Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Loadout

Hozzászólások

(#1) freelanced


freelanced
addikt

Loadout

A nemrég "megjelent" Loadout, az Edge of Reality stúdió külső nézetes (online) lövöldéje. Az Edge of Reality egy korábbi Mass Effect, Tony Hawk's Pro Skater, The Sims és Dragon Age fejlesztőkből verbuválódott csapat.

Talán már olvastátok, hogy a középpontban a fegyverek állnak, azokat sokszínűen lehet fejlesztgetni, a készítők szerint több milliárd kombinációban variálhatjuk őket, de a karaktereinket is testre szabhatjuk, bár egyelőre fizetősek a különféle ruhák, kiegészítők.

A tegnapi nap folyamán került fel a Steamre sajnos a jelen pillanatban (2014.02.02) vannak hibák, a szerverek nem az legjobbak, egyelőre barátokkal se nagyon lehet játszani, és party-t sem lehet létrehozni, de azt kell mondjam elég pofás lett a játék, ami feltűnt, hogy nagyon simán fut, számomra kicsit a régi játékokat idézi, érdemes megemlíteni, hogy durva, véres stílusú noha ezt morbid módon találják, ami feldobja a hangulatot.
De ajánlom mindenkinek, megéri várni és kipróbálni nem hinném, hogy csalódni fogtok benne.

Egy kis kedvcsináló videó(18+):

Pár kép:

Steamen itt érhető el: [link]

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#2) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Hianyzott mar valami eszementseg jokat fogunk vele sokan szorakozni ugy erzem. :)

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#3) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv!

Éppen most töltöm le Steam-en és délután rá is nézek.

Így a bemutató videó alapján nekem egy kis Team Fortess és Quake 3 jön le (külső nézet + vér. Sok sok vér :D ), de mivel F2P a játék, így megér egy misét :) .

Ha meg megfog, akkor csapatjuk neki. Veszítenivalóm nincs vele :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#4) freelanced


freelanced
addikt

Majd a nap folyamán létrehozok egy Steames csoportot aztán játszunk :K

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#5) csana


csana
senior tag

Én is elkezdtem "kóstolgatni" a játékot, és bár jópofa a cucc, még nagyon nincs kiforrva a dolog. Szóval csak erős idegzetűeknek ajánlom a jelenlegi formában :D. Meg persze olyanoknak, akiket nem zavar, hogy 4-4 elleni küzdelem az valójában 3 vs 1 leggyakrabban, és picit félek attól, hogy emiatt hasonlóan el fog néptelenedni a cucc mint annó a Lead and Gold.

(#6) csana


csana
senior tag

Na lejárt a szerk idő: már létezik egy magyar csoport ahogy nézem a steam-en:
"Loadout Hungary LoHuN" néven

[ Szerkesztve ]

(#7) Ventur@ válasza csana (#5) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ma kipróbáltam egy mecs erejéig én is (valami kalapácsot vagy mit kellett megszerezni az ellentől) és a mecs eleje 4v4, majd kb. 5 perc múlva már 2v4 és a végére (kb. 10 percig) 1v4 volt. Én voltam az 1 :DDD .

Na annyira így nem volt élvezhető, de csapatban biztos jó móka lesz ez. Mindesetre fent hagyom és még szórakozom vele :) .

Aki akar Steam-en felvehet: m3h4n1k. Játékban meg m3h4n1kHUN néven vagyok (monkeyHUNter már foglalt volt :O ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8) csana válasza Ventur@ (#7) üzenetére


csana
senior tag

Nálam is így szokott lenni. Igaz legutóbb az ellenségtől párologtak el 2-en, és mire nagy büszkén véget akartam vetni a meccsnek a kalapáccsal, kiszórt mindenkit a szerver :D.

Az a baj, hogy ilyen kevés létszámnál már meglátszik, ha akár egy ember is lelép. Kivéve, ha a maradék 3 pró, a másik csapatban meg azt sem tudják mi is a feladat..

(#9) Dictator^


Dictator^
veterán

Tegnap filóztam, hogy nyitok egy topicot, de látom megelőztek!

Tudom, nincs tökéletes loadout, de valami sniper féle 1-2 lövéses (max!) -t összeállítást talált már valaki?
Szeretném kipróbálni.

