Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Msi dr4-a (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Valakinek van otthon egy 2.30 firmware-ja. Az elkuldhetnek nekem az alabbi cimre
Snakeiboy@egon.gyaloglo.hu
Nagyon fontos lennek!!!!!!!!

Miert?????

(#2) #24394752


#24394752
törölt tag

Hali! Nekem is uien DVD íróm van, jó h nyitottad ezt a topicot.
A honlapjukon van fennt FirmWare, de 2.30-asról még nem hallottam :)) 2.23 & 2.50-es létezik ha jól tudom. Neked hogy műkszik? Van esetleg vmi problémád vele? Nálad is válogatja a CD-ket? A DVD írást már próbáltad? Ha igen akkor légyszi írd le milyen márkákkal jártál sikerrel. Kösz

off
Na jól visszakontráztam a topicra :)
on

Akinek még ien írója van, kérem ossza meg tapasztalatait...

(#3) #24394752


#24394752
törölt tag

UP!

(#4) #24394752


#24394752
törölt tag

Senki? :(

(#5) Snakeiboy válasza #24394752 (#2) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Mar pedig van 2.30-as is de nekem nagyon kene ez a verzio.
Amugy CD meg nem irtam vele mert arra ott a Teac-em. A DVD irasrol annyit hogy Medianca R-t nem szereti az Medianca RW johet, ezeket nagyon birja es negyon olcsok. Amugy ha R-es lemezt akarsz irni a Sentinel,Verbatim,Traxdata, Ritec. Eddig ezeket irtam vele 4x sebessegen es minden asztali lejatszo lejatszotta filmet.
Nagyon korekt kis iro foleg ennyiert.
Medianca R ne vegyel mert nem szereti irni.

Miert?????

(#6) #24394752 válasza Snakeiboy (#5) üzenetére


#24394752
törölt tag

Ha esetleg megtaláltad, elküldhetnéd nekem is emilben. :)
Nem voltak még CD olvasási problémáid? Nekem szórakozik, úgyhogy asszem ki fogom cseréltetni, nagyon felhúztam magam ezen. Ma fogom asszem újra kiprószálni a DVD írást, egy Multidisk-et első nekifutásra már elrontott....

(#7) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Vlaki meg tudna mondani hogy el e veszik a garancia ha updatet csinalok firmwarenel???????

Miert?????

(#8) Raymond válasza Snakeiboy (#5) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor huzd le innen :) :

[L]http://www.techspot.com/drivers/index/file/download/2408[/L]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#9) gyuszvadi


gyuszvadi
csendes tag

Én vettem egy MSI DR4A DVD-írót, de eddig még nem sok jót tudok elmondani róla. Az első másfél hónapig a szervizben volt mire kicserélték. Tönkre vágott egy DVD-RW!!! lemezt és egy DVD+RW lemezt ( a pluszost másik íróval helyre tudtuk hozni, a minuszos teljesen halott ). Tegnap kaptam meg az új írót, 2.30-as firmware van benne (januári a készülék) és még csak egy DVD+RW írtam vele, sikerrel. Nagyon sokat idegeskedtem már az előzővel, ha ez is ilyen lesz beviszem a MÉH-be és veszek egy LG-t.

KOB133FSX_VIAchipset; DURON800;HDD1 40GBMAXTOR;HDD2 80GB SIGATE; 256MB RAM; GEFORCE MX400 64MB OP-rendszer WINXP SP1. A MSI DR4-A secondary master-en van egymagába.

[Szerkesztve]

(#10) baluka válasza Snakeiboy (#7) üzenetére


baluka
tag

Hello!
Látom, ebben a topicban írod, hogy a DR-4 és a Medianca nem komálják egymást, azt mondjuk nem írtad, hogy ez a -R vagy a +R formátumra vonatkozik, pedig jó lenne tudnom, mert én is ilyen DVD-írót tervezek venni, az árában verhetetlen. Persze inkább egy Pio 107 lenne jó, de az árkülönbségen már megveszek minimum 50 db üres lemezt, meg aztán hamarosan jönnek ki a kétrétegű írók, akkor pedig lecserélem egy Pioneer-ra vagy Sonyra, és egy jó darabig nyugtom lesz!
Szóval, röviden leírhatnád a tapasztalataidat az MSI DR4-a-val, gondolok itt főleg a Mediancás gondokra.
A firmware frissítéstől pedig ne félj, az msi oldalán épp most jött ki a 2.50-es, egyszerűen nincs mit elrontani, csak követni kell a readme-ban leírtakat és kész!
Tuti, hogy előnyére válik az írónak az új firmware, főleg a nyersanyagok tekintetében!
Ami pedig a garit illeti, hát azt nem hiszem, hogy egy frissítés miatt elveszne a jogod rá, mert akkor ugye eleve nem jelentetne meg az MSI officiálisan firmware-t...

