Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) margithid


margithid
veterán

Reméljük win10-zel ráharap majd több gyártó is a microsoft megoldására.
Én egy asus zenfone-t például el tudnék képzelni win10-zel, 150-200$-os áron. Szerintem sikertermék lenne!

(#2) Döglött Róka válasza margithid (#1) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Miert milyen lesz a win10 mobilon? :U

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) hue2000


hue2000
tag

Nekem azok a kockák nem nagyon tetszenek :(

Az élet mindig drága

(#4) Döglött Róka válasza hue2000 (#3) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Negyzetek maximum.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) Lacus_84 válasza hue2000 (#3) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Milyen kockák? :F

(#6) nicu71 válasza Lacus_84 (#5) üzenetére


nicu71
addikt

ez egy alig leplezett "szaracsempe" volt... :DDD

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#7) hue2000 válasza Döglött Róka (#4) üzenetére


hue2000
tag

bocs négyzet hülye vagyok :DD :DD

Az élet mindig drága

(#8) Lacus_84 válasza nicu71 (#6) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Igen, nekem is ez jutott eszembe. :DDD

(#9) Ronan968


Ronan968
tag

Bele is rokkant a Nokia teljesen! :C

(#10) AS


AS
félisten

Azok nem nokiák.. MS telok Nokia logoval..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Döglött Róka válasza AS (#10) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mivel szemelyzetestul vettek meg a keszulekgyarto reszleget MS-ek, ezert inkabb forditva... de sebaj, talan egyszer felfogjak az emberek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) Glenda


Glenda
addikt

Mégis volt értelme lefelé nyitni. Épp tegnap gondolkodtam, hogy a régi hw specifikáció szerint most csak a 830 és a 930 létezne az új generációból.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#13) laci2392


laci2392
csendes tag

Remélhetőleg nagyobb figyelmet fog kapni a wp. Megkell mondjam alapjáraton egy nagyon jó rendszerről lene szó. Így tovább! :)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) dejaris válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


dejaris
addikt

Mint a winmo korszakban: lesz kis talca meg startmenu, ami kell :o

(#15) Gausz válasza margithid (#1) üzenetére


Gausz
aktív tag

Ugyanezt várom :) Ma tettek Zenfone bejelentést, de csak annyi derült ki, hogy már Japánban is árulják a szériát.
Mobilon nincsenek nagy igényeim: dual Sim, LTE, min 8 Mp kamera, hosszú üzemidő, 5 inch alatti kijelző, ne fagyjon le. Grafika szintén sokadrangú, a mobil nem játékra való, csak az akkut eszi + továbbra is röhej tárgya számomra, hogy mekkora képernyőket próbálnak ráerőszakolni a népre, mondván, hogy ez az igény... na persze.
Sajnos Zenfoneon kívül nem nagyon találtam még ilyet, de ha WP-ben bejelentenék, nem is gondolkoznék többet a vásárláson, most még várok a csodára. Gondolom Lumia 730-735 öszvért nem terveznek.

(#16) margithid válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem jó:)
Olvass utána miket terveznek és rájössz magad is.

(#17) AS válasza Döglött Róka (#11) üzenetére


AS
félisten

Tévedés, már az előtt is volt Ms nokia és az MS műve volt .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) daniel909


daniel909
addikt

jajjj mérhető még a 8S. annál nagyobb ipari hulladék telót még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19) consono válasza daniel909 (#18) üzenetére


consono
nagyúr

Mióta lehet SD-re telepíteni, azóta kicsit talán jobb vele a helyzet :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#20) Polllen válasza Döglött Róka (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mennyi is ment el m$-nél a nokiás dolgozók végkielégítésére?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem meglepo, bar mar mas gyartok is probalkoznak, bar minosegben elmaradnak a Nokiatol a Prestigiok.

(#22) gyurkikrisz válasza Polllen (#20) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Azok gyári munkások voltak. Vagy te megérzed ha nem Kiss Péter hanem Xiao Mi rakja össze a telefonod?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#23) Polllen válasza gyurkikrisz (#22) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az eredeti komment árnyalása gyanánt kérdeztem. És kizárt, hogy csak gyári munkásokat küldtek el.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24) Mister_X válasza Polllen (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jajmár, muszáj arra a szintre lemennünk, hogy dollár jellel írjuk a MS-t?

De akkor a teljesség igénye nélkül:
$AM$UNG
£G
APPL€
$ON¥
A$U$

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) kolosanyi válasza Mister_X (#24) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez k*rva nagy! :DDD

(#26) Polllen válasza Mister_X (#24) üzenetére


Polllen
nagyúr

Borzasztó, h így írom. Ötletes a többi név is, de m$ rég kapta ezt a nevet. Ha nem tetszik, ne nézz oda.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) bostone


bostone
addikt

Fura ezt leírni android júzerként, de szükségét érzem, hogy megerősödjön végre egy újabb alternatíva a guglival szemben.