Ma összefutottam egy playerrel, aki valami jump boots-al, slow rocket meg robbanó fejjel nyomta death matchben, megcsinálta 12-0, majd azért megmondtam neki, hogy gusztustalan már mit csinál (nem volt semmi counter ellen, meg új player révén csak 1-2 loadoutunk volt).. csak egy "if you cant handle it tell me, i can switch" üzenetet kaptam.. kissé nagyképű bemutatkozás.
Majd ahelyett, hogy elárulta volna a buildjét, 4 gamen át 1v1-be csak az oltást kaptam. Többet ment a chat, mint a játék, de sajnos új infókat nem szereztem.
Szóval eddig izgalmas community-je van a játéknak :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#10) freelanced válasza Dictator^ (#9) üzenetére


freelanced
addikt

Hát igen én is találkoztam hasonlóval, bár szerencsére még csak egyszer és nyílt terepen jó volt a sniperével de amint más pálya lett és kicsit hozzáférkőztünk közelről már nem érte sokat.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#11) Dictator^ válasza freelanced (#10) üzenetére


Dictator^
veterán

A srác kb mindennel aprított, bár hozzáteszem, hogy Sniperrel nem mindig talált el, de a Tesla gránátja kb 2hp-ra sebzett.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12) freelanced válasza Dictator^ (#11) üzenetére


freelanced
addikt

Hmm az szép :)

Amúgy kár, hogy még nem stabil a szerver meg a barátlista mert így alig tudok játszani haverokkal.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13) .OM.


.OM.
aktív tag

Sniper-ből 2 félét érdemes:

DMR = 3 lövéses testre (35 DMG / Hit) v. 1 fejes + 1 bárhol (70 + 35 DMG)
- alap stock
- 1,5x Scope
- Sniper barrel
- Egylövetű trigger
- Alap magazine

Fejvadász = 1 fejes (135 DMG) v. 4 lövéses testre (29 DMG / Hit) v.
- alap stock
- 3x Scope
- Headhunter barrel
- Egylövetű trigger
- Alap magazine

Én a fentit ajánlom..

ex .Oldman.

(#14) Dictator^ válasza .OM. (#13) üzenetére


Dictator^
veterán

A felső raktam össze annyi módosítással, hogy tesla lett a magazine benne!
(Azért jó, hogy magamtól majdnem ugyanezt csináltam, mint Te írtad)!

Köszi!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#15) freelanced


freelanced
addikt

Ha most megy a party és akar jönni valaki, vegyen fel: radicalsteam

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#16) freelanced


freelanced
addikt

Itt egy steam csoport, aki akar jöjjön be. Tudom, hogy van egy de ott azért sok lenne az ismeretlen itt meg lehet, hogy sikerül egy kisebb, de jobb közösséget alkotni.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#17) .OM.


.OM.
aktív tag

Ki hogy viszonyul alap fegyvernek a golyós / ray / pulse fegyverekhez? Itt elsősorban assault fegyver szerepkörben gondolom, tehát azonnal tűzel, pontos közelre, magas tűzgyorsasággal.

ex .Oldman.

(#18) Dictator^


Dictator^
veterán

Nem vagyok otthon a régi jó játékosok között (béta). De találtam egy videót, annó valahol már találkoztam a nevével, tehát tuti valami komolyabb arcról lesz szó.
Ő ezt írta:

I haven't played since the game went further and further more towards to who has the higher level - rather than aim etc.

Tehát kezdőknek is van esélye, ha eleget játszanak. Már ha a fenti lévő állítás igaz, és gondolom az.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19) csana válasza .OM. (#17) üzenetére


csana
senior tag

Én most light assault barellel tolom a pulse alapú fagyómmal, és eddig nekem ez tűnt a leghatékonyabbnak. Magas kapacitású (100) tárral elég jól lehet darálni, akár két emberre is elég amellett, hogy nem kell pontosan célozni (nekem egyet még pattannak is). Azt is belőttem Igaz meg kell szokni, mert a kis golyócskáknak időbe telik elérni a célpontot..

(#20) Ventur@


Ventur@
senior tag

Mikor érdemes felmenni egyébként egy kis hentére?

Vasárnap is felnéztem meg tegnap délután, de fél óra várakozás után inkább kiléptem. Vagy nem talált semmit, vagy tele volt minden :D . Így a büdös életben nem leszek lvl2-es :DDD .

(#16) freelanced: Hogy tudok ide belépni Steam-en belül? Mert hiába kerestem rá, nekem nem találta meg :) (böngészőből nem akarok belépni Steam-be, mert a t*k*m ki van azzal, hogy ha másik böngészővel megyek be, akkor adjak meg mindenféle azonosító kódot :F .).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#21) csana válasza Ventur@ (#20) üzenetére


csana
senior tag

Én bármikor felmegyek 1 percen belül összedob egy 8 fős csapatot, vagy 4 főset botok ellen. Valamicskét segített hogy kilőtték ideiglenesen az egyik játékmódot.