(#11) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Hat hogy bovebben kifejtsem csak – os lemezt probaltam Mediancabol es ezt nem szerette. A lenyeg hogy nem akarok itt oldalakat irni most. Esetetleg ha megis kellene info es vannak kerdeseid kuld ide es valaszolok Snakeiboy@egon.gyaloglo.hu de ha netan te is a Fei STU –ba jarsz akkor megbeszelhetnenk egy idopontot es talakozhatnak es akkor mindent elmondok neked az irorol. Szemelyesen megis jobb!
Mar frisitettem a firmwaret ugyhogy mar mindegy hogy el e szal a garancia :) de remelem igazad van es ha valami miatt megdoglik szegenyke akkor kicserelik. Amugy en is kb ilyen idokkal mint te vettem ezt az irot mer hat amennyivel dragam annyival nem jobb es hat nem 2000 lemezt akarok megirni vele. Aztan nemsokara meg ugyis itt a ketretegu irok ideje. Ez csak egy atmeneti megoldas es erre tokeletes.

Miert?????

(#12) highlander81


highlander81
tag

Mennyibe kerül ez az MSI? A Pio ennyivel drágább lenne?

(#13) baluka válasza Snakeiboy (#11) üzenetére


baluka
tag

Hello!
Hát, a személyes megbeszélés nem hiszem, hogy összejön, az egyetemi éveimet ugyanis már 2002 óta letudtam, persze ez még nem lenne akadálya a dolognak, összeröffenhetünk még valahol-valamikor, de mindenképp úgy néz ki, hogy megveszem a dr4-a-t; hacsak kiindulok abból , hogy a közvetlen környezetemben rögtön 10 ember tart igényt a LOTR 3 egy-egy másolatára, már megérte a pénzét.... :DD
Szóval, az idézett emilen majd jelentkezem nálad, aztán megdumálhatunk egy találkozást a gyakorlati tapasztalatok megosztására!

(#14) baluka válasza highlander81 (#12) üzenetére


baluka
tag

Naná!
Csak vedd azt, hogy áfa nélkül az MSI kb. 20 000 Ft, míg a PIO 30 000 Ft, azért ezen az árkülönbségen már egy-két darab lemezt megvesz az ember, pláne figyelembe véve az általam és Snakieboy által leírt indokokat /kétrétegű íróra való váltás.../.

(#15) Snakeiboy válasza baluka (#13) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Neked meg van a Lodr 3 as epp most akarom megszerezni!!! Magyar 5.1 Hang????
Amugy amit meg eszre vettem a CD olvasasa a meghajtonak nem epp a legjobb de elmegy. CD irni eddig meg nem volt gond vele. Ha 2002 vegeztel akkor lehet hogy ismered ezeket az embereket nem? Horina Akos, Czere Zsolt, Gyokeres Laszlo, Hideghety Balazs, Sooky Szilard. Az utolso pont a batyam :)

Miert?????

(#16) baluka válasza Snakeiboy (#15) üzenetére


baluka
tag

Nem ott végeztem az egyetemet, de azért a Hideghéty Balázst és a Czére Zsoltit ismerem még régről, sőt tavalyelőtt együtt csurogtunk le kajakon az ágrendszeren, azóta csak futólag találkoztam velük.
Ja, épp most sikerült megszereznem a LOTR 3-at, DVD-n van /nem VCD vagy SVCD, sőt, még csak nem is AVI/, igazi fullos DVD angol ac3 hanggal és magyar valamint cseh felirattal. ha érdekel, dobj egy emilt a dome766@hotmail.com-ra, ott majd értekezhetünk komolyabban is!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Msi dr4-a (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.