Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Prohardver - online shop ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) esteban


esteban
senior tag

Gondolom, gondoltatok mar ra, hogy lehetne csinalni egy webboltot ... erdeklodes?

iBook + RedBull :)

(#2) localhost válasza esteban (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én úgy emlékszem, hogy itt volt már valami WEBOLT egy b-vel.... :) Mi lett vele?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) localhost válasza esteban (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nézd csak: [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=1033[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Na ja :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#5) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Elméletben volt, csak nem lehetett szinte semmit kapni. De azt legalább drágán. :D

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#6) esteban


esteban
senior tag

Hat, el kell kezdeni meg 1x .... szerintem reteg, es ''best buy'' termekekre lehetne specializalodni. De ez csak otlet ...

iBook + RedBull :)

(#7) anulu válasza esteban (#6) üzenetére


anulu
félisten

Pl legalább itt lehetne kapni NF7-S-t, mert az egész városban nem találtam, és így emiatt vettem NF7-et. :D:D:D (1700+ @ ~2630+)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) rdi


rdi
veterán

Az Index biztosan örülne , ha itt webbolt nyílna :)

Fej! Tor! Potroh!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Prohardver - online shop ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.