Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) sowi válasza TitiRii (#900) üzenetére


sowi
őstag

de jo kis eros blokkja van ennek az rcnek, regebben en is ilyet szerettem volna, csak nem talaltam normalis allapotut

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#902) [lAyCsI] válasza TitiRii (#900) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

almost over:)
kitartás,
peace

-= No way back from Here =-

(#903) nilrem válasza sowi (#895) üzenetére


nilrem
tag

A kis teljesitmenye meg igy is oriasi lesz nekem egy simson utan :)
Legfobb kopo alkatreszeket hany km-kent kell cserelni es kb koltseget irhatnal.
Mivel ilyen konnyu motor ezert meg kell kerdeznem mennyi alatt van 100-on kb sacra?
Mint felhasznalo hogy erzed, mennyire tartos motor? Neten olvastam egy beirast valaiknel mar 80.000 km-nel jart a gep, de komolyabb gondja meg nem volt vele. Szerinted?
Sokat adnak el belole, de ennek ellenere gyanus, hogy rengeteg elado van belole. Az is furcsa aki hasznalja az viszont dicseri nagyon es pontosan csak ezt a ket negativumot hallottam rola eddig. LC4 ket szemelyre mennyire lenne jobb? Az kb 50 LE, de nehezebb is vagy jo 20 kg-val. Az E-t az kihagynam, mert az csak 1 szemelyre lehet vizsgaztatni, az azert nagy negativum nekem.
Mas tipusra meg esetleg valakinek otlet?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#904) sowi válasza nilrem (#903) üzenetére


sowi
őstag

kb 5sec alatt van 100on, a 80000km-es etap az siman belefer, en is ismerek futart aki ilyennel jar 70000km alatt meg nem volt vele semmi gondja, persze hogy van belole elado, gondolom van aki megunja 1 ev utn, rajon hogy megse endurozni akar, vagy csak siman keves neki...nemtudom:) gyakorlatilag az lc4 is ugyanolyan 2 szemelyre, csak a plusz ero miatt kicsit jobban megy, nekem is nagyon tetszenek a ktm-ek, de nem mertem bevallalni(igazsag szerint mentem mar ktmmel, telleg baro motor, de nem erzem ugy hogy rosszul jartam volna a drzvel, majd egyszer a tavoli jovoben latom magam 650es husabergen:D ) kopo alkatreszeket sztem nemnagyon kell cserelni rajta, max lancot de azt is csak 20-25e km korul asszem, mas nemnagyon kopik, max a gumi...egyebkent 900e korul mar lehet kapni supermotositott verziot is(eredeti enduro kerekekkel pluszban ofkosz) ami aztan telleg atom aszfalt es terepbevetesekre is, 5 perc kicserelni a kerekeket:)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#905) nilrem válasza sowi (#904) üzenetére


nilrem
tag

Koszi. Na akkor talan masfel honap mulva! Olyan kombora gyurok.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#906) net84 válasza nilrem (#905) üzenetére


net84
őstag

Szombathelyen tudok pár DR-Z tulajt, ha gondolod, akár egy találkozót is össze tudok hozni, hogy megnézhesd komolyabban a motort...

A hét végi motoros felvonulás és SM bemutató égszakadás miatt (és a sok finnyás motoros miatt - bezzeg az endurósok :DDD ) elmaradt :(
De! megrendezésre kerül a közeli jövőben (amikor rendeződik az időjárás)...

Ma kaptam egy telefont az itteni Aprilia kereskedőtöl, hogy esik a kiszemelt motor ára (az akciót még leakciózták ~300k-val)... az új ár nem csak a szalonba lévő, szvsz kicsit ''megjáratott, meghajtott'' darabra, ami egy Pegaso Trail, hanem a Strada-ra is érvényes :DDD

Szombaton voltam bent megpróbálni a mocit, az összes eddigi között a legkényelmesebb és legideálisabb számomra...
Nem süpped be az ülés és a teleszpók alattam mint a Kawa KLE-500-on, kényelmesen lent van a lában nem nehéz megtartani és nem tulzottan széles ellentétben a Suzu V-strommal, és kissebb döntés után szinte magától egyenesedik, nem úgy mint a Kawa Z-750S...most pedig már árban is elverei nagyon a Kawát és a Szuzut...

