Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

TESZTÜZEM!
A lista neve: prohardver@primlista.hu
A lista létrejött: 2003-01-19
Rövid leírás: Prohardver! csere-bere
Hosszú leírás: Kérem a listát csak a témának megfelelő üzenetek továbbítására használni!
Tagok száma: 1
Kategória: Primlista - Informatika - >>
E-mail címek:
Levél küldése: prohardver@primlista.hu
Jelentkezés: prohardver-feliratkozas@primlista.hu
Lemondás: prohardver-leiratkozas@primlista.hu
Tulajdonos: prohardver-tulajdonos@primlista.hu

A lista beállításai: - Megjelenik a Prímlista választékában
- Nem moderált küldés
- Moderált belépés
- Csak a tagjai küldhetnek rá e-mail-t
- A csatolt fájlokat tartalmazó levelek engedélyezettek
Maximális levélméret: 40 kbyte
- Archívum csak tagoknak belépés után a regisztrált e-mail címével a lista.prim.hu oldalon
---------------------------

A lista elsődleges célja megszervezni az INGYEN piac c. fórumban felvetett ötlet alapján a csere-bere-találkozót!


¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) localhost válasza localhost (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Máris módosítottam a beállításokon:

A tagság nyitott (bárki beléphet)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) localhost


localhost
Közösségépítő

Ismertenék egy érdekes szabályt azoknak, akik nem szoktak levelezőlistát használni:

Ha kapsz a listától egy levelet:

FELADO valaki@valahol.hu
CIMZETT:prohardver@primlista.hu
A tárgyban meg szerepelni fog:[PH!LISTA]

Ha erre a levélre válaszolsz, REPLY-vel, akkor nem a feladónak(valaki@valahol.hu) fogsz írni, hanem a listának és azon keresztül MINDEN listatagnak ....
Erre azért ügyeljetek! :o

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) localhost


localhost
Közösségépítő

Moderátor: Köszönöm, így tényleg jobb!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) launcser


launcser
senior tag

frankó :)
itt monologizálsz
feliratkozok mingyárrrrt remélem
ugyse kapok elég levelet :D

tütüü

(#6) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Mi ez a levéllista? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#7) jojojo


jojojo
senior tag

Csodálkoztam volna ha Launcser és Panther nem iratkoznak fel:DDD

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#8) Hold


Hold
őstag

feliratkozok átha az én nevem is mond majd valamit idővel :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#9) Nimrod válasza Hold (#8) üzenetére


Nimrod
addikt

Mint pl. az enyém? ;]

(#10) localhost válasza Panther (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez a levéllista ABBÓL a célból született (szültem), hogy központilag tudjunk levelezni mendenkivel, aki az ''INGYEN piac'' fórumban INGYEN csere-berére ajánlott fel valamit.
A Csere -bere találkozóról értesítéseket kap a fórum, de a levelezőlistára feliratkozott valamennyi tag külön e-mail értesítést is kap. Majd.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) localhost válasza jojojo (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

(eddig még egyikük sem!)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) launcser válasza localhost (#11) üzenetére


launcser
senior tag

feliratkoztam
küldtme mailt oda ahova kell..

tütüü

(#13) localhost válasza launcser (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És mior küldted Testvér, mert ezidáig még nem láttam a regisztrációdat. Visszajelzést sem kaptál ugye?
Mert a lista automatikusan visszajelzést küld....

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) localhost válasza localhost (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

MIKOR

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) launcser válasza localhost (#14) üzenetére


launcser
senior tag

A leveled, melyet a prohardver@primlista.hu listara cimeztel engedelyezesre var,
mivel a listara csak tagok irhatnak, es a level feladoja
(=?iso-8859-2?Q?Horv=E1th_Andr=E1s?= <launcser@hdsnet.hu>) nem tagja a listanak.
most kaptam ezt :)

tütüü

(#16) localhost válasza launcser (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

HEHE Mégsem oda küldted, ahova kell! :D
Jelentkezés: prohardver-feliratkozas@primlista.hu

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) localhost válasza launcser (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Talán nem érted, CSAK A TAGOK írhatnak, először méltóztass jelentkezni tagnak...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) launcser válasza localhost (#17) üzenetére


launcser
senior tag

DE
eloszor oda irtam ahova kell
utána kaptam vissza levelet
ahol aztmondta replizzek rá
és én irtam oda levelet
de erre meg ezt irta
nem értme én a levlistákat..

tütüü

(#19) launcser


launcser
senior tag

A prohardver@primlista.hu listara valo feliratkozashoz meg egy lepes
szukseges: kuldj egy valaszt erre a levelre! Igy tudjuk ellenorizni,
hogy el-e az emailcimed.

(A level temaja es szovege nem szamit, a lenyeg az, hogy a
level a fenti felado cimere fusson be.)


--
PrimLista
http://www.primlista.hu

tütüü

(#20) localhost válasza launcser (#18) üzenetére


localhost
Közösségépítő

PEDIG MEG TUDOD ÁM TE IS CSINÁLNI, ahogyan a többiek!
Ne add fel!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21) launcser válasza localhost (#20) üzenetére


launcser
senior tag

ahelyett hogy segítenél..
ezt a cuccot kaptam és azt csináltam amit mondott és semmi eredménye
sulis levlistára is 3szor iratkoztam fel mire rájött a dolog hogy én felvagyok, az olyan yahoogroupsos elég gagyi
aszittem ez jobb de ezse :)

tütüü

(#22) Hold


Hold
őstag

én is küldtem egy levelet.. de útólag meg kérdezem mi kell hogy legyen a levélben ?
ide küldtem: prohardver-feliratkozas@primlista.hu

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#23) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

No jó fel fogok iratkozni :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#24) launcser


launcser
senior tag

na sikerült
nagy nehezen
korán van még :)

tütüü

(#25) localhost válasza Hold (#22) üzenetére


localhost
Közösségépítő

SEMMI! A feliratkozó levél tartalma közömbös, akármit írsz bele, az elveszik, ezért lehet üres is!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26) localhost válasza Hold (#22) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez ám a gyors karrier! :P
Mostantól társmoderátor: HOLD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27) localhost


localhost
Közösségépítő

Csak azt szeretném jelezni, hogy a levlistán fogom közzé tenni a pontos helyszínt, mert az én cégem ''reklámozása'' semmilyen körülmények között nem ide való.

Az időpont meg ugye febr 9.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) localhost válasza localhost (#27) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Időpont, helyszín, útleírás, mobilszámom a listának elküldve. :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29) localhost


localhost
Közösségépítő

Az erre a célra létrehozott levelezőlistára feliratkozottaknak üzenem, hogy a listát a jövő hétem meg fogom szüntetni, lassan elkezdhettek leiratkozni róla.

Köszönöm.

Mint ezen téma indítója, kérem a moderátot, hogy ezt a témát zárja be, mert további létezése okafogyottá vált.

Köszönöm.


R.I.P.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) Den válasza localhost (#29) üzenetére


Den
veterán

topic lezárva.

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.