A másik kérdésed bár nem nekem szólt, de azért egy variációt én is leírok:
Ha megnézed, egyetlen tagja van a csoportnak, és ő az admin "Azteke". Ha steam-en belül rákeresel erre a névre, kidob kb 4-5 opciót, az avatarról be tudod azonosítani kit is keresel. Ha rámész meg tudod nézni milyen csoportokban van. Így is kis tudod választani a csoportot, ha kereső nem hozza be..

(#22) Ventur@ válasza csana (#21) üzenetére


Ventur@
senior tag

Hmm...akkor nálam valami nem kerek, mert legtöbbször csak várakozok :) .

Másikhoz: Basszus erre nem is gondoltam. Kösz az infót :R . Hazaértem meg is próbálom.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#23) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Ha nem megy szólj este tudok segíteni. Az elmult napokban nem volt a legjobb a játék, nem nagyon talált játékot nem jo a barátlista. Ma mondjuk nem tapasztaltam gondokat. Szerintem pár hét vagy egy hónap biztos kell még hogy stabillegyen de a készítők folyamatosan javítják, nem aggódom csak ki kell várni. Nekem akkor szerencsém van mert nem nagyon volt még hogy nem rwlendes csapat ellent jatszottam volna. Ezen a téren nekem jol működött eddig.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#24) csana válasza Ventur@ (#22) üzenetére


csana
senior tag

Valami történik a háttérben, mert pl ma megkaptam facebook-os tauntot. Szóval alakulnak a dolgok. Ráadásul ha a gyakorló meccseken valaki kilép, akkor a játék már képes az üres helyekre találni valakit. Én olyan lvl 7 körül járok, és lehet hogy minél nagyobb szinten vagy annál könnyebben talál megfelelő csapattársat (a kezdők többsége szerintem lvl 1-nél feladja, mert hát azért elég idegölő tud lenni a game).

(#25) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

(#26) Ventur@ válasza mikrosuttii (#25) üzenetére


Ventur@
senior tag

Az a sárga csíkot lövő fegyver az melyik? Mert láttam az adja neked nagyon :) .

Jó kis vdeó amúgy és kedvet kaptam tőle egy kis hétvégi hentéhez is :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#27) mikrosuttii válasza Ventur@ (#26) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Beam,de a videó óta már kicsit fejlesztgettem rajta :D

És köszi! :B

(#28) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

30 perces móka!

240p van csak kép (360p-n megette a képet a YT)

(#29) Dictator^


Dictator^
veterán

Fos játék, nem hiszem el.
Ahelyett, hogy élvezném, felidegesít. Azt megszoktam, hogy ha partyba játszok, NEM RAK ÖSSZE, a saját csapatommal (akikkel a partyba vagyunk).
Nehéz volt, de megszoktam, bár nem értem mi értelme van így.
Mind1.
Megszoktam, most meg az van, hogy nyerésre állunk Jackhammernél , 1200 score, 3 captureom van, másik teamnek 0. Erre átrak a másik csapatba..
Kisz0ptunk. Ennek most mi értelme volt ? Kiléptem onnan, következő gamebe másik ember is pont emiatt sír.

Eddig nem érdekelte a matchmakinget INGAME, hogyha az ellenfél csapatában, egy 1 éves accountos srác, 45-2 szívatott minket kb miinden játékmódban, most meg hírtelen a legjobbat dobja át az ellefnél csapatába.

Irtam egy szépen megfogalmazott ticketet, hogy elmehetnek a csába.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#30) csana válasza Dictator^ (#29) üzenetére


csana
senior tag

Hát azt azért nem mondanám hogy fos, inkább úgy fejezném ki magam, hogy van hova fejlődnie. A jelenlegi 68 Metascore értékelés szerintem pont tükrözi, hogy mennyire "minőségi" játékkal van dolgunk. Nem az az órákig bele lehet feledkezni típus, de lát az ember benne valamit, ami miatt ha csak 10 percre is, de előveszi néha. Aztán persze szembesül a hibákkal, és félredobja megint, hogy a kedvenceivel játsszon..

Nekem 3-4 meccs a napi maximum, mert utána már inkább unom/idegesít a történet. Szerintem a fejlesztők igyekeznek jobbra pofozni a gamét, és ez meg is látszik, de még ez a játék egy kezdeti béta stádiumban van.

Későbbiekben rakhatnának be több embert egy meccsre, mert a 4v4 az kevés. Nem csak a kilépők miatt lesz rossz szájíze az embernek meccs alatt, hanem 4 ember még ha akarna sem tudna "taktikázni". Pedig a játékmódok pont építenének a taktikázásra. Jelenleg 2 opció van: együtt megy a csapat, vagy nem. Ha utóbbi, akkor az ellenfél bedarál mindenkit, ha együtt mozognak. Ha együtt megyünk, akkor vagy bedarálunk mindent, vagy jön a kaotikus 4v4 összecsapás egy kisebb területen. Nekem ez nem egy nagy élmény.

Ettől függetlenül szerintem napi szinten le fogok tolni 1-2 meccset, csak hogy lássam, merre halad a cucc, és persze hátha összejön egy 6-7-es kill streak, ami jó kis adrenalin bomba :).

(#31) mikrosuttii válasza csana (#30) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Az alapvető probléma az (és ez minden multiplayer játéknál észlelhető),hogy mindenki magáért játszik.Innentől kezdve pedig el is vehetjük a multi-t a player elől.Csak egy példa:Van az a játék mód (vagy nem tudom,milyen mód) amikor blutoniumokat kell gyűjtögetni,egyszer én,egyszer ő.A csapatban amikor én voltam soros,akkor gyűjtögettem.Ez mind szép és jó,de hiába,ha a másik két tag gyűjtögetés helyett lövöldözik.Én és egy másik csapattársam gyűjtöttük a cuccot,100 ponttal le is maradtunk a győzelemről.Ha csak az egyik pali a csapatból ráveszi magát,és gyűjt kettő blutoniumot,akkor győztünk.

Nem rég kb. ugyan ez volt,csak más játékmódba.Ki is léptem a francba,2 meccs után felidegesített.

[ Szerkesztve ]

(#32) csana válasza mikrosuttii (#31) üzenetére


csana
senior tag

Ha jól tudom, akkor a gyűjtögetős játékmódnál (mint ahogy a többinél is) nem feltétel hogy gyűjtögesd a kék köveket. Persze több pontot kap a csapat, ha a "gyűjtő" bedob egy olyat a konténerbe, de mivel az ölésekért is jár pont, ha egy erős csapat ellen vagytok, akik nem gyűjtögetnek, akkor is le tudnak nyomni. Nálam is volt olyan meccs, hogy sikerült végig életben maradnom mint a gyűjtő (pakoltam ezerrel a köveket), és mégis az ellenség győzött, mert a csapattársaim sikertelenül igyekezték "zavarni" az ellent (akik meg csak henteltek, alig gyűjtöttek be valamit). Szóval fura..

(#33) mikrosuttii válasza csana (#32) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Az ölésekért csak neked jár pont,nem a csapatnak.Legalább is ebben a játékmódban így megy.Azért,azt nem hiszem el,hogy a hentelés közben nem jut idő arra,hogy egy-egy olyan furcsaságot bedobjon a konténerbe.Persze ez úgy lenne igazi,ha az embereiddel tudnál TeamSpeaken,Skypon beszélgetni,és akkor megbeszélnénk,ki mikor hentel,és ki mikor gyűjtöget.(és elképzelhető,hogy az ellenfél az összedolgozott,ezért nyertek,mert egy ember legalább 8 blutoniumot összegyűjtött)

Igazából ha chaten szólsz,akkor általában arra hallgatnak,de én azt gondolom,hogy alap,hogy a saját érdekeimet a csapat felé helyezem,tegyem azt bár hogy is,henteléssel,gyűjtögetéssel,stb.

(#34) mikrosuttii válasza csana (#32) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Vagy is bocs,a csapat érdekeit helyezem a sajátom felé.

(#35) burny


burny
aktív tag

Hát ez a játék letaglózott! Nagyon tetszik! Nem tudom mióta élveztem egy játékot ennyire!

(#36) csana


csana
senior tag

A napi nyeremények mindenkinél a legnagyobb díjat adják?
Eddig amióta választhatok, mindig a legértékesebb ládát nyitom.. Nem hinném hogy ekkora szerencsém lenne.

