Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [98bja:] Gameplay

Hozzászólások

(#1) Kolondrum

Csodás amikor a noobon a rengeteg BMP-s GTASA-s kép belassítja a dolgokat! Egy párra rá is néztem, nem tudom ki élvezkedik amikor egy tagot lát vibrátorral a kezében a boltban félmesztelen. Meg a nagyon jó beszólások a sarokban halálian jó, öröm megnyitni a noobot amikor 30000 BMP kisképet akar megnyitni ebből a játékból.

(#2) Akos96


Akos96
senior tag

2004... ez 2004-ben jött ki (vagy 2005), mindenki látta már eleget, mindenki tud belőle kívülről legalább 2 cheat kódot (HESOYAM - PDNEJOH :DDD), kijött azóta egy rakat GTA meg minden más, nem kell még 11 perc belőle.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Erre mit lehet írni? "Cheat Activated" innentől kezdve nincs értelme tovább nézni! :W

(#4) 98bja válasza Akos96 (#2) üzenetére


98bja
senior tag

Az igaz de sajna túl gyenge a gépem... :S

(#5) Mr X válasza 98bja (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Attól még nem lesz több értelme egy 7 éves játékról videót csinálni.

(#6) 98bja


98bja
senior tag

Akkor igazat adnék neked hogyha a küldetést csinálnám... De nem azt csinálom hanem szórakozásra. És ha szórakozni akarok akkor viszont csítelek :D Arról nem is beszélve mikor magamra indítom a rendőrséget és vadászgéppel megyek ellenük :DDD

(#7) 98bja válasza Mr X (#5) üzenetére


98bja
senior tag

Lehet hogy nincs értelme, de végülis miért ne? A Cod-okról is rengeteg gameplay van.

(#8) Mr X válasza 98bja (#7) üzenetére


Mr X
veterán

Amik ugyanígy megkapják a maguk "leosztását". Reklámozni olyan videót érdemes, ami valamiben különleges, minőségi.

(#9) 98bja válasza Mr X (#8) üzenetére


98bja
senior tag

Gameplay-ből olyat elég nehéz csinálni, mivel minden játékról több száz/ezer video van...

(#10) csilisz válasza 98bja (#9) üzenetére


csilisz
tag

Akkor miért nem csinálsz mást? Gameplay videókhoz láthatóan harmat gyenge a géped... Most, hogy Tirexibácsi yt partner lett mindenki az akar lenni, valaki gameplayba kezd bele valaki meg minecraftben majomkodik. Csodás, ennél értelmesebb dolgokra is fordíthatnád az időd, van csomó más dolog. Csinálj podcastet stb. Bocsi, hogy fikázlak de nemértem mi értelme van ennek. :(

(#11) 98bja válasza csilisz (#10) üzenetére


98bja
senior tag

Fogalmam sincs hogy ki az a tirexibácsi...
Semmi értelme nincs, igazad van de én mégis szeretek ilyen értelmetlenségeket csinálni. Mielőtt feltettem yt-ra azelőtt visszanéztem és nem is tudom olyan jó érzés fogott el... :U

[ Szerkesztve ]

(#12) EczkE válasza 98bja (#11) üzenetére


EczkE
addikt

[link] + [link] + [link] + [link]

üdv, winner

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Viktor77 válasza EczkE (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Legalább ne reklámoznád...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) 98bja válasza Viktor77 (#13) üzenetére


98bja
senior tag

Legalább mosmá' tudom ki.

(#15) Mr X válasza 98bja (#14) üzenetére


Mr X
veterán

Hidd el, még a jéghegy csúcsát sem láttad. :D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [98bja:] Gameplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.