Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Olcsó: br 40k alatt!
Jól olvasható: kontrasztos, éles.
Netre, digitális könyvek, folyóiratok olvasgatása a felhasználási terült.
Édesanyámnak kellene, ő már 56 éves, úgyhogy játék max passziánsz Win módra, esetleg Vágó István Kvízió-ja, meg talán sakk apámnak.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) MaUser válasza klepto (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Csak új jó?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) Cane válasza klepto (#1) üzenetére


Cane
őstag

Én eddig két 17''-os monitorra mondtam a látottak közül, hogy az penge éles. Az első az egy EIZO volt. A másik egy Daewoo 719 (asszem 719B).

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) gesuz válasza klepto (#1) üzenetére


gesuz
senior tag

A válasz egyszerű: Samsung 763/765mb

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#5) klepto válasza MaUser (#2) üzenetére


klepto
addikt

Igen!
A szülők, és sok balszerencse óta én is óckodok a használttól.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) klepto válasza Cane (#3) üzenetére


klepto
addikt

A Daewoo-val már találkoztam árlistán. Az is tű éles volt? Milyen volt a színkezelése?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7) klepto válasza gesuz (#4) üzenetére


klepto
addikt

Samsungot nálunk nem kapni készletről, de sok hejen igen :P
Milyen árkategóriás?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) gesuz válasza klepto (#7) üzenetére


gesuz
senior tag

33-38+fa

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#9) Cane válasza klepto (#6) üzenetére


Cane
őstag

Az a Daewoo tipus tű éles volt, színei frankók, az RGB egyenként külön állítható 0-100-ig, volt benne V-H Moire (amivel lehet még pengésíteni a képet).

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#10) gesuz válasza Cane (#9) üzenetére


gesuz
senior tag

A samsung képe gyárilag PENGE éles
Magic Bright

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#11) klepto válasza gesuz (#10) üzenetére


klepto
addikt

Sajnos ez sok :( Amit írtam árat ''max. br 40k'', az tényleg a plafon, hiszen van már 34k-ért is monitor a boltokban.
OFF
br.=bruttó, vagyis ez már ÁFÁ-s
ON

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#12) gesuz válasza klepto (#11) üzenetére


gesuz
senior tag

hát egy picivel tényleg felette van:)
Nem néztem meg pontosan az árát:(

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#13) gesuz válasza gesuz (#12) üzenetére


gesuz
senior tag

de megérannyit
Mifelénk szinte mindenkinek az van:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#14) klepto válasza gesuz (#13) üzenetére


klepto
addikt

Megígérem, felveszem a számításba, és egyszer ha olyan hejen járok, ahol műxik is, alaposan szemügyre veszem :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#15) greenface


greenface
aktív tag

Hát, én a Daewo-t nem ajánlom, inkább Samsung. 753s kijön 40 br.-ból, jó kis moncsi.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#16) klepto válasza greenface (#15) üzenetére


klepto
addikt

A Daewoo szerinted miért csücskös?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#17) Dufresne


Dufresne
addikt

Vegyél neki Philipset szerintem elég jó képe van és 17''-t 40 körül simán kapsz belőle. Szerintem édesanyádnak simán jó, éles a képe, meg elég kontrasztos.

(#18) beeboy


beeboy
addikt

www.depo.hu - nézd meg

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#19) beeboy


beeboy
addikt

belinea 10 30 95 - ha jó kell, és bírja az 1600-os felbontást. (és tök olcsó)
amúgy a samsung is jó

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#20) klepto


klepto
addikt

És a Gabákkal mi a helyzet? Ismeri valaki a 1776-os modelt?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#21) Polesz


Polesz
addikt

LiteOn 1786FNST

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.