[ Szerkesztve ]

(#37) atidzsiforc válasza csana (#36) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nalam is. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#38) Dictator^ válasza csana (#36) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja, eddig zsinorba a legjobbat kaptuk.
Pont ma kérdeztem a chaten, de ott is mindenki "LOL"-ozott, hogy Ők is a legjobbat kapják folyamatosan.
A poén az, hogy már 3 ruhadarabot is nyertem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#39) csana válasza atidzsiforc (#37) üzenetére


csana
senior tag

A kis cselesek :).

szerk:
(#38) Dictator^: Nekem is pottyant ruha (persze ilyen ócó fejkendők), biztos valami kompenzáció a komolytalan árakért :D

[ Szerkesztve ]

(#40) csana


csana
senior tag

Jelentsük, hogy akkor ez így nem szabályos! XD.

(#41) Dictator^


Dictator^
veterán

Két DAILY Prizeom volt, és a 2.nál nem a legnagyobb Bluteot kaptam :(((

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#42) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#27) mikrosuttii: Egy ilyen fegyver mennyi blue-ból jön ki? Nagyon rászoktam a beam-re és mocskos jókat aprítok vele, ezért kérdezem. Van vagy 6000 blue-m és csak kellene fejleszteni rajta valamit :) .

Más:

Tegnap igen jót toltam, egyből léptem is két szintet pillanatok alatt, meg nagyon adta. Rendszeresen első vagy második voltam a csapatban és elég szép számú kill-t összeszedtem :) . Viszont egy kérdés:

Miért volt az többször is, hogy osztom az ólmot az ellenbe és csipog is a találat jelző, meg látom is hogy betalál, de az ellen életerő csíkja meg csak nem megy le?! Igazából tegnap csak vagy 2 ellenfélnél láttam ezt, de nagyon zavaró volt. Van valami testpáncél, vagy ez lag (úgy emlékszem zöld volt a ping csíkja és talán 30-40 közötti értéke volt az ellennek)?

Nem sokat toltam még a játékkal - Steam szerint 112 percem van benne - és bocs, ha hülyeséget kérdeztem :B .

Ja meg másik: Competatív (vagy milyen mód) tegnap nektek sem ment? Nálam csak a VS Human és a VS Bot ment, aztán ennyi.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#43) Dictator^ válasza Ventur@ (#42) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem volt kék körvonal a karaktereknél?
Azok shieldesek, a tesla nagyobb sebzést ad le rájuk (ránk :D ).

Tegnap lett meg a 3. fejlesztésem a Launcherre, lvl3 upgradere már 22000~ blutes kell. (viszont ez a max modulonként)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#44) Ventur@ válasza Dictator^ (#43) üzenetére


Ventur@
senior tag

Hmmm...no erre nem emlékszem 100%-ra, hogy volt-e kék körvonal. Ezzel most megfogtál :DDD .

Az biztos, hogy azért jópárszor sikerült kiszednem simán beam-el, máskor meg assault-al meg sem nyekkent. 2 körön át játszottunk egymás ellen, azért emlékszem erre annyira :) .

22000 blue :Y ? Fasorban sem vagyok az összekapart 6000-emmel akkor :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#45) Dictator^ válasza Ventur@ (#44) üzenetére


Dictator^
veterán

Állítsd össze, ami tetszik, és a tech tree-ben, max 3-as szintre tudod fejleszteni őket, ha játszottál velük eleget.
Az első szint talán ilyen 4000 körül volt, aztán jön a 20000-res fejlesztés..

Én se tudtam mindet kinyomni, de javult a fegyver tőle :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#46) Dictator^


Dictator^
veterán

8-as killstreak, első játék ma: connection interrupted error 300
Bementem egy lobbyba onnan is kiestem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#47) Ventur@ válasza Dictator^ (#45) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ma megvettem a beam-hez a fire cuccot, mert a tesla nem adta :D .

Viszont kaptam egy hip-hop nadrágot. Ez jó valamire, vagy csak csicsa és jónapot? :)

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#48) csana válasza Ventur@ (#47) üzenetére


csana
senior tag

Arra jó, hogy menőzz vele :)

(#49) Ventur@ válasza csana (#48) üzenetére


Ventur@
senior tag

:R akkor jól sejtettem. Még jó, hogy a másik kinézetű (Rambo fazonú) karakterre nyertem és nem az A-Team kinézetű arcra :D . Kenhetem a hajamra akkor :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#50) Dictator^


Dictator^
veterán

Quad barrel 0.00% strenght, 0.00% rate of fire, 0.90% reload speed LVL2-n, ez mi?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Loadout
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.