[Szerkesztve]

Read only...

(#907) dabadab válasza nilrem (#903) üzenetére


dabadab
titán

A 400S hivatalosan 5,7 alatt van szazon, ezzel veri pl a Porsche Boxtereket (Carrerakkal viszont nem erdemes kotozkodni, mert ez egy gyenge bokorugro, elettartamra (es nem teljesitmenyre) hangolt motorral ;) )

DRM is theft

(#908) sowi válasza net84 (#906) üzenetére


sowi
őstag

mondtam en hogy jo az az aprilia pegaso :D

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#909) nilrem válasza net84 (#906) üzenetére


nilrem
tag

Hat ilyen segitseget nagyon megkoszonnek, mert a helyi Suzki szalonban meg kerdezni sem merek (sajnos nem vevocentrikusak, gondolom mar belefaradtak a sok kezdo hulye kerdeseibe) Ha lesz valami motorosfelvonulas akkor beirhatnad ide meg a szombathelyi topicba.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#910) Topiccsendőr válasza nilrem (#909) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nekik az a dolguk, hogy a kezdőket felvilágosítsák, úgyhogy tehetnek egy szívességet, szerintem. Nem muszáj eladónak lenni. Mehet kapálni is.
Ki tudok akadni az ilyen szolgáltatásoktól.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#911) sowi válasza nilrem (#909) üzenetére


sowi
őstag

szombathelyi vagy? a szalonban meg bekaphasssssa a tisztelt elado bacsi, te hagyod ott a penzed, ergo te adod a fizeteset ugyhogy egesz nyugodtan kinyalhatja a segged akkor is ha csak bemesz es megtapizod a motort

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#912) nilrem válasza sowi (#911) üzenetére


nilrem
tag

Igen Szhelyi. En sem terveztem, hogy egy fillert is otthagyok. Velem csak annyi tortent, hogy koszontem szinte vissza se vakantottak, ott voltam 10 percet egy szot sem szoltak. Masodszor bementem mar tudtam mire szamitsak igy csak csendben sovarogtam, es nagyot dobbentem ahogy egy masik vevovel beszeltek. Miutan kiment ez a vevo az elado felhangosan megjegyezte a masik eladonak, hogy minden hulye ide jon kerdezgetni. Azota nem voltam ott.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#913) sowi válasza nilrem (#912) üzenetére


sowi
őstag

jo nagy seggfejek, meg johogy bemegy az ember nezelodni, rohadtul nem mindegy hogy mire szorja el azt az esetenkent tobb millio forintot...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#914) s3nk!


s3nk!
csendes tag

Hello!
Lehet egy kicsit lámaság de nem tudtok valahol egy pontos leírást hogy mien feltételekkel lehet 125 ccm-re lerakni?
Ilyenekre gondoltam h: menyivel a 16 előt lehet elkezdeni, mikor tehetjük a vizsgát, meg hogy le kell e előte rakni az 50ccm-t!?
Előre is köszi!

.

(#915) net84 válasza nilrem (#912) üzenetére


net84
őstag

Melyik eladó volt bent? A hosszú hajú csávó vagy a nagyobb darabka? Utobbira már többen panaszkodtak, a hosszúhajúval már dumáltam párszor, az tény, hogy elég lassan kezd el foglalkozni az emberrel, de vele lehet beszélni...

A felvonulást és az összeröffenéseket is be szoktam jegyezni (akkor betolom majd a szombathelyi lokálba is). A dr-z meózást meg lebeszélem a sráccal...

Sowi - most már tudom :DDD

Read only...

