Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM, Deus Ex, Dishonored 2 mindenképp day-1 vétel, a többi egyelőre nem hozott lázba.

Live-Die-Respawn

(#2) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Dues Ex, Dishonored alap igen. Engem érdekes módon amúgy az Unreal mozgat meg jobban mint a Doom. Kettőt nem hiszem, hogy megveszem, nehéz döntés lesz majd.

(#3) Sirandrish válasza oriic (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Far Cry...meg FAR CRY :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Ubul86 válasza oriic (#1) üzenetére


Ubul86
őstag

hasonlóak, bár a Dying Light kiegje is simán első napos vétel lesz még.
Demo alapján (főleg hogy 30 percig játszottam a demoval) nem gondoltam volna hogy megveszem, de leárazva 7500ért újonnan úgy voltam veel, hogy ha nem fog tetszeni a teljes se, akkor túl adok rajta min. ennyiért, ha nem többért.

Most meg 40 órám van benne. Mostanság tényleg nem lehet eldönteni demo alapján hogy az adott játék kell- e vagy se :D

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza Sirandrish (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, a Prehistoric FPS-t kihagyom, nem igazán érdekel. :D

Live-Die-Respawn

(#6) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Lehet, hogy velem van a gond, de ez a felhozatal azért nagyon nem hoz lázba. Talán a Deus Ex, ami úgy érdekelne a listából.

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#7) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudod te mi az ungabunga :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) snecy20


snecy20
veterán

Szerintem rég lehetett már várni egy évet ennyire FPS szempontból, mint a mostanit. :) :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Egyedül a Doom ami várós ,de ez az új FC ez valami borzalom elsőre .Eddig mindet megvettem ( az elsőt utólag) ,de ezt most kihagyom .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10) oriic válasza jozefgucci1 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

féloff: Én egyik résszel sem játszottam, egyedül a Blood Dragon-t próbálnám ki, az neked bejött?

Live-Die-Respawn

(#11) Yutani válasza Gilberto (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem veled van a gond, nekem sem keltette fel egyik sem az érdeklődésemet. Kár, hogy Gordon még mindig sehol. :DDD

#tarcsad

(#12) flashpointer


flashpointer
őstag

Semmi VR kompatibilis ahol nem 50-el fut es 10 metert ugrik a karakter? : /

(#13) celafat


celafat
tag

Engem csak a Doom single módja érdekel, de az nagyon.

(#14) Sirandrish válasza oriic (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor te menjél ülj le a sarokba.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Prosector


Prosector
addikt

Ha az Arkane a Dishonored mellett nekiallna a Dark Messiah 2-nek, en oromtuzeket gyujtanek a laminalt padlobol a panelban...eletem egyik legjobb jateka volt.

(#16) BandiHUN válasza oriic (#10) üzenetére


BandiHUN
veterán

A Blood Dragon egy marhajó valami....FC2 óta nem érdekelt a széria még akcijósan sem,de azt külön megvettem,végigvittem,egy igazi retró poénos valami,persze lövöldözés,lopakodás,minden van,csak épp 70es "sci-fi" köntösben!Szerintem 30+ emberkéknek FPS ingerenciával kötelező darab!
Egyébként az Unreal Tournament alpháját is próbálgattam,ingyen lehet játszani,pörög,szép...csakhát lehet én lettem elkényeztetve,de ugyanazt kapjuk,mint egy régi UT-ben,és slussz.Ráadásul ha jól rémlik,csak FFA,TDM és CTF.Előnye,hogy ingyé' van,és végülis mindennel el lehet lenni,szép,a második köröm azt hiszem már top1-re sikerült,pedig szedegettem a snipertől a Bio Rifle-ig mindent fel.Vannak azért újítások,pl. a Bio Rifle-vel le lehet jól felszívva trutymócsomagokat tenni,eddig is volt charge shot ugye,de ez halál után nem tűnik el,hanem szépen lassan,ergo később is lehet vele potya killt kapni...sokat mondjuk nem játszottam,most épp leszedtem az Epic launchert,mert fagyott,nem frissült,kellett is a hely,de később nyilván vissza próbálom tenni,végülis ez egy alpha gém.Régebbi gépeken is szépen megy,gyors,pinggondom nem volt,semmi akadás,stb,szóval még mindig akkor lyukaszt a golyó,ha időben és jó helyre megy,mint régen :DDD https://www.unrealtournament.com/ ingyévan,tessék kipróbálni...

