Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Kinézetre jók, de például az első kettőhöz, főleg a msáodikhoz nem lehet odaülni (feltéve ha rendelkezel alsó végtagokkal...), és mindegyiken kínszenvedés a billentyűzet használata, mert nem támasztja semmi az alkart...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Killer01 válasza pilóta (#1) üzenetére


Killer01
őstag

Ez a "dizájn legyilkolja a használhatóságot" tipikus esete. Jól néz ki. csak használni ne kelljen...

(#3) prolad


prolad
őstag

27 colos tab :Y
Na az már nekem is nagy.

(#4) Keiichii83


Keiichii83
csendes tag

"Az Input Creative Studio által készítet The Nest (vagyis A fészek) akkor kerül a középpontba, amikor a gyerekek már elmennek aludni, és előkerülhetnek a felnőtt játékok. "

Igen.Csak nem 27" :C

Na offot Félretéve:
Fél milláért olyan HD tv-s szupi gépet lehet összerakni, hogy az asszonyt nemlehet levakrani róla, azt még fotelbő is tolhatja :)

(#5) Ati1979


Ati1979
veterán

Nem rossz. 30"-os ban jobb lenne 4k-s felbontással.
Persze ugyanezért az árért. :)

Mondjuk egy átlagember nem tud egy ilyet kihasználni szvsz.

(#6) ALBY


ALBY
senior tag

Megint betépett egy ráérős designer, jól önmegvalósítótta magát, használható bútort még nem csinált előtte ez a fickó se.
Odaülni tényleg nem lehet, ronda is.
A tuskóasztalos az még lehetne jó, de szerintem biztos nem kényelmes. Valamelyik olcsó óvodába biztos vesznek belőle egy padsorral.
Főleg az a pirosbéléses doboz :) na ahhoz üljél oda, az egérrel meg a combodon vakarózhatsz. :W
A hokedlit is újra feltalálta, kicsit a méreteit elszámolta elrajzolta annak is, és a bio lábai is kitörnek egy hónap után, ha mégsem, az azért lehet mert a gyerek nem bír rajta elég üzemórát megülni. :)

A Lenovo masina amúgy tetszik, csak minek.

A kedvencem az a bemarás az egérnek az asztalfiókban,
jobb és balkezes is ám! :C
De legalább kurv@drága.
Biztos van szülő aki megnyugszik ha ezer dolláros nagyságrendben költött a gyerekre.

Közben feltaláltam a mobil verzióját is!
Fogsz egy méter deszkát, meg egy tabletet, leukoplaszttal integrálod, aztán fusson vele a gyerkőc.
Keményebbek már kérhetnek az aljára kék ledsort, az gémer verzió, de az már 2000$ ingyen postával, ajándék supermariós tornazsákkal.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#7) siti válasza ALBY (#6) üzenetére


siti
senior tag

a tuskós kivitel gyerekeknek készül, játszani, de nem a wowot tolni napi 12 órában. öltöztetős katona helyett ma már ilyen is van. körbe tudják ülni a pisisek és játszani a, a, izé, nyomkodják a az egyszervolt.hu-t....
amúgy fussatok neki még egyszer a cikknek. ezek dizájner cuccok, hogy ilyet is lehet.

amúgy meg nem drága, csak 1699$. két iphone, amikért sorba álltak a válság kellős közepén. ki kéne mosni a csipát a szemekből, leülni tanulni és nem a minimálbérről sírni. autót tízszer ennyiért kapni, lakást még többért és azok sem elérhetetlen álmok.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#8) gproject


gproject
aktív tag

gondolkozom egy ilyen gepen es erdekelne, hogy amennyiben nem jonne be a dolog szerintetek el lehetne e adni 200k korul? :)
nem akarom, hogy rajtam maradjon ha a csalad nem szeretne esetleg. es nem akarok rajta nagyot bukni sem

ezek kozul akarom az egyiket, meg nem dontottem melyik legyen, a 2 kombinacioja lenne jo, dehat...

Lenovo Horizon 2e

Lenovo Horizon 2s(ebbol az i5-os valtozat)

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#9) batman.


batman.
senior tag

Sziasztok!
A Lenovo IdeaCentre C560 -asban 2,5 vagy 3,5 merevlemez van?
Cserélni szeretném nagyobbra, de nem vagyok ott ahol a gép.
Nincs benne a specifikációban. :(

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#10) Tim82 válasza batman. (#9) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Hardware Maintenance Manual 27-28. oldala alapján 3,5" HDD. (Direktlink a pdf-re, kattintásra letölti, a doksi saját oldalszámozása alapján mondtam az oldalszámot.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11) batman. válasza Tim82 (#10) üzenetére


batman.
senior tag

Igen, jó a kép a méret viszonyításához.
Köszi a segítséget! :R

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.