Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik driver optimális egy gef2mx-hez? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gábor vitéz


Gábor vitéz
tag

Barátnőm gépében van az említett kártya, és nagyon hányás képe van TV-n. Eleinte jó volt, csak addig variáltam a driverekkel, hogy sikerült jól elállítanom. Végigpróbáltam néhány módszert amit ajánlottak nekem korábban itt a fórumban, de semmi változás. Arra jutottam, hogy le kéne zúzni teljesen a drivert és egy másikat feltenni, de melyiket? A Gef2MX nem éppen egy új kártya, és az új drivereket már az új kártyákra optimalizálják. Sajna már nem igazán vagyok tisztában az nV kártyák lelkivilágával (igaz az első 3d kártyám egy riva128 volt, de azután csak 3Dfx-em, Matrox-om volt, most meg ATi van). Szóval melyik drivert szereti legjobban a Gef2MX?

Vetkőzz szépen Tündérke! A kívánság az kívánság!... (o)(o) XD

(#2) Opa


Opa
tag

Ha már így felmerült a kérdés, egy gts-hez melyik drivert érdemes használni ? :)

(#3) AngelH válasza Gábor vitéz (#1) üzenetére


AngelH
aktív tag

Ha csak Tv-out problemad van, akkor ajanlom a tvtool progit, az belovi rendesen, akarmilyen driver van fent. [L]http://www.tvtool.de[/L]

(#4) LordX


LordX
veterán

Gf1/Gf2/Gf2MX: 30.xx
Gf4Ti: 45.23
GfFX: 51.16

Azért ezeket, mert az ezek utánit az akkor már kijött következő generációs cuccra optimalizálták.

(#5) yossarian


yossarian
aktív tag

nekem 45.23-as driver van (gef2mx400), de semmi problémám nincs se a tv-képpel se mással. tök szép a tv képe is, ráadásul régi driverrel volt feket csík a tv szélénél körbe, ezzel viszont filmnél teljesen kimegy a széléig a kép. Észere se lehet venni, hogy nem rendes tv-t nézek, hanem a számítógépről megy. szóval nekem megy az újjal is.

(#6) Opa válasza LordX (#4) üzenetére


Opa
tag

Köszi :)
Tehát 45.23 vagy 51.16-al lassabb lesz...
És valami pozitív változás, szebb kép esetleg ?
Azért kérdezem, mert egy 533-as proci és egy elsa gts-sel az Unreal T. (nem a 2003) szaggat 800*600-ban (45.23-al) :F

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik driver optimális egy gef2mx-hez? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.