Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó lesz. Már az alsósak is korrekt felszereltséggel jönnek, igaz nem olyan alsós áron, mint amit megszoktunk. De ez várható volt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Örni


Örni
senior tag

Gondolom ez akkor 150k-ról fog indulni ;]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#3) B1T3


B1T3
addikt

Ez mind szép és jó, de én is attól tartok, hogy az ára majd nagyon erősen belerondít a képletbe. Pedig eddig azért volt szimpatikus az A széria, mert abszolút elérhető áron kezdtek optikai képstabilizálással ellátott kamerát nyújtani, ami nagyon sokat dob a mindennapi használhatóságon (emellett pedig a főkamera szenzora is rendben szokott lenni). Ha az alsó-közép kategóriás Samsungok ára a közép-felső kategóriás (pl. Xiaomi) telefonokéhoz fog hasonlítani, akkor viszont ez azért kevés lesz.

(#4) doooo válasza B1T3 (#3) üzenetére


doooo
veterán

A Xiaomik ára is ugyanúgy emelkedik... és amikor emellé még Android 12-vel jönnek az telefonjaik most is... az aligha hajtja az ő malmukra a vizet. Esnek is rendesen az eladásaik mindenhol.

(#5) B1T3 válasza doooo (#4) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, sajnos általános tendencia az árak emelése, és a Samsung erősen él is a lehetőséggel.

(#6) doooo válasza B1T3 (#5) üzenetére


doooo
veterán

Nem igazán. Jobb helyeken nem emelkedtek az áraik drasztikusan. A csúcskategóriában sem, meg a többiben sem.

(#7) janeszgol válasza B1T3 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Mivel az A34 160 ezer ft, ez kb 130-140 ezer ft lesz. Induló ár természetesen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) PirosHello válasza janeszgol (#1) üzenetére


PirosHello
senior tag

Egyetértek, az élelmiszerek is kb. 40-50%-al kerülnek többe, mint 1-2 éve. Az infláció már csak ilyen, meg kell szokni. :O
A teló viszont jó lesz.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#9) vlevi válasza PirosHello (#8) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az élelmiszer árak ilyen szintű emelkedése magyar specialitás.
De az ún. szórakoztató elektronika arak nem emelkedtek olyan mértékben. Az se lett olcsóbb, de nem kerül azonnal duplájába csak azért , mert eltelt 1 év.

(#10) Ernesst


Ernesst
aktív tag

Számomra érthetetlen dolog, hogy lejjebb pozícionált készülékekbe miért kerül gombba integrált ujjlenyomat olvasó, ezzel szemben az S széria esetében pedig miért a kijelző mögötti az "alapértelmezett"? Tapasztalataim alapján a fizikai ujjlenyomat olvasó gyorsabb és pontosabb, mint a kijelző mögötti. Mégis, mintha ezzel a Samsung azt sugallná, hogy az utóbbi a prémium.

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Azt az 5+2mp-es hulladék kombót kispórolhatták volna belőle.

(#12) Yopi. válasza Ernesst (#10) üzenetére


Yopi.
csendes újonc

Nem csak a Samsung, más gyártóknál is ez a bevett. egyetértek, gyorsabb és megbízhatóbb a gombba épített szkenner, de a kijelző mögé épített megoldás az újabb, modernebb és sokkal divatosabb. Én mondjuk mindkét megoldást szeretem, csak *legyen*. (iPhone-osok, kíméljetek :)) )

(#13) doooo válasza Ernesst (#10) üzenetére


doooo
veterán

Nem hiszem, hogy mostanában (elmúlt 2 év) használtál kijelzőset, mert nem lehet belekötni (csak amennyire a bekapcsológombosba is, vagy a régebbi, hátlapos, home-gombos érzékelőkbe).
Mind a biztonság, mind a sebesség megvan. Mondjuk az S-széria ultrahangos, újabb generációs érzékelőiben (S21-ek óta).

(#14) Ernesst válasza doooo (#13) üzenetére


Ernesst
aktív tag

S22-t használok fél éve, sajnos az ujjlenyomat olvasó pontatlansága elég bosszantó számomra. Előtte volt P30 Pro, az is kijelző mögötti ujjlenyomat olvasós, de optikai, mégis sokkal megbízhatóbb volt, mint ez. Azelőtt viszont P20 Pro, P10, iPhone 7 fizikai szenzorral: mindhárom összehasonlíthatatlanul gyorsabb, pontosabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Na ez eddig jól hangzik, már tudom mi valtja az a13 at.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#16) pepe792 válasza Ernesst (#10) üzenetére


pepe792
tag

Kijelző mögötti ujjlenyomat olvasóval semmi gond nincs...

(#17) sfefe válasza Ernesst (#10) üzenetére


sfefe
őstag

Szintén....
Ez a kijelző alatti egy fos...
( Páromnak 22 ultra van és már jó párszor kellett újra be vinni az ujjlenyomatot, míg az s10e-men évek óta nem, sokkal megbízhatóbb és gyorsabb is)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#18) pepe792 válasza sfefe (#17) üzenetére


pepe792
tag

Neked lehet, de rád jut sok tízezer akinek meg tökéletes

(#19) adamklark válasza Ernesst (#10) üzenetére


adamklark
senior tag

Igazából személyes preferencia, kijelző alatti már teljesen jó. Pl én szerettem hogy csak rábökök a kijelzőre és bent vagyok szemben a gombbal ami nekem lassabb.

(#20) Plug Life


Plug Life
senior tag

4GB RAM 😂

(#21) icp1970 válasza Plug Life (#20) üzenetére


icp1970
senior tag

Pont ezt néztem én is. Mitől számit ez jónak 4GB rammal, kb 150 000 Ft os induló áron? Vicc a mostani teló árak,már az alsó szebmensben is.

(#22) Gerybut


Gerybut
tag

De legalább nem rosszabb, mint egy 6 éves A7(2017) :C
Örülni kell ennek is manapság....

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#23) Lalikiraly válasza icp1970 (#21) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Nem vicc, hanem szégyen... Ahhoz képest, hogy az A13 5Gt igaz állami kedvezménnyel 40 ért vettük két hónapja.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.