Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Milyen videót ajánlotok? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) G@ben válasza sonar (#50) üzenetére


G@ben
addikt

Tudom, mennyi filmet írsz, de azt is tudom, hogy milyen alapanyagra. Arról is volt szó, hogy gagyi alapanyagot nem minden lejátszó visz, és azt nem nevezném márkásnak, amire te írsz. Tudom, neked bejött, de sokan szidják. Szóval lehet, hogy nem is a lejátszóval van a gond.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#52) Bass


Bass
addikt

Miért kell valakit lebeszélni hiszen nem ez volt a kérdés? Nekem is van dvd-romom meg asztali dvd-m viszont van kb300 videókazim amit nem volt kedvem kidobni amikor eladtam a Philips 2 fejes videómat ezért nemrég vettem egy LG 2 fejes SP/LP-s videót ami 20 rugó alatt van és nekem tökéletesen megfelel addig amíg meg nem szerzem dvd-n az összes régi filmet vagy el nem használódnak a kazik és ugye az sem mellékes hogy egy csomó kedves filmem van amit nem adtak még ki dvd-n(másnap,stargate,Az androméda törzs stb) Egyszóval nyugodtan lehet venni még videót.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#53) sonar válasza G@ben (#51) üzenetére


sonar
addikt

Ha nem csak Princot árulnának a koleszba :D nem lenne gond
Amugy meg láttam tescós dvd lejátszót amire rá volt irva, hogy mp3 lejátszás aztán semmi. Mert az csak a dobozán volt rajt. Meg amelyik a gyáriból se mindegyiket olvasta be.
De ettől függetlenül van amelyik meg jól müxik.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Milyen videót ajánlotok? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.