesztve ]

(#13) bullseye válasza pető bá' (#11) üzenetére


bullseye
addikt

azért voltak idők, sok-sok éve hogy a Nokia hirdetett nagyon erősen, igaz többnyire külföldön. de asszem az N97-et vagy melyiket pl. támogatták még idehaza is.

meg a gonoszabb énem érdeklődik, hogy minden hazai médiával ilyenek, vagy csak a cikk készítőjével? :) én kérek elnézést.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14) Stunts666 válasza Karma (#5) üzenetére


Stunts666
őstag

Mind a kettőnek nagy reklám. :D

(#15) kutkut


kutkut
addikt

Amúgy ez így van. Én is inkább megvárom az arénás tesztet.
iPhone 4...

Meizu MX3 32GB

(#16) ClioRS válasza (An)Dante (#8) üzenetére


ClioRS
őstag

"Nemrég egy videóinterjú során azt mondta, hogy nincs és nem volt nála Nokia prototípus, pedig korábban épp ennek ellenkezőjét állította"

Én is láttam az interjút, hazudik az ipse rendesen.... Szart csinál a szájából, csak azt nem értem minek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.