Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Keeperv85 #2045 üzenetére

    Számomra elég valós előny (ide nyilván a felhasználói élményről kellene beszúrnom egy ódát :) ). De akkor félreértettelek - azt hittem, az UI-t annak kapcsán írod, hogy említettem a Lumia dizájnosságát (és talán nem voltam ott egyértelmű, hogy a telefon külsejére értem, nem a rendszerre).

    Ha meghívsz mondjuk egy Nexus 4-re (vagy az utóbbi 2 év bármelyik, szerinted megfelelő felső- vagy akár középkategóriás droidos telefonjára), akkor szívesen viszonyítom nem csak a birtokomban lévő "korai droid"-os telefonomhoz az ahhoz néhány paraméterben közel álló (pl. RAM mérete) belépő szintű WP8-as telefonomat. :R

    Jacak: iszonyat egyszerű oka van, a gyári Gingerbread piszokul belassult az SGS-en, a garancia lejárt a telefonról, tenni akartam egy próbát főzött ROM-mal is. Amúgy elég sokáig halogattam, főleg lustaságból (meg nem engedhettem meg magamnak, hogy a fő telefonom kiessen egy esetleges elszúrt ROM-feltevésnek) és amiatt, hogy igyekeztem rendesen utánaolvasni a telepítésnek. Visszamenni azért nem szeretnék régebbi CM-ekre, mert egy pár számomra bosszantó bug-ot meg rendesen kijavítottak, amik korábban jelen voltak.

    És még valami, azért egy CM-feltevés még nekem sem volt nehéz, csak épp kissé túlparáztam előtte, nehogy téglásítsam szegény SGS-t... :)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés