Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz HuMarc #4104 üzenetére

    Van adásvételi, számla, és garijegy is. Trét egyik se hatja meg. Éppen megpróbálhatnám magam kiadni a tulajnak, csak Miskolcon lehet gyanús lenne a szegedi címre kiállított számla, akkor személyit meg nem tudok villantani. Aszonták közjegyző által hitelesített meghatalmazást viszont szívesen elfogadnak bármikor. :(((
    Tulajnak vissza nem küldhetem, mert nála lehet van cseredarab, és mire visszaküldi lehet addigra már itt is lesz.
    Ahhoz képest hogy most van egy 30e-et érő GXI-m, és helyette választok egy Alcatelt vagy Sony-t, elméletben csak jobban járhatok, azt remélem pár tízezerrel közelebb kerülök így az N4-hez.
    Még azon gondolkozok, hogy bemutatom a régi pénztár visszafizetési bizonylatot, amivel az előző használt GXI-met fizették vissza, mert ugye már akkor se volt cseredarab (abba most ne menjünk bele, hogy mér vettem helyette egy ugyanolyat ;] ), aztán megkérdem, hogyha akkor lehetett visszafizetni most mér nem...
    Csak nem vagyok benne biztos hogy nem fog úgy tűnni, mint aki üzletszerűen műveli a témát. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés