Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) barbikenje


barbikenje
aktív tag

A kérdés az volna, hogy az eddigi hozzászólásaim a jobb oldalról teljesen eltűntek, és csak a legutolsó jelenik meg, eddig ez úgy volt, hogy 6, vagy 7 legutolsó téma címe szerepelt, amihez hozzányögtem. Most ezt hiányolom. Ha ennek bármi köze van a PH!-n tanusított magatartásommal, akkor tudassátok velem priviben, ha nincs köze, akkor kérlek benneteket, válaszoljatok, mélyen tisztelt MODERÁTOR urak... előre is köszi

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#2) 15000 válasza barbikenje (#1) üzenetére


15000
tag

ha olyan témához szólsz hozzá aminek ''x'' (idézőjel) van a címében, eltűnik az összes addig hozzászólt fórumcím a jobb oldalról. ennyi. én is beszívtam vele.

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#3) Certee válasza 15000 (#2) üzenetére


Certee
senior tag

Mitől van az, hogy időről időre eltűnnek a jobb oldalról a hozzászólásaim? A fórumon pedig ott marad nem törlődik csak nekem a jobb oldalról.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#4) Matr x


Matr x
aktív tag

Fáradt gőzben volt egy téma, a > '' < vagy milyen néven, amiben Kovacsur összegyűjtött pár karaktert, ami megöli ezeket.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#5) simonzé válasza barbikenje (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Nem csak neked tűnt el. Nekem is :( Többiek?

I don't fit in. I fit out.

(#6) Matr x


Matr x
aktív tag

Téma címében ne legyen pl. '' ' + ; | ¦ ª ¬­ ¯ ² ³ ´

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=47927&arc=f[/L]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#7) barbikenje


barbikenje
aktív tag

HÁT AKKOR MINDENT ÉRTEK!!! Én ugyanis szeretem az idézőjel, meg az aposztrófjel használatát, de ha tudom (óh én BALGA) hát a saját karom előbb... bántom, minthogy ilyen x@rokat pakoljak a címekbe!!! Na de most hogyan tovább? Indítsak egy másik topicot, amiben visszakunyerbálom az eddigi hozzászólásaimat? Vagy egyszercsak maguktól visszajönnek, mint a csellengők?...:))

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#8) dabadab


dabadab
titán

A masik gazos dolog meg az, hogy a jelek szerint ezeket a hozzaszolasokat cookie-bol szamolja ki a forum (nem pedig user nev alapjan), ami azert ciki, mert en kb harom geprol szoktam netezni... :-

DRM is theft

(#9) Pet_i válasza barbikenje (#7) üzenetére


Pet_i
senior tag

Nem fognak sajnos visszajönni a hozzászólásaid. :( Töröld a cookie-kat a böngésződből, utána meg ügyelj, hogy milyen topicokhoz szólsz hozzá. (Pedig elvileg már patch-elve volt a dolog...:( )

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.