Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BLiNk3r válasza Mosqu!to (#50) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

az zsír :DDD

(#52) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nekem az angry beavers a kedvencem, fel is vettem vagy 60 részt, kb 2 dvd-nyi anyag.
köcsög upc, követeljük vissza norbit és dugót!

- no es importante -

(#53) Lord Speedyu válasza gyga (#31) üzenetére


Lord Speedyu
tag

Már 6165-en írták alá a petíciót. Az aláírásgyűjtés indítója tegnap küldte el a petíció anyagát a UPC-nek rendes levélben (nem e-mailben). Még nem jött válasz.

(#54) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Eddig én csak angolul láttam, mert nálunk nincs nickelodeon. Letölttem 2 magyart részt és így is nagyon jó. Patrick üt mindent, legnagyobb király!!!

Good to be good, but better to be lucky.

(#55) zsoltee10 válasza Apika (#46) üzenetére


zsoltee10
addikt

kábeltv. elérkezett hozzánk is hál' Istennek. :)

olcsóbb, és jobb, mert így rá tudtuk kötni a 4db tv-t. a upc-t meg csak anyuék tudták nézni.

(#56) t-shirt


t-shirt
veterán

le vagyok törve :(( én is szerettem azt a szivacot :O ég veled tunyacsáp


[Szerkesztve]

(#57) Apika válasza t-shirt (#56) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Béke poraira! :(

(#58) Sianis


Sianis
addikt

Petíciót benyújtottátok, tehát a UPC is tud a létezéséről?

(#59) RIV


RIV
tag

Addig is nézzétek a Romantikát:Y, és gyüjtsünk Eszmeralda szemműtétjére.
Üzenem azoknak a szülőknek akik állítólag tiltakoztak: Mi legalább tisztában vagyunk a világgal! Még, ha ilyeneket nézünk!:C:C:C

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#60) Lord Speedyu válasza Sianis (#58) üzenetére


Lord Speedyu
tag

Elvileg igen. Vagy napokon belül tudni fog.

(#61) RIV válasza Lord Speedyu (#60) üzenetére


RIV
tag

Sok sikert! Szorítok nektek.;)

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#62) Mosqu!to válasza zsoltee10 (#55) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Az hogy lehet? Nálunk a UPC 5db tv-re van rákötve, és csak 1 díjat fizetünk...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#63) t-shirt válasza Mosqu!to (#62) üzenetére


t-shirt
veterán

Upc direct volt neki, az egy műholdas rendszer és egy digitális beltéri egység kell egy kódkártyával. Egy előfizetés egy kódkártya, nem lehet több tévére köti, illetve lehet csak mindegyiken ugyanaz a csatorna fog menni :D

[Szerkesztve]

(#64) RIV válasza t-shirt (#63) üzenetére


RIV
tag

Ez így igaz!:DD

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#65) Mosqu!to válasza t-shirt (#63) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ja, hogy UPC műhold, és nem kábel. Nálunk utóbbi van.
Amúgy elég nagy parasztvakítás ez, mindenhol reklámozzák, hogy milyen fasza is ez a műholdas, de persze azt nem említik, hogy egyszerre csak 1 csatornát lehet nézni :(((

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#66) cikasz válasza Mosqu!to (#65) üzenetére


cikasz
őstag

nállunk a faszzopó monortelnél is ez van már pl az HBO-val. 1 előfizetéshez 1 hbo jár 1 tv-n :) :D venned kell hozzá kulcsot!! LOL

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#67) Mosqu!to válasza cikasz (#66) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Valószínűleg azért, mert ahol több tv-re köthető volt, ott áthúzták más lakásokba is a vonalat. Haverom lakótelepen 10 évig kapott ingyen fullos kábeltévét, hbo-val mindennel, mert a szomszédból át volt húzva egy vezeték.
Nekünk meg amikor még bekötötték a upc-t 5e ft-ért meg tudták volna csináltatni hbo-t örökre, de akkor még ingyen volt egy évig, és azt mondta anyám, hogy majd csak akkkor ,amikor lejár az 1 év. Azóta meg a fószert sajna kirúgták :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#68) gLes válasza zsoltee10 (#41) üzenetére


gLes
őstag

Akkor én már meg se rendeljem? ;]

De micsinájják, ha csak ezek a f*sszopók húztak kábelt a házunk elé? :F:O Méghozzá elég hanyag módon :(((

(#69) cikasz válasza Mosqu!to (#67) üzenetére


cikasz
őstag

Na jó, de mit gondolnak a buzik, hogy majd mindneki vesz 5 kulcsot vagy ahány tv-jük van?? LOL Elő sem fizettem a szar kábelre...


[Szerkesztve]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#70) cikasz


cikasz
őstag

6689 Signatures Total

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#71) RIV válasza cikasz (#70) üzenetére


RIV
tag

Gondolod elég lesz ott is, ahol százezrekben és milliókban számolnak?:F
Én szurkolok, hogy az legyen!:C

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#72) Sianis


Sianis
addikt

UP! Ez a dolog nem veszhet el a süllyesztőben!

(#73) cikasz válasza RIV (#71) üzenetére


cikasz
őstag

Ezt nem ugy hivják, hogy negativ diszkrimináció?? Vagy valami ilyesmi?? A kissebbség elnyomása??

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#74) RIV válasza cikasz (#73) üzenetére


RIV
tag

Igen az, de egy kereskedelmi szolgáltatót gondolod, hogy ez érdekel? Ez háború, és a háborúhoz mi kell? ''Pénz, pénz, pénz''. Az pedig ott van ahol sok néző. Mondju ahol annyi csatorna van nem t'om miért ez az 1 csatorna zavarta őket:F

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#75) illusiON


illusiON
őstag

hy, a nickelodeon az a csatorna, ameikben azt a mesét adták, hogy a genyó szörnyeknek jesztgetniük kellett és kiszedték a fejükből a jesztgetéseket? mármint kiolvasták? nagyon para volt 8 évesen :D ezen a nickelodeonon adták?

( : no woman no cry : )

(#76) RIV válasza illusiON (#75) üzenetére


RIV
tag

Ne nézze aki nem bírja! A szülő meg azért van, hogy a 8 éveseknek megtítsa!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#77) illusiON


illusiON
őstag

nemazér, olyan mitn felnőőttkorban a horror :D vicces is volt stb., de msot komolyan nickelodeonon vagy cartoonizén adták azt a sorozatot?

( : no woman no cry : )

(#78) RIV válasza illusiON (#77) üzenetére


RIV
tag

Szörny Rt.?:D

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#79) Damage válasza illusiON (#77) üzenetére


Damage
senior tag

''Jajj, a szörnyek'' volt a címe. A Nickelodeon-on adták. Füli, Büdi és Pálcika :D
Ren és Stimpy volt a kedvencem. Az idegbeteg asztmás csivava :D
Elvileg azért vette le a UPC, mert sok szülő szerint nem gyerekeknek való műsorok mentek rajta. Miért kellett beállítaniuk akkor a TV-n? Tiltsák le, vagy vegyenek gyerekzáras TV-t. A Reality TV jobb? Ahol felvételről mutatják, hogy lőnek le embereket? Cenzúrázatlanul boncolják az embert, esetleg elég durva műtéteket mutatnak rajta főműsoridőben?
Félreértések elkerülése végett: az egyik kedvenc adóm a Reality TV, csak azt szerettem volna mondani, hogy vannak ennél sokkal durvább adók is, amikkel érdekes módon nincs baja az embereknek. Akinek nem tetszik egy adó, ne hozza be a TV-jén, egyszerű ez.....és jó lenne, ha kedves UPC visszatenné a Nickelodeon-t a kínálatába, különben visszamondom a TV-t és a NETet is :D

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#80) cikasz


cikasz
őstag

Ez ugyanolyan mint amikor RÉGEN az HBO-n adtak kira porcogókat, erre a sok vén szatyor elkezdett rinyálni erre levették :( GUSZTUSTALAN.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#81) Sianis válasza RIV (#74) üzenetére


Sianis
addikt

Magyarországon ő az egyetlen kábeltv-s társaság nem? Nem megteheti akkor, hogy azon a bazinagy sávszélességen amin jön a tv, és néhol 30 mp-ig nem jön be egy adás sem csak a hangyák, oda bebiggeszt egy ilyen csatornát? Lazán beleférne amúgy...

(#82) Yutani válasza Damage (#79) üzenetére


Yutani
nagyúr

Jah, Szörnyek királyok voltak. Nem is tudtam eddig, hogy megszűnt a Nickelodeon. Már nagyon ritkán nézek TV-t...

#tarcsad

(#83) Sianis válasza Damage (#79) üzenetére


Sianis
addikt

A röfis mese, meg a Dóra, azok nem gyerekeknek szoltak?

Mondjátok OPÖN!................Hangosabban! ÓÓÓÓPÖN!

(#84) Lord Speedyu válasza Sianis (#81) üzenetére


Lord Speedyu
tag

A monopolhelyzetet az államnak nem kell megszüntetnie???:((( Csak mert én úgy tudom, hogy az állam tiltja a monopóliumok kialakulását...

(#85) Damage válasza Sianis (#83) üzenetére


Damage
senior tag

LOL :DD:C
Erről még nem hallottam, de azt hiszem nem veszítettem vele sokat. Szerencsémre nem volt szerencsém hozzá :)

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#86) Sianis válasza Damage (#85) üzenetére


Sianis
addikt

Pedig volt ilyen is, én egész nep csakNickelodeont néztem, aztán meg hétvégén jókat röhögtünk minden mesén, már csak a kezdő zenén, meg éneken is a bepisilés kerülgetett... :DD

(#87) RIV válasza Lord Speedyu (#84) üzenetére


RIV
tag

Nem kell megszüntetnie. Meg kell akadályozni a monopol helyzet létrejöttét. De ha nincs más szolgáltató akkor lehet. A monopól helyzetben lévő cégek viszont nem szabadárasak. Sokszor a cég maga is államilag erőteljesen befolyásolt.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#88) Flashback


Flashback
addikt

7158 Signatures Total

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#89) Flashback válasza cikasz (#80) üzenetére


Flashback
addikt

Szép idők idők voltak még akkor... :)

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#90) Xelo


Xelo
addikt

Rocko, Spongya Bob, Fecsegő tipegők, meg még csomó jó volt... A Dóra the SeXplorrert naon nem birtam.. Hányingertem kaptam tőle...:D

(#91) donw3ga


donw3ga
senior tag


[kép]

(#92) Integra válasza donw3ga (#91) üzenetére


Integra
titán

OMFG...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#93) Vigneau válasza donw3ga (#91) üzenetére


Vigneau
félisten

Őt - talán - nem menteném meg... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#94) george11 válasza donw3ga (#91) üzenetére


george11
senior tag

[kép]

[Szerkesztve]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#95) george11


george11
senior tag

[kép]
:DDD :DDD :DDD
(UP)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#96) z0d1AK válasza george11 (#95) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hódító Hódok klipp a youtube-on!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.