(#28) Pirosász válasza Mister_X (#24) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Hát igen.Mintha a többi cég jótékonysági intézmény lenne,és nem ugyanolyan profitorientált részvénytársaság.Hülyék az emberek.Csak az MS nyerészkedik.A többi a közösség érdekében dolgozik.:-)

(#29) halkow


halkow
őstag

Így belegondolva 2014-ben egész jó wp mobilok születtek gondoljunk csak a 735re 930-ra csak így tovább 8.1 is egész jó már remélem ezt is fogják majd bővíteni a későbbiekben

Alcatel onetouch idol2s the king

(#30) Giovan! válasza Mister_X (#24) üzenetére


Giovan!
addikt

Nagyon nagy...(nem tudom hogy kell a tapsolós smileyt,szóval vegyétek úgy hogy itt az van)

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#31) =Mentor= válasza Mister_X (#24) üzenetére


=Mentor=
őstag

Az M$-nél már csak a "picipuha" és "májkrémszaft" jelzők a szánalmasabbak :DDD

(#28) Pirosász: Egy kapitalista cégnél elve két lehetőség van, vagy a minél nagyobb profitra törekszik és ezzel biztosítja a hosszú távú működését, vagy kevés nyereséget termel, illetve veszteséges és akkor csak idő kérdése a csőd.

[ Szerkesztve ]

(#32) Polllen válasza =Mentor= (#31) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egy közel több, mint 10-15 éves gúnyneven élcelődtök, mintha személyes sértés lenne... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33) Glenda válasza Polllen (#32) üzenetére


Glenda
addikt

Ha nem tetszik, ne nézz oda.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#34) Polllen válasza Glenda (#33) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így lesz, csak még értetlenkedtem kicsit. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#35) HaZse


HaZse
őstag

Mennyi dedós jár ide. Agyam eldobom. :W

A "szarcsempés" meg egyenesen szánalmas. Nincs egy olyan WP-s topik, ahol egy valaki ne írja ezt be.

De bezzeg ha valaki bemegy egy droidos (lg, csamcsung stb) topikba, akkor ha ott kiejted, hogy robotkuka rendszer, akkor rögtön jön a lehőrdás.

Tényleg tiszta dedó lett ez a fórum a sok pisi miatt, aki nem tudja megemészteni, hogy a droidon kívül is van élet.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36) Воланд


Воланд
titán

akkor itt az ideje, hogy jojjenek azok az app frissitesek, amiket a 8.1 alacsony reszesedese miatt tartanak vissza.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) dozsabalint válasza Polllen (#23) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Naná hogy nem gyári munkásokat. Több ezer mérnököt küldtek el a Microsoft alá tartozó Nokiától 2011 óta. Gyakorlatilag nem maradt náluk fejlesztés.
Mondjuk maga a Microsoft sem különb. Lassan több náluk a jogi osztály, mint a fejlesztési.

[ Szerkesztve ]

(#38) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ezek a diagramok nem az elmúlt x hónap eladásait ábrázolják (Lumia 800?! HTC 8S?!), hanem a használatban lévő wp-állományt. Ergo totál alkalmatlanok bármiféle következtetés levonásárs az aktuális folyamatokról.

Nem a lényeg a fontos.

(#39) DraXoN válasza HaZse (#35) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

Na akkor összegezzük:
-Szaracsempe
-Robotkuka
-Férgesalma
-Hangyásmálna
-Veszettróka

...
Kihagytam valamit? Milyen rendszer van még? :DDD

Egyébként, hogy a témánál is maradjak. Kíváncsi leszek, hogy, hogyan alakul a jövőben a részesedés. Az MS elszúrja-e vagy sem (én úgy tapasztalom valahogy nem megy nekik a hardver biznisz az xboxon kívül.. bár az új abból se lett az eladások leader-je).
Részemről nem szeretem a WP rendszer, bár nem pont a csempe miatt (azzal még megbékélnék) amit hiányolok az a valódi multitask (bár kérdés tényleg kell-e ez .. lényegében az akkut jobban eszi az a módszer ami az androidokban is van).
A másik, hogy vannak olyan alkalmazások amik nincsenek WP-re. Többnyire ez alatt a különböző cégek célalkalmazásaik értem. Pl. UPC okostelefon alkalmazások (telefon, tv).
Plusz, hogy fejleszteni a platformra nem tudok, mert a rendszer zártabb.. A fejlesztéshez mindenképp kell fejlesztői accountot készíteni, és kell hozzá a Windows8 is... őőő.. akkor inkább nem. Nem kívánok emiatt megvenni egy másik oprendszert és telepíteni (egy 4.éve jól működő Win7re.. a laptopomon meg el se futna a win8.1)..

Ezen kívül apámnak volt anno WP-je.. szép nagy betűk (vagy számok) voltak pár helyen. Azzal nem volt baja, de volt pár másik rész ahol olyan kicsi volt, hogy szemüvegben is nehezen tudta elolvasni (de azok tényleg kicsik voltak.. ilyen volt pl. a telefonkönyvben, a névjegyzékeben egy emberhez írt telefonszám mérete..). Ő akkor szabadult a WP-től ahogy tudott, és azóta se kér belőle.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#40) btudos válasza DraXoN (#39) üzenetére


btudos
veterán

Tegyuk hozza, hogy WP8 ota lehet betumeretet allitani, igy ez mar nem okozna gondot. :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#41) emvy válasza dozsabalint (#37) üzenetére


emvy
nagyúr

A Microsoftnal tobb mernok van, mint az Apple-nel es a Google-nel egyuttveve, ha jol emlekszem.

while (!sleep) sheep++;

(#42) dejaris válasza emvy (#41) üzenetére


dejaris
addikt

Aaa azok csak igy vannak elkonyvelve, de igazabol fizetett kommentelok.

(#43) DraXoN válasza btudos (#40) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

Egy kiállított tesztkészüléket néztem anno, de a kicsi betűk akkor se lettek hű de nagyok.. mondjuk azt még WP8ban néztem, de nem hallottam, róla, hogy a 8.1ben változott ez.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#44) HaZse válasza DraXoN (#39) üzenetére


HaZse
őstag

Ha fejlesztő vagy és azért kapsz fizetést, pénzt, hogy egy alkalmazást fejlesztesz WP-re, akkor ezek az érvek (jó a w7, laptop gyenge) nem kifogások.

Amúgy ha van 2-4GB ram-ot a laptopban és 2 magos a géped, akkor nem akad rajta a W8.1 rendszer. Fel kell tenni egy Windows 8.1 Industry változatot, ami 7-800 megát eszik csak.

És a Win 8.1 egy classic Shell alkalmazással ugyanúgy használható, mint egy Win 7. De aki megrögzött Win7-es felhasználó, annak ezt úgyis hiába mondom.

Azt aláírom, hogy nem olyan sok alkalmazás van WP-re, mint droidra, vagy IOS-re, de azért, mert egy-két speciális alkalmazás van, azért nem kell leírni a rendszert.

Más: Kipróbáltam, hogy mit szólnak egy droid topikban, ha beírom, hogy kukadroid és, hogy kár, hogy droid fut az adott hardveren. Rögtön kaptam is az oltást. Nekem ennyi bőven elég volt, hogy véleményt alkossak a droidosot társadalmáról.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#45) Döglött Róka válasza DraXoN (#39) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"már az új abból se lett az eladások leader-je" - nehez magyarul irni?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#46) Polllen válasza Воланд (#36) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem nem csak visszatartják, de nem is igazán terveznek velük. :(

HaZse

Bölcs döntés néhány ember viselkedése alapján teljes csoportokat megbillogozni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#47) Воланд válasza Polllen (#46) üzenetére


Воланд
titán

a twitterol tudom, hogy nekik mar kesz a 8.1-es appjuk, csak nem akarnak egyszerre ket verzioval foglalkozni. iden mondjuk ezekbol mar ugysem lesz semmi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) daniel909 válasza Воланд (#47) üzenetére


daniel909
addikt

Lol....

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#49) erahurka


erahurka
félisten

Ma jött a hír, hogy bár növekedtek az eladások, a piaci részesedés csökkent. Kínában valami 0,4%-ra, de Németországban is sokat esett vissza a platform. Nem tudom lesz-e így jövője ennek :(

(#50) daniel909 válasza erahurka (#49) üzenetére


daniel909
addikt

Az ms biztos nyomni fogja addig amíg lesz egy tisztességes részesedés. Pénz van, embereik vannak, max radikálisan hozzá nyúlnak az ui hoz és kész.

Biztos lesz jövője csak le kéne terjedjen. Akkor sok dolog megoldodna.

Ja és új hozzaalas kéne. Nem kéne félni a masolastol. De szerintem lassan faragnak egy fasza rendszert. Az áttörés talán már a wp 10-nél érezhető lesz.
(lol it is mindig az van h majd jövőre.... Majd jövőre lesz a wp éve) :))

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.