Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz tbs #38830 üzenetére

    Az a probléma, hogy a főnököm csak azt "látja", hogy "munka munka munka munka". Azt már nem, hogy több a munka vele, mint a nyereség. És a végén már majdnem mi fizetünk rá az egészre. Ezt ő így többnyire nem látja át.
    Persze hangulatától is függ. Megpróbálhatom úgy előadni a dolgot... és akkor ha olyan hangulata van még ő fogja rávágni, hogy akkor húzzon a p...ba a kedves ügyfél. De ha nem muszáj őt az első két sor miatt nem vonnám bele. :)

    Általában amúgy is a legtöbb projectet és kisebb munkákat is én intézem. Csak ha a nő esetleg besértődik és megkeresi a főnökömet akkor meg ezesetben fa...ulok érte.
    Bár a főnököm is látja az e-mailezésünket. Tehát tisztában van vele, hogy a "kedves" ügyfél már másodszor fenyegetőzik azzal, hogy elmegy másik céghez ha nem készítjük el a munkáját az ő által megszabott határidőre.

    A következő ötletem az, hogy a legközelebbi munkájára kicsit erősebb árat adok az átlagnál plusz a vállalási határidőt is megtoldom. És megmondom hogy sorry de ez van. Aztán hátha tényleg elmegy máshoz...
    Mert az árak meg az árajánlatok azok 90%-ban az enyémek... egyéni döntéseim.

    @venember83:

    Ma volt egy hasonló dolog egy határidő kapcsán. Megadtam a dekoratőr kollegák telefonszámát, hogy keresse őt, mert én nem oszthatom be az ő idejüket...

    [ Szerkesztve ]

  • venember83

    nagyúr

    válasz tbs #38830 üzenetére

    Avagy lefelé is passzolhatja, ha van kinek, mondjuk utóbbinak nem szoktak örülni.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés