Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz GReddy #5289 üzenetére

    egyetértek én is,finomitásokkal :)
    nekem meg pont a téli gumi jó játszani,mert finoman csuszik meg :)és buzukis vok :)
    igen,kicsit sokan kérdezik,h faszé van egy szezonális járművem 2x akkora értékben,mint a stift.és ha a stiftre kell költeni 4 uj gumit összesen 25rugóért,akkor sajnálom tőle,de ha uj lábtartót kell vennem a CBRre,akkor 50ezerért megveszem.hülye állatfajta a motoros :)
    és tisztelet a kivételnek, figyelek a motorosra,ha buzukiban ülök.nem szoktam sokat tökölni motorral a forgalomban,abszolut nem érdekel semmilyen kresz,de motorosok engem is meg tud lepni szuicid hajlamukkal :)

    eladó topping dac

  • Tüzi

    veterán

    válasz GReddy #5289 üzenetére

    Nem magával a téli gumival van bajom, félre ne értse senki.
    Nekem a körülötte felépített agymenéssel. "7fok alatt húzzon téli gumit". Kérdem én: Miért pont 7 fok? Ha 6 foknál teszem fel a téli gumis felniket, akkor abban az egy fokban én veszélyes elem vagyok a közlekedőkre? Mi van, ha nem teszek fel téli gumit? Téli gumival ugyanúgy mehetek, mint nyáron a nyárival?

    Egy költői kérdés. Télen ugye hó van (ami jég, letaposva = tükörjég) és még egy kis jég. Jégen mennyivel tapad jobban a téli mint a nyári? Száraz aszfalton van értelme a télinek. 50méter féktáv helyett 47, ezt aláírom.
    De, két dolgon felesleges vitatkozni. 1: a körülötte keltett felhajtás miatt, sok embert túlzott biztonságérzetbe kergetnek (álá abs, asr, fbi, cia, stb). 2: balfaszságot a téligumi sem védi ki. 2/b: száraz úton, 120 felett hosszabb távon rosszabb a téli (túlmelegszik, fékezéskor csúszni fog) mint a nyári.
    Szóval valamennyivel jobb a téli, de közel sem annyira, mint amennyire sulykolják. Aki tud vezetni, annak meg gyakorlatilag mindegy, hogy téli, vagy nyári, nagy hóban mindegyik hóláncot fog húzni.

    Remélem, már érthetőbb a gondolatom ezzel a témával kapcsolatban :))

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz GReddy #12015 üzenetére

    Inkább egy poewr commandert rakjatok bele. Nem a japánok hülyék hozzá, hanem a környezetvédelmi előírások szigorúak.

    Explosión de dos tiempos

Aktív témák

Hirdetés