(#916) Topiccsendőr válasza sowi (#913) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Amikor a Kawasakihoz vettem alkatrészeket, majdnem elküldtek a francba, hogy miért én veszem, meg elkezdtek kérdezősködni, hogy mi a baja a motoromnak. Ráadásul egy rohadtul idegesítő csaj kezdett vizsgáztatni, aki még nem is látott széthúzva egy blokkot sem. Megfogadtam, hogy ott soha többé nem hagyok egy fillért sem.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#917) Integra


Integra
titán

voltunk ma gumit cserélni yamaka szervízben.
ott volt az öreg kis fazer 40ezer km-rel büszkén a padon, hibátlanul, mellette meg az új aluvázas kis fazer. a kettő egymás mellett állt, hááááát, ez az új fazer igazi olcsójános bringa, le nem cserélném ezt a mostani igáslovat erre az újra, ez biztos.
megkérdeztem a szerelő srácot is, csak ennyit mondott, maradj a réginél. és ha ezres fazerben gondolkodtok, abból is a régit. utána megmutatott pár helyet az új kis fazeren, hááát, ha a többi modelljénél is ilyeneket akar csinálni a yamaha, mint új típus... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#918) TitiRii válasza s3nk! (#914) üzenetére


TitiRii
senior tag

15,5 aszem a kresz kezdésének a határ ideje 16 évesen tehetsz krezs vizsgát
nem kell semiylen más jogsival rendelkezned elötte
a1 125 ccm ÉS 12LE ezt azért ne felejcsétek el
mert sok olasz gép vigan 30LE ezekre elvileg Ak kellene, és bizony a rend éber örei ha mér van jogsid szeretnek szopatni ha nem érvényes az adot kategoriára, mielött vasat veszel nézd meg mi van a forgalmiban.
akreditált sulit ajánlok (pl csiga, ez még olcso is meg gyors is, de tanitani nem sokat tanit, de akinek csak a papir kell és a többit már tudgya ,ideális, 2 hét alatt kesz vizsga, 2 hét alatt rutin vizsga,jöv 7 vagy az után atol függ hoyg lesz idöm, meg forgalmi ;))
akreditált sulikbol ugyanis a tandij(nem a vég összeg, az orvosi, meg vizsga dijakból nem) 30% ot jová lehet irni év végi adó bevalásnál ha van olyna személy a családban aki adozik és nem minimál bére van jelentve.

amugy
ha beleférsz akkor Ak jobban ajánlom nem sokkal drágább és ez tévhitel ellentétben nem 250 ccm ig hanem ccm korlát nélkül, de 25kw os teljesitmény korláttal van.
igy jobban lehet válogatni a vasak közül
de aszem ehez 18 év kell és +2 év hogy korlátlanra modosithasd egy külömbözeti vizsgával
üdv

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#919) TitiRii válasza sowi (#901) üzenetére


TitiRii
senior tag

jaja
nem csak erös
nyomatékos
nekem meg ez a lényeg nyomatékbol megy a talicska
és éppet itthon szinte lehetetlen találni, pláne olya aminek még rendszáma is van és nem csak ''hoby célra'' árulják pár 100 ért
a régiek tudgyák, anno én is ezt szinte totál károsan vettem
de rendszámmal. egy ideje csinálgatom már, és nem csak hoyg javítom, de totál felujitom, szo szerint az utolos csavarig. a blokban pl minden uj(csapágyak,szimeringek, szelepek, szelep fészkek, gyürük,kuplung stb) uj fényezése van a bloknak meg váznak(szinter) meg át is épitem supermotonak, ez vezs el sok idöt és pénzt
de lassan már látcik a vége
kiváncsi vagyok mi lesz belőle a végén :D
de majd ugyis közlöm veletek ha kész lesz

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#920) Maksifül válasza sowi (#750) üzenetére


Maksifül
senior tag


Egy HATALMAS PIROS PONT a Kelomotors-nak, a hozzáértésért, a kedvességét, és a korrektségért! :R

Történetesen, megfogadva a tanácsodat, és bízva a tapasztalatodban, vettem Náluk egy HJC sisakot csütörtökön. Igaz, hogy több, mint két órát ácsorogtam a boltban, mivel igen nehezen tudok dönteni fontos kérdésekben, de rendkívül türelmes volt a srác, megmutatott minden sisakot, ami érdekelt, és végül vettem egy bukót meg egy kesztyűt.
Tapasztalatlanságomnak köszönhetően azonban kicsinek bizonyult a sisak, mert néhány óra motorozás után megfájdult benne a fejem, kivörösödött a halántékom, és a homlokom tőle, de levenni is kínszenvedés volt. :O

Felhívtam őket, és ugyan nem az volt első reakció, hogy ''persze, hozd csak vissza, kicseréljük'', de azt mondta az eladó srác, hogy vigyem vissza, és megnézi milyen állapotban van. Mivel egy karcolás nem volt rajta, csak a plexit cserélte ki, vagyis kaptam egy számmal nagyobb HJC bukót, a ''régi'' bukó plexijével, és elégedetten távoztam az üzletből... Olyannyira, hogy gyorsan vettem még náluk egy cordura nacit is. :C

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az üzletet, bizonyára én is ott keresgélek először, ha valamire szükségem lesz.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#921) nilrem válasza net84 (#915) üzenetére


nilrem
tag

O a hosszu copfos haju volt eppen, mind a ketszer. Hagyjuk is ha O igy meg tud elni akkor tegye.
Koszonom a segitseged es az infokat.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#922) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok,

Enduró motort keresek Pest megyében...
Elsősorban Honda CRM 250, vagy 300-400 körüli 4ütemű moci kéne...
Tud valaki olyan helyet (kereskesdőt) ahol van 1 kis választék?
Tarjánban tudok egy helyet de jelen pillanatban nincs valami sok motor ott!
THX

(#923) sowi válasza Lolek (#922) üzenetére


sowi
őstag

full-gas?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#924) Lolek válasza sowi (#923) üzenetére


Lolek
aktív tag

Kevés enduró van itt...
de azért thx! :)

(#925) sowi válasza Lolek (#924) üzenetére


sowi
őstag

akkor mondjuk hasznaltauto.hu, hasznaltmotor.hu?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#926) Lolek válasza sowi (#925) üzenetére


Lolek
aktív tag

Ezeket végigböngésztem, nekem kereskedőkre lenne szükségem, itt a környéken!

(#927) fzr1000 válasza Uher (#852) üzenetére


fzr1000
tag

Kawa ZX9 vs R1 téma...

Kérdés, hogy mire akarod használni... Az R1 sportosabb (minden tekintetben), a ZX9 kényelmesebb... ''Hétköznapibb'' használatra szerintem a ZX9 jobb, főleg ha túrázni is szeretnél, és nemcsak a sarki fagyishoz elugrani, és az utasnak is kényelmesebb...

Szerintem egy olyan teszt, amikor fognak két motort, kimennek egy versenypályára, az egyiket istenítik, a másikat meg lefikázzák (oké-oké, sarkítom a dolgokat :) ), nem sokat számít, hacsaknem ugyanolyan körülmények között akarod használni a motorod, vagyis szintén a versenypályán... Mások az értékelési szempontok, mintha egy Budapest-Mátra-Szeged-Budapest túrán hasonlítanád össze a 2 motort más szempontok alapján...

Pl. a volt Kawámmal szívesebben mennék túrázni, mint a mostani RC51-gyel...

(#928) Uher válasza fzr1000 (#927) üzenetére


Uher
aktív tag

Tegnap elhoztam a Kawasakit.
2003as, 2004 májusi forgalombahelyezés. 5200km.

(#929) Integra válasza Uher (#928) üzenetére


Integra
titán

gratula:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#930) net84 válasza nilrem (#921) üzenetére


net84
őstag

Uram! Kollégával beszéltem, szívesen áll rendelkezésedre DR-Z kérdésekben...
Elérhetőségét küldöm mail-be, hivatkozhatsz rám, de tud róla.

Read only...

(#931) dabadab válasza nilrem (#909) üzenetére


dabadab
titán

Ha gondolod, vedd meg a soproni boltba, ott normalisak.

DRM is theft

(#932) SzalaiG válasza Lolek (#922) üzenetére


SzalaiG
addikt

Én tudok egy nagyon jó állapotú CRM250-et. Ha érdekel írj privit! :)

(#933) zoa


zoa
tag

:O Elnezest az offert, de uzenem annak a kreten budos rohadt genyadek embernek aki ellopta a motorom, hogy kivanom hogy egyszer abbol a penzbol amit igy szerzett lojje tul magat heroinnal! :(((

Megegyszer elnezest.

Kedvenc szinem a szivarvany

(#934) sowi válasza zoa (#933) üzenetére


sowi
őstag

ma reggelre loptak el a geped?? :(

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#935) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Tegnap motoroztam kb 60 km-t. Ezalatt kb 3 x volt az, hogy egy hajszálon múlott...
5 km után egy komplexusokkal terhelt személyiség rámhúzta a kormányt, úgy, hogy akkorát kellett kerülnöm, hogy átmentem teljesen a szembehaladó sávba. Szerencsémre egy buszsofőr jött velem szemben - azért szerencsémre, mert azok legalább defenzíven vezetnek - egyből vágta, mi a helyzet, lefékezett. Oké, még csak most kezdődött a nap. Kb. 5km után egy Taxis kinyitja előttem az ajtaját, a piros lámpánál álló kocsisor közepén - hogy minek, ki tudja. Nem is tudom, hogy nem vittem el. 20km után egy zöldre váltott lámpa után elindultam, egy piroson átszáguldó balfék majdnem telibekapott oldalról. Utána komolyan gondolkodtam, hogy átlépjem-e az 50km/h-t. Úgy el tud menni a kedvem az egésztől. Az a baj, hogy ezek nem egyszer történnek meg, minden egyes motorozás alkalmával olyan érzésem van, hogy a szerencsémnek köszönhetem az életemet.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#936) Topiccsendőr válasza zoa (#933) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Lánc, lakat?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#937) Integra válasza zoa (#933) üzenetére


Integra
titán

bazzzzz :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#938) Integra válasza Topiccsendőr (#935) üzenetére


Integra
titán

ilyen van hogy álló kocsisornál valaki motorosok miatt szándékosan kinyitja az ajtaját amíg el nem indul???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#939) sowi válasza Integra (#938) üzenetére


sowi
őstag

van, rosszabb is...az osszes ilyen baromallatot 1 honapra robogora ultetnem a pesti csucsban, aztan jarjanak...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#940) Vertic válasza zoa (#933) üzenetére


Vertic
aktív tag

részvétem :( tavaly nekem is volt ilyen, tudom milyen érzés...
nem vagyok egy agresszív típus, de az ilyen mocskos állatokat legszívesebben egy kiadós kínzás után addig ütném vmi tompa tárggyal, amíg mozognak. :((( :(((

[Szerkesztve]

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#941) Integra válasza sowi (#939) üzenetére


Integra
titán

nekem eddig ez eszembe nem jutott hogy ilyen is lehet....
hát ez kemény...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#942) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#935) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Tavaly volt nekem is 2-3 elég gatyába erisztős élményem, hasonló szituk mint neked, bár szerencsére nem egy napon, hanem egy szezonban...
És mint a példa is mutatja kurvára kell vigyázni, egyszer olvastam egy nagyon találó cikket amiben azt írták, hogy úgy kell motorznod a közúton mintha minden autós rád vadászna... és mennyire igaz a dolog!

-= No way back from Here =-

(#943) [lAyCsI] válasza zoa (#933) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ennél rosszabb nem is történhet a jómotorosemberrel... ez a legnagyobb szopás!!:(((

-= No way back from Here =-

(#944) zoa válasza sowi (#934) üzenetére


zoa
tag

Tegnap este loptak el...
Egyik haver volt nalam es a kocsival beengedtem a melygarazsba addig meg kitoltam a tarolohoz a tarsashaznal erre a keritest valaki szettorte a motort meg elvitte.

Kedvenc szinem a szivarvany

(#945) zoa válasza Topiccsendőr (#936) üzenetére


zoa
tag

Nem lancoltam le kivetelesen mert a sajat lakasomnal keritesen belul volt. Egy ilyen uj tarsashazbban lakom kertel es a tarolo (kuka) melle raktam hogy ne is legyen feltuno

Kedvenc szinem a szivarvany

(#946) net84 válasza Integra (#941) üzenetére


net84
őstag

Pedig főleg BP-n tapasztalható, de nálunk is előfordul ilyen...főleg biciklisekkel (és ezeknek az állatoknak nagy része még büszke is rá - teli vigyorral meséli a haveroknak, hogy mekkora jani volt a pirosnál rányitotta az ajtót egy motorosra/biciklisre aki éppen el akart mellette haladni)
Egy ideje már nem is megyek előre, ha hosszabb kocsisor áll, mert attól félek, hogy egyszer rámdurrantják az ajtót (és még a hibás is én leszek).

Bezeg, ha lecsapod a tükrét, mert rádhúzza a kormányt, akkor neki áll feljebb...idióták

Zoa - részvétem

Dabadab - ez egy jó ötlet, kolléga is ott vette a drz-t, igaz nála a mérvadó az volt, hogy beszámították neki a régi motorját...azt bele kell kalkulálni, ha itt vásárol valaki motort (Szhely), hogy ígyis-úgyis Sopronba kell vinnie szervízbe, vagy leadja reggel itt és egy nap amíg elkészül (felviszik kocsival Sopronba, megcsinálják és visszahozzák - mázli esetén aznap este itt a motor)

Read only...

(#947) zoa


zoa
tag

Ja es most jovok a rendorsegrol es kozoltek hogy semmi eselye hogy megtalaljak.
Azert nektek szolok. Ha netan lattok egy italjet formula 125 os mocit eladot oldalan piros festessel es egy nagy ferrari matricaval az elejen szoljatok legyszi. Koszonom ja es bocsi a sok hozzaszolasert
a moci alapszine ilyen grafitszurke ezt elfelejtettem.

[Szerkesztve]

Kedvenc szinem a szivarvany

(#948) Chris82


Chris82
senior tag

Sziasztok!
Tegnap hoztam el a Ducatit. :))
Ki is próbáltam azonnal. Eddig csak sor 4-esekkel mentem, de ez is nagyon tetszik, bár nem olyan finoman jár mint egy soros.
Lenne egy kérdésem. Ha városban használom, milyen fordulatszámon járassam?
2-3 ezer vagy annál magasabban? 4-5 ezernél olyat éreztem mintha nem egyenletesen járna alacsony sebességnél, folyamatos tempónál, mintha kevés üzemanyagot kapna, és azmiatt néha megakadna, de lehet hogy csak a két henger miatt van ez? Nagy tempónál semmi gond nincs.
:R

(#949) Topiccsendőr válasza zoa (#945) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az kiemény. Általában ki szokták figyelni, hogy mikor, hova rakod le, de csak úgy elvinni hipp-hopp, nem szokták. Lehet, hogy téged is leszedtek volna róla, ha nem rakod le. Legalábbis amikor az enyémet elvitték, a rendőr ezt mondta.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#950) Topiccsendőr válasza zoa (#947) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A Formula annyira nem gyakori. Eddig láttam belőle 2-őt az utakon

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.