Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Uhh, kicsit elhanyagoltam ezt a blogolást mostanában... alig találtam meg a topikot.. hiába, no, egy hét alatt sok minden történt mással is, nem csak Velem.. :))

Kint szakad az eső, sötét is van, nincs kedvem semmihez... oké, akkor folytatom ezt a kis naplót már, ha egyszer belekezdtem... Hol is tartottam?
Ja igen, megvan:
2006_07_26 Csütörtök
A kedd esti italozás után szentül megfogadtam, hogy _tényleg_ visszafogom a szesz-foyasztásomat. Örömmel jelenthetem, hogy sikerült. :C Ugyanis szerdán már nem ittam egy kortyot sem. Csütörtökre viszont sikerült összehozni egy laza estét megint. :DDD Ehh, ennyit az akaraterőmről.. :( Nem mondom, hogy sokat, de azért iszogattunk... elég olcsó helyet találtunk, és a társaság is tűrhető volt (...de basszus, lassan kezdem sejteni hogy mire megy el a pénzem.. :( ) 3 haverommal találkoztam, csocsóztunk, közben fogyott némi sör, fociról beszélgettünk, ilyesmik.... volt pár csaj, de ránk se hederítettek... fél 11-kor kitettek minket a bárból (jó hely, csak nagyon korán bezár, sajnos..), ezért hárman elindultunk bulizni.... mivel még éjfél sem volt, beültünk a körúton egy Gyros-ra a törökhöz... a kaja ízetlen volt és roppant kicsi adag.. :(( De legalább jól szórakoztunk egy bácsin, aki (szegénykém) belealudt a tányérjába.. LoL.. nem nézett ki szakadtan, vagy nagyon ittasnak, csak egyszerűen elaludt. Kis idő múlva felébredt, de csodával hatásros módon alig lett maszatos... :)) Miután végeztünk az evéssel, tovább indultunk. Idő: 11:20 Célpont: Macskafogó (Kossuth tértől nem messze). Zárva. :Y WTF.. :F Rio? Áhh, késő van...másnap meló --> buli elhalasztva. Majd legközelebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.