Nekem a Doom lesz várós...HA a multiban lesz élet.PC-n nagyon félek,hogy kevesen lesznek,bármennyire is jó,valahogy komolyabban kéne feldobni a PC-s FPS multit.Mert ugye sajnos a single beszerezhető "máshol is" :(

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#17) imibogyo válasza Prosector (#15) üzenetére


imibogyo
veterán

+ nagyon sok.... A másik általam nagyon régóta várt játék (tudom már a múltkor is említettem), amiért ölni tudnék ha egyrészt megcsinálnák, másrészt fel is nőne a feladathoz minőségben az a Beyond Good & Evil folytatása. :B

(#18) doooo válasza Prosector (#15) üzenetére


doooo
veterán

Húú.. arra én is beneveznék! :K
De egyelőre beérem a Dishonored 2-vel is

(#19) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Deus Ex, Dishonored 2 várós. Remélem azért bitang nagyot fejlesztenek a Deus Ex HR kockavárosaihoz képest, mert az a 90-es évek játékai szintjén volt.

De ez a FC Primal... ez vagy nagyon jó lesz vagy nagyon sz*r :DDD

Prosector: tyű, a Dark Messiah... játékmechanikailag az is hagyott némi kívánnivalót maga után, de összességében imádtam, örülnék egy folytatásnak én is.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#20) #65675776 válasza Prosector (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ahhoz előbb kéne némi Might & Magic licenc is. Az meg ugye az Ubi tulajdonát képzi jelenleg.

(#21) gabor7th


gabor7th
addikt

Remélem nem fogok csalódni a Homefrontba. Az első jó volt, de még volt rajta csiszolnivaló.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#22) davidsone


davidsone
addikt

DOOM és Deus Ex várós...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#23) belan


belan
addikt

DOOM, Deus Ex, Dishonored 2 szerinte legjobb játékok a palettán ,meg még talán a far cry primal

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#24) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Elég masszív évnek tűnik ez FPS téren, remélem hozzák is a játékok az elvárásokat. Sokakhoz hasonlóan én is a DOOM, Deus Ex, Dishonored 2 szentháromságot várom már nagyon, plusz guilty pleasure kategóriában titkos befutó lesz szerintem a Shadow Warrior 2.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#25) Prosector válasza #65675776 (#20) üzenetére


Prosector
addikt

Az 1. resznel mas volt a jogi helyzet?

Vagy az Arkane nincs mar joban a Ubival? Mert ugye a Dark Messiah-t a Ubi adta ki.

#18) doooo, (#19) Dark Archon: kb. 1 evvel ezelott meg fent is volt a gepemen, nem sok jatekon rohogtem annyit, mikor kijott a demo (az orkos-szakadekos palya) ejjel 2-ig rugdaltam azon az egy palyan a szakadekba az orkokat es visitottam a rohogestol.

Amugy nem is ertem, h ezt a fajta rugast miert nem teszik bele tobb jatekba...hatalmas fun.

[ Szerkesztve ]

(#26) #65675776 válasza Prosector (#25) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor, arra a játékra kaptak licencet, pontosabban az Ubi megbízta őket. Ma nem biztos, hogy ez lenne a helyzet. Főleg, hogy az Arkane-t 2010-ben megvette a ZeniMax.

(#27) Prosector válasza #65675776 (#26) üzenetére


Prosector
addikt

Akkor biztos nem teljesitett ugy anyagilag, ahogy a Ubi elvarta volna, igy valoszinuleg soha nem lesz 2. resz, amit nagyon sajnalok, mert szerintem meltatlanul alulertekeltek a jatekot.

De ha kiadnanak vmi enhancedet belole, biztos vegigjatszanam megint, de hat erre sincs sok esely sztem.

[ Szerkesztve ]

(#28) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Nálam egyértelműen, és megkérdőjelezhetetlenül az első helyen a Dishonored 2 áll. Utána jöhetnek a többi nyalánkságok, DeusEX, és a FarCry! A többi az valahogy nem nyerte el a tetszésemet. De amit még nagyon várok idén az az Outlast 2! Amúgy vmelyik játék fog kapni VR támogatást?

(#29) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Már csak egy HL3 bejelentés kellene és akkor teljes lenne a 2004-es várólistám (HL2, Doom3, Far Cry)
Az uj Doom meg az Unrel igéretesnek tűnik, főleg a Doom ami megmozgat a látottak alapján. :)

(#30) atike


atike
nagyúr

Doooooom :)

"Kicsit" más lesz, mint a nagy öreg, de finoman szólva is ígéretesnek tűnik...

(#31) Mozso26


Mozso26
senior tag

Olyan mintha visszafelé fejlödne a játékipar, mind grafikailag mind pedig játékmenetben. :W
Le vagyok súlytva. :O

(#32) #65675776 válasza Mozso26 (#31) üzenetére


#65675776
törölt tag

És még a helyesírás is visszafelé fejlődik. Helyesen sújtva ugyanis.

De milyen visszafejlődést látsz egyébként játékmenetben és grafikában?

(#33) Šolaire


Šolaire
veterán

Deus Ex-et nagyon várom bejön a stílus.
Mozso26: Visszafejlődés? Witcher 3-at játszom ultrán de nem vettem észre sem grafikán sem pedig játékmenet terén.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#34) kpal


kpal
veterán

DOOM ,Unreal. ;)

(#35) snecy20 válasza #65675776 (#32) üzenetére


snecy20
veterán

Gondolom hiányoznak neki a klasszikus Doom "überkomplex" pályái. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#36) Mozso26 válasza kpal (#34) üzenetére


Mozso26
senior tag

Arra gondolok ,hogy borzasztó a fizika , pl Homefront. Darabosan mozognak a karakterek, a Doom olyan mintha pixeles lenne, csunyák a texturák. A multiplayer alapú játékok siralmasak , ötletszegények.
Nagyon röviden fogalmaztam, és ez saját vélemény , lehet az a gond ,hogy magasak az elvárásaim.

[ Szerkesztve ]

(#37) melega


melega
őstag

Deus EX Mankind Devided, ha a 2017-es AC nem fog tetszeni akkor ezt veszem meg jövőre, és az AC vel megvárok egy leértékelést mert AC rajongó vagyok.
Doom
Homefront Revolution
Ghost Record Wildlands

(#38) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A SNiper 3-at várom egyedül, a többi csak gyenge minőségű garázsprojekt. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Deus Ex all the way. Dishonored 2 is várós. Többi hurkalé habbal.

(#40) #65675776 válasza Mozso26 (#36) üzenetére


#65675776
törölt tag

És mindezt YT videok alapján. Honnan tudod, hogy a rendes játék is így viselkedik?

(#41) kwzatz válasza Yutani (#11) üzenetére


kwzatz
őstag

Doom, Unreal Tournament, Dishonored 2, Deus Ex: Mankind Divided (és az újak között is lesz jó, szinte biztos)... De, veletek van a gond. :D

(#42) kwzatz válasza Mozso26 (#36) üzenetére


kwzatz
őstag

Akiknek az UT "siralmas, ötletszegény" meg "hurkalé habbal", nos... Nekik készülnek évente az AC és CoD játékok. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) Johnnyxy27


Johnnyxy27
aktív tag

A doom az zsivány:)!

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#45) Fitzgerald válasza kwzatz (#42) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az UT pont nem az, meg lassan másfél éve alfa állapotban van (kizárt hogy idén megjelenik), szóval ez mellé ment.
AC-vel meg CoD-al sem játszottam vagy 5 éve, ezzel is lukra futottál. :D

(#46) kwzatz válasza Fitzgerald (#45) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem futottam lyukra, te írtad, az már más kérdés, hogy véletlenül kihagytad az UT-t. Én meg a szívemre vettem, de tény, hogy az AC-vel és a CoD-dal túl messzire mentem, úgyhogy bocsánat. :) Egyébként lehet, hogy még "nem jelenik meg" idén, de már torna is volt belőle, van benne egy csomó ilyen-olyan állapotban lévő pálya, szóval az a megjelenési dátum kicsit hasra ütés jelleggel fog menni.

(#47) Pöttön


Pöttön
őstag

Doom, Overwatch várós! :)
De leginkább a Doom, Overwatch-ot azért várom , mert Blizzard játékban még nem csalódtam, szóval szerintem biztos hogy ez is jó lesz. :)
A Doom Multija meg ha olyan sikeres lesz, mint amekkora hangsúlyt fektetnek rá akkor durva cucc lesz! :)
A Single tuti hogy brutál jó lesz, az borítékolható. :)
Na még ha lesz benne Co-Op akkor számomra év játéka gyanús. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#48) rodrigez


rodrigez
senior tag

Lényeg, hogy a Far Cry videóban 01:23-nál az üvölti az ősember, hogy "TIGRIS!" :D Legalábbis én úgy hallom. :D

[ Szerkesztve ]

(#49) mody123


mody123
tag

Nekem az új Battlefield a várós igaz nem tudunk róla semmit csak annyit hogy jönni fog de ha visszatérnének az alapokhoz (1942) akkor annak örülnék :DD

(#50) gyuribácsi88

A LawBreakers nagyon bejövős